Seifų pasiūla ir pasirinkimas. Kokio reikia Jums?

parašė , 2017-03-30 18:11

Papildoma apsauga niekada nedaro gėdos. Tinkamas seifas gali padėti apsaugoti ne tik materialius, tačiau ir moraliai Jums vertingus daiktus, kuriuos prarasti būtų labai baisu. Tiesa, dėl itin plataus seifų pasirinkimo daugelis žmonių nežino – kokį pasirinkti ir koks yra pats geriausias. Ieškant seifo reikia įvertinti daugelį kriterijų, tačiau šįkart kalbėsime apie rakinimo mechanizmą, kuris daugiausia ir nulemia seifo saugumą.

SeifaiSeifas – galimybė jaustis saugiai. UAB „Vairema“ – kokybiškus seifus parduodanti įmonė, kurios tikslas, kad kiekvienas žmogus pagal savo poreikius bei galimybes įsigytų labiausiai jam tinkamą seifą. Jeigu pasirinkti sunku – bendraukite su konsultantais, kurie padės įvertinti poreikius ir džiaugtis rezultatu.

Kuomet tiksliai žinote, ką planuojate saugoti seife – kur kas paprasčiau apsispręsti, kokio tipo seifas su kokiu užrašu Jums yra reikalingas.

Sieninis seifas. Pats pavadinimas išduoda, kad tai yra seifas, kuris įmontuojamas į sieną. Šiuo atveju labai svarbu surasti gerą ir tinkamą vietą, kurioje seifas bus montuojamas. Sienoje esantys seifai labai populiarūs tuomet, kai juose laikomos brangenybės. Paprasčiausiai tokie seifai yra tarsi paslepiami, taigi niekas nepastebi, kad jūs turite seifą apskritai. Na, o toks nežinojimas suteikia papildomą apsaugą. Žinoma, tokio tipo seifo paruošimui reikia skirti daugiau laiko, kadangi angos ruošimas taip pat gana sudėtingas darbas. Juolab, jį geriausia palikti specialistams. Visgi, įvertinus, kad toks seifas yra ypač kokybiškas – investuoti verta.

Baldinis seifas. Kitas variantas – kur kas dažniau pasirenkamas – baldinis seifas. Kodėl jis toks populiarus? Kadangi jį įsigyti labai paprasta, o tuo pačiu nereikia specialių montavimo darbų. Šiuo atveju svarbiausia yra tai, kad surasta vieta 100 procentų patenkintų poreikius ir būtų padėtas sunkiai matomoje vietoje. Dažniausiai tokie seifai yra dedami į lentynas, kurios turi duris. Paprasčiausiai uždaromos medinės durys, o jose slepiasi seifas. Tai papildoma apsauga nuo smalsių akių.

Pasirinkus seifo tipą laikas pradėti galvoti apie tai, kokio tipo rakinimo sistema Jums labiausiai tinka ir kokią norite pasirinkti. Aptarsime kelias populiariausias, kurios dėl technologijų gausos šiuo metu suteikia itin aukšto lygio apsaugą.

  • Raktinis seifas – pigesnis, tačiau nėra labai saugus. Jeigu norite tikrai itin aukšto saugumo lygio seifo – tokiu atveju geriausia pasirinkti su kiek saugesne rakinimo sistema.

  • Elektroninė rakinimo sistema yra labai patogi, kadangi tikrai nepamesite rakto. Technologijos intensyviai tobulėja ir šiuo metu elektroninė sistema yra itin saugi. Atspėti kodą yra neįmanoma.

  • Mechaninė kodinė – suvedama pasirenkanti konkrečius skaičiukus. Dažnai iš pirmo karto net nepavyksta jos atidaryti, kadangi sistema kur kas sudėtingesnė nei galėjote pagalvoti. Taip pat saugumui užtikrinti rekomenduojame pasirinkti ilgą skaičių kombinaciją, kuri metų eigoje gali paprasčiausiai pasimiršti. Tai nėra labai gero tipo seifo užraktas. Lyginant su elektroniniu – prastesnis.

  • Piršto antspaudo sistema – paskutinis pasirinkimas, kuriuo galima pasinaudoti tokiu atveju, jeigu norite, kad seifas būtų apsaugotas. Šiuo metu labai populiarėja tokio tipo apsaugos sistemos, kurias įveikti galima tik turint konkretų antspaudą. Ši sistema veikia labai panašiai kaip ir mobiliųjų telefonų, kurių ekranas yra užrakinamas būtent savininko pirštu. Ši sistema atrodo labai moderni, tačiau tai kas modernu – nebūtinai yra geriausias ir saugiausias pasirinkimas.

Lyginant su aptartomis rakinimo sistemomis labiausiai rekomenduotume elektroninį variantą, paprasčiausiai jis atrodo saugiausias ir galintis užtikrinti, kad esant poreikiui Jūs pats nesunkiai atsirakinsite, tačiau kai tai norės padaryti svetimšalis – apsauga bus labai kokybiška.

Rašyti komentarą