Spalis yra nacionalinis cyber saugumo supratimo mėnuo

parašė , 2012-02-03 15:38

Kasdien šiuolaikinio pasaulio veiksmas yra didžia dalimi įtakoje interneto, ir nė viena diena negali praeiti be kompiuterių ir interneto. Kadangi Žiniatinklis atidaro naują erdvę komunikacijai ir sujungimo galimybei, tai tampa interneto vartotojų atsakomybe garantuoti cyber saugumą. Cyber nusikaltimai vis daugiau ir daugiau yra paplitę ir jei jūs imate prevencijos priemones, jūs galite lengvai tapti auka šitų cyber nusikaltimų. Spalio mėnuo yra paskelbtas kaip nacionalinis cyber saugumo supratimo mėnuo, ir ekspertai primygtinai siūlo interneto vartotojus suprasti cyber saugumo svarbumą.
Internetas yra kolekcija kompiuterių ir tokiu būdu, kiekvienas, kuris hcg dieta dalyvavimas yra atsakingas už saugumo internete padidinimą. Programišiai visada domisi įgijimu nesankcionuotos prieigos prie kompiuterių internete ir jei jūsų kompiuteris nėra apsaugotas, tai jūs negalite sutrukdyti programišiams įdiegti piktas programas toli. Jūs galite sutrukdyti šitoms atakoms, įdiegdamas tinkamą saugumo programinę įrangą, bet reikalingumas buvimo anoniminis internete auga greitai. Kai techniškai protingi žmonės įgyja prieigą prie jūsų IP adreso ir kitos asmeniškai atpažįstamos informacijos, jie firminis blankas gali valdyti informaciją bet kokiu atveju, jie nori, darydami jus auka cyber nusikaltimo, apie kurį jūs dar niekada išgirdote.

Ekspertai primygtinai siūlo interneto vartotojus liautis dalintis jų asmenine ir jautria informacija. Nepaisant rūpinimosi jūs imate, kad išvengtumėte atiduoti jūsų asmeninius duomenis ant socialinių žiniasklaidos žiniatinklio svetainių ir kitų žiniatinklio svetainių, cyber saugumo įstatymai nesaugos jūsų privatumo. Interneto paslaugų teikėjai visada renka asmeniškai atpažįstamą informaciją, ir šia informacija gali pasidalinti su trečiąja šalimi, nepranešdama jūsų. Mėnesį spalio, kurį cyber saugumo svarbumas yra pabrėžtas, jūs turite imtis priemonių, kad skleistumėte supratimą apie buvimą anoniminio internete, kad apsaugotumėte privatumą.

Kad jungtumėtės prie interneto, jūs turite pastatyti į pavojų saugumą, jei jūs jungiatės tiesiogiai prie jūsų ISP. VPN paslaugų teikėjai yra pasiruošę padėti jums apsaugoti jūsų privatumą ir saugumą tuo metu, kai jungtas prie interneto. Užuot naudojęs nesaugų ISP ryšį, jūs naudosite saugų ir greitą VPN tinklo serverio ryšį, kad turėtumėte asmeninius duomenis. VPN serveriai apnuogins tinklo duomenis nuo visų asmeninių duomenų ir paskui išleis jus jungtis prie jūsų ISPs kaip paprastai. ISPs požiūriu, jūs būsite pasiekiamas kaip tik kitas interneto vartotojas, bet jūsų kompiuteris, IP adresas ir kiti asmeniniai duomenys liks kaukėti.

Su VPN paslauga, jūs galite iš tikrųjų suprasti reikalingumą paskelbimo viso mėnesio kaip cyber saugumo supratimo mėnuo. Kai jūs galite neleisti trečiajai šaliai žinoti jūsų asmeninius duomenis, jūs galite garantuoti saugumą ir saugumą. VPN paslaugų teikėjai nekaups jokių rąstų ir potencialiai, jūsų atpažįstama informacija nėra žinoma daugiau nieko. Tai garantuos maksimalų privatumą, ir jūs galite pasilikti rūpestis, laisvas prijungtas prie interneto iki tol, kol jūs žinote, kad jūs negalite būti surastas atgal. VPN paslauga yra greita, saugi ir saugi, ir niekas negali iškelti jokių apribojimų jums apie interneto vartojimą, ir jūs pasieksite daug daugiau negu, už ką jūs užmokėjote.

Rašyti komentarą