Šiluminės vaizdo gavimo telekameros – paaiškinta technologija ir dažnai užduodami klausimai

parašė , 2011-11-18 19:00

Kas yra šiluminė vaizdo gavimo telekamera? Šiluminės telekameros ar šiluminis imagers yra prietaisai, kurie verčia šiluminę energiją (karštis) į matomą šviesą (spalva), kad analizuotų tam tikrą objektą ar sceną. Atvaizdas, pagamintas šiluminių vaizdo gavimo telekamerų, yra žinomas kaip thermogram ir yra analizuotas per procesą, pavadintą termografija.

Kaip jie dirba? Beveik visi objektai spinduliuoja šiluminę energiją nuo savo paviršiaus. Šiuolaikiniai šiluminiai imagers naudoja detektorių, pavadintą microbolometer, kad pajustų šią šiluminę energiją. Microbolometers yra sudaryti iš rinkinio vaizdo elementų, kurie yra padaryti iš įvairovės skirtingų medžiagų dažniausiai, beformio silikono ir vanadžio oksido. Kai šiluminė energija, skleista objekto, muša vaizdo reklama elemento medžiagą, medžiaga yra įkaitinta, keisdama jos elektrinį pasipriešinimą
Šis pasipriešinimas gali tada būti išmatuotas klubas buda ir išverstas į temperatūrinę vertę. Thermogram yra tada pagamintas, skirdamas spalvas ar atspalvius į kiekvieną iš šitų temperatūrinių verčių.

Ko aš ieškau, pirkdamas šiluminę telekamerą? Yra gausių komponentų, kurie prisideda ir prie kokybės ir prie šiluminio imager kainos. Du svarbiausi faktoriai yra detektoriaus sprendimas ir šiluminis jautrumas.

Detektoriaus sprendimas apibūdina skaičių vaizdo elementų microbolometer rinkinyje. Bendriausi detektorių sprendimai yra 160X120, 320X240, ir 640X480 vaizdo elementai. Šitos vertės atstovauja skaičiui horizontalių vaizdo elementų laikų skaičius vertikalių vaizdo elementų rinkinyje. 320X240 detektorius gamina atvaizdą, sudarytą iš 76 800 vaizdo elementų. Kadangi kiekvienas vaizdo elementas turi temperatūrą, jungtą su tuo, kuris yra taip pat 76 800 temperatūrinių duomenų punktų. Aukštesni sprendimai taip pat gamina aiškiai aiškesnius atvaizdus (panašus į skaitmenines konfiskuotu automobiliu aukcionas telekameras).

Šiluminis jautrumas yra mažiausias temperatūrinis skirtumas, kurį telekamera gali aptikti. 0.05°C jautrumas reiškia, kad telekamera gali atskirti du paviršius su tiktai penkiomis laipsnio temperatūros skirtumo šimtosiomis dalimis.

Kokias ypatybes aš galiu laukti, kad surasiu ant šiluminio imager? Visi portatyvūs imagers, mes nešame grobimo atvaizdus ant įtrauktos atminties kortelės, kuri gali tada būti perleista asmeniniam kompiuteriui per USB interfeisą. Kiekvienas imager apima programinę įrangą, kuri leidžia vartotojui analizuoti atvaizdus ir sukurti pranešimą. Kaip su dauguma elektroninių prietaisų, yra tam tikrų ypatybių ar "punktų pardavimo", kurie gali padaryti vieną imager patrauklų potencialiam vartotojui negu kitas. Mūsų šiluminė vaizdo gavimo palyginimo diagrama pabrėžia šituos skirtumus (sąsaja čia). Yra kelių ieškoti:

Pastatytas – skaitmeniniame vaizdo ir gebėjimo telekameros Lauke pridėti lęšius (teleobjektyvas, platus, closeup) Video produkcija į kitą prietaisą tokius kaip kompiuteris, televizija, ar projektorius. Imager LCD parodymo dydis Gaivina normą (kaip greitai atvaizdo atnaujinimas, 60Hz serveriai.lt = 60 ko nors gaivinančio per sekundę) Touch ekrano gebėjimas Gebėjimas sutelkti lęšį automatically ar rankomis Gebėjimą pridėti balso/teksto anotaciją Nelygus, ergonomikos projektas, Kas daro šiluminį imagers ir infraraudonas telekameras? Mes nešame tris pagrindinius šiluminio imagers ir infraraudonų telekamerų gamintojus: Flir, Laimingas atsitiktinumas, ir Testo. Kiekvienas gamintojas siūlo skirtingą projektą ir funkcionalumą, kad geriausiai tiktų jūsų paraiškai.

Flir buvo šiluminiame vaizdo gavimo versle daugiau kaip 30 metų. Pirmus dvidešimt metų, jų telekameros buvo panaudotos pirmiausiai vyriausybinėse ir karinėse paraiškose, apimdamos lėktuvą, jūreivį, ir įstatymo kraujo tyrimai priežiūrą. Kadangi gamybos kaina nukrito per keletą pastarųjų metų, Flir sugebėjo pasiūlyti telekameras plačiam diapazonui paraiškų skirtingų kainos punktų įvairovėje.

Laimingas atsitiktinumas projektavo ir gamino testo ir matavimo instrumentuotę nuo 1948. Laimingas atsitiktinumas yra žinomas dėl jų patikimumo ir nelygaus projekto, numatyto sunkiausiai pramoninių paraiškų. Visi Laimingo atsitiktinumo šiluminiai imagers yra gaminti Jungtinėse Valstijose.

Testo turi labai stiprų buvimą HVAC rinkoje ypač su sudegimu analizatoriai, anemometrai, ir drėgmės produktai. Jų imagers siūlo puikią vertę taip pat kaip stiprų atlikimą skirtingų paraiškų įvairovėje.

Kaip aš galiu panaudoti savo šiluminį imager? Dabar, kai jūs turite santrauką, suprantančią, kaip šiluminės vaizdo gavimo telekameros dirba ir kas ieškoti, aptarkime kai kurias bendras paraiškas.

Naminiai Apžiūros ir Energijos Kontroliniai patikrinimai Šiluminis imagers gali būti panaudoti, kad analizuotų pastatus karščio praradimui, drėgmės pakenkimui, ir kitiems brangiems trūkumams. Imagers panaudojo apžiūrų statybai, apskritai nereikalingas didesnio temperatūrinio diapazono, bet tikrai reikalingas aukštai šiluminio jautrumo. Imagers, kurie yra geri tinkamas šitoms paraiškoms yra Flir i7, E30bx, E40bx, E50bx, E60bx, T300, Laimingas atsitiktinumas Šitas, TiR, TiR1, TiR32, ir Testo 875-2i, 881-1.

Elektrinės ir Mechaninės Apžiūros Šiluminės vaizdo gavimo telekameros yra idealios profilaktiniam palaikymui ir elektrinės, ir mechaninės įrangos. Besaikis dėvėjimas, perkraudamas ir su defektais dalys gali visi sukurti karštį, matomą į vaizdo gavimo telekamerą. Didelė skiriamoji geba, didelis temperatūrinis diapazonas, ir aukštas jautrumas yra visi kritiški šitoms paraiškoms. Telekameros geriausiai tinka elektrinėms ir mechaninėms apžiūroms, yra Flir E30, E40, E50, E60, T300, T620, Laimingas atsitiktinumas Ti10, Ti25, Ti32, ir Testo 875-1i, 875-2i, 881-1.

Tyrinėjimo ir Išsivystymo Karštis yra dažnai apribojimas visos rūšies procesų išsivystyme. Šiluminis imagers gali padėti sistemų ir produktų gamyboje, parodydamas galimos problemos rajonus. Didelė skiriamoji geba yra reikalingumas šitoms paraiškoms, darančioms Flir E60, T300, T620 ir Laimingas atsitiktinumas Ti32 visas geras pasirinkimas.

Medicinos ir Veterinaro Didelė skiriamoji geba imagers yra gebantys aprūpinti įžvalgumą medicinos sąlygų ir žmonių ir gyvūnų panašiai. Sužalojimas ir liga dažnai kuria papildomą kraujotaką į paveiktas vietas. Ši kraujotaka, jei gana arti į odą, kuria karštį, susekamą prie šiluminių vaizdo gavimo telekamerų. Imagers, kurį turi svarstyti šitoms paraiškoms yra Flir E60, T300, T620 ir Laimingas atsitiktinumas Ti32.

Yra daug paraiškų šiluminiams imagers, kurie turėjo būti dar atrasti. Prašom nesumišti tyrinėti apie tai, kam telekameros gali padėti su jūsų paraiška.

Kaip su visais produktais mes parduodame, mes drąsiname jus kviesti mus ir kalbėti su vienu iš mūsų inžinierių. Mes šiuo metu turime du Lygmenį II Patvirtintų thermographers, kurie yra trokštantys aptarti jūsų paraišką ir padėti jums gauti geriausią telekamerą jūsų poreikiui.

Rašyti komentarą