Seną namą parduokite brangiau

parašė , 2017-03-13 21:51

NamaiStatant naują gyvenamąjį namą jums tikrai rūpės tinkamas namo pridavimas, norėsite, kad namas būtų gerai pastatytas ir gerai priduotas, gautų teigiamus naudingumo sertifikatus. O štai parduodami seną turtą tik norėsite gauti pinigus už jį, tačiau ne visuomet pasirūpinsite, kad parduodamas turtas iš esmės būtų kokybiškas. O pasirodo tam, kad pastatas būtų parduotas brangiau, tereikia tik šiek tiek pasistengti ir jis įgaus papildomų „karmos taškų“ arba tiesiog – didesnę materialinę vertę.

Apšiltinkite

Nors jums šiuo atveju ir nebus reikalingi nauji energinio naudingumo sertifikatai , tačiau visi įrodymai, rodantys, kad namas yra sandarus gyvenimui, bus didelis pliusas. Juk ir jūs pirkdami naują gyvenamąjį plotą, norėtumėte, kad šis turėtų pakankamą sandarumą, būtų šiltas, jame būtų gera gyventi. Jeigu taip, tuomet norėsite pirkti apšiltintą namą, o ne tokį, pro kurį pučia vėjai. Tad parduodami seną namą, pasistenkite atlikti bent esminius apšiltinimo ir sandarinimo darbus. Gal kažkur akivaizdžiai eina šaltis, tai reikia uždėti daugiau stiklo ar akmens vatos. Gal stogas visiškai perpučiamas ir kiauras – sutvarkykite, apšiltinkite. Žmonėms daug labiau norėsis už didesnę kainą įsigyti tokį jau patvarkytą namą, negu prastą ir kiaurą.

Iškuopkite

Ne tik namo pridavimas naujiems pirkėjams turi būti švarus – namus sutvarkyti ir iškuopti reikia dar prieš atsivedant bet kokį potencialų pirkėją. Paprastas namų iškuopimas ir sutvarkymas iškart žymiai pakels namų vertę. Gal jūs turite puikią vaizduotę ir jau dabar vaikščiodami po apleistą, purviną namą, pilną senų spintų, prikimštą daiktų, su užverstomis palėpėmis, įsivaizduojate, kaip čia viskas atrodytų ištuštinus. Tačiau nebūtinai pirkėjui taip irgi atrodys. Gal jis pasidairys, jam pasidarys bjauru, ir jis išeis. Pagalvokite, kiek daug prastų daiktų mes nusiperkame vien dėl to, kad jie kažkaip psichologiškai mus paveikia kaip labai gražūs daiktai. O štai bjaurūs, bet galbūt vertingi dalykai lieka nepastebėti.

Kosmetiškai paremontuokite

Idant sukurti tą jaukumo įspūdį, vertėtų ne tik sutvarkyti, bet ir šiek tiek paremontuoti namus. Gal kokią sieną nudažyti, gal kokį linoleumą patiesti ant supuvusių grindų.

Keli pigūs baldai

Kol dar neįvyko namo pridavimas, galite pasirūpinti ir dar keliomis smulkmenomis. Tarkime, tiesiog nupirkdami kelis pigius baldus iškart galite pagražinti namą. Tuomet jame norėsis gyventi, norėsis jį pirkti. O tokį ir parduosite daugiau. Parduoti namą brangiai yra menas, tad neatiduokite už tiek, kiek siūlo, stenkitės vertę pakelti, o tada derėtis.

Rašyti komentarą