Didelis klientų aptarnavimas ir visapusis tai padeda rašomojo stalo programinei įrangai – nesuderinamas?

parašė , 2012-01-30 11:13

Yra tam tikras tipas Pagalbos Rašomojo stalo Profesionalo, kuris mano, kad klientų aptarnavimas yra neigiamai paveiktas TO pagalbos rašomojo stalo programinė įranga.

Samprotavimas yra toks, kad žmonės su problema ieško pagalbos tiek skubiai kiek galima – ieškojimas atsakymo į svarstomą problemą, kuri neleidžia jiems daryti jų darbą – ir ne būtinai suprasti, kodėl jie negali gauti atsakymo ‘šiuo momentu’.

TAI Padeda Rašomojo stalo Profesionalui, visiškai sutiks su tuo – jie didžiuojasi sprendimų paskirstyme, kuris greitai sprendžia problemą vartotojui ir siunčia juos ant jų kelio.
Kaip greita spauda TAI Pagalbos Rašomojo stalo Profesionalas jie taip pat didžiuosis turėjime vartotojų, kurie prašo jų ypač todėl, kad jie žino, kad jie ‘visada gaus atsakymą’.

Detalių kiekvienam paklausimui aprūpinimas yra įrašytas tinkamai tada nėra jokios problemos – bet svarstoma problema yra dažnai procedūros aplink paklausimų įrašą, gali būti palyginti ilgas ir griozdiškas, kas reiškia dažnai, kad geriau nuspręsti svarstomą problemą, telefonu, teisė tada, ir ar neįeiti į detales vėliau ar, dažniau, visai ne.

Problema yra tokia, kad Pagalbos Rašomojo stalo Profesionalas gali būti suprastas vartotojų kaip paslaugiausias asmuo skyriuje – bet taip pat ir suprastas kaip ne ‘komandos žaidėjas’ jo kolegų ir vadybininko.

Tokiu būdu yra TAI Pagalbos Rašomojo stalo Profesionalas klaidoje? Ne būtinai. Tai gali iš tikrųjų būti klaida procedūros – ar tai dar svarbiau, TAI padeda rašomojo stalo programinei įrangai. Jei zuvu taukai nestumo metu tai užtrunka minutes, kad įkurtų pagrindinį paklausimą, ar ‘bilietą’ ir paskui daugiau minučių, kad atnaujintų tai tada, jie yra vertingos minutės, kurios gali būti duotos, kad nuspręstų svarstomą problemą po ranka. Jei tai yra paklausimas tam, atrodo, kas yra nereikšminga problema, kuri gali būti išspręsta ‘telefonu per pradinį paklausimą tada, tai neturėjo prasmės praeiti skausmą registruoti paklausimą kerėpliškame ar griozdiškas, TAI padeda rašomojo stalo programinės įrangos paketui. Tačiau, jei kompanija, kuri aprūpina pagalbos rašomojo stalo paslaugą, ar vidaus TAI skyrius, kuris palaiko jo vartotojus, neregistruoja paklausimo, tinkamai tada daug neigiamų aspektų gali tapti paplitę.

Pirmame pavyzdyje bet kokia statistika dėl atlikimo bus iškreipta – jei jūs neužregistruosite kiekvieno paklausimo tada, jūs neregistruojate to, jie yra nuspręsti taip pat. Pati šitų paklausimų gamta yra, kad jie yra užregistruoti ir nuspręsti greitai – tai yra tiksliai, kas jūs turite parodyti, kad jūs tiekiate vertę savo klientams ar savo kompanijai. Iš tikrųjų, jei jūs pradedate į žiūrėjimą į vidutinį paklausimo uždarymo laiką tada skaičių, jūs atsiskaitote, gali būti perdėtas – ‘lengvi’ paklausimai su greitu uždarymu gali vengti reikšti, kad visaapimantis vidutinis laikas išspręsti yra padidintas.

Nepaisant to virš rezultato, kad neregistruotų paklausimo potencialiai reikš, kad jūs užbaigiate su nepatenkintu vartotoju ar klientu. Net geriausi Pagalbos Rašomojo stalo Profesionalai ima šventes ar suserga – kai vartotojų paklausimai, laukiantys, kad kalbės su jų paprastu kontaktu ir, baigs tuo, kad kalbės su dar kuo nors tada, kad jie bus nuvilti. Turbūt labiau nusivylęs, kai naujas operatorius negali surasti jokių detalių ar istorijos dėl pašnekovo telefonu. Jei vartotojas mano, kad "Tai yra ta pati sena problema", ir operatorius negali pamatyti tai, kas ta ta pati sena problema yra tada vartotojas, gali suabejoti visaapimantį profesionalizmą organizacijos – be susinervinusio.

Ne paklausimų registracija gali taip pat paslėpti gilesnę problemą – ar grįžtanti, ar sudaranti didesnės struktūros dalis. Keli priverstiniai slaptažodžio pakeitimai gali būti programinės įrangos klaida ar konfigūracijos klaida, bet tai gali taip pat būti rezultatu kažko bandančio įkirsti pranešimą. Verslas turi žinoti tai.

Aiškiai, atsakymas turi garantuoti, kad registracija paklausimo ar ‘bilieto’ yra greitas procesas – tai gali būti pasiekiama vartojant paklausimo šablonus, pagrįstus keliais pagrindiniais laukais – tai atsižvelgs į paklausimo detalę, kuri yra tinkama, kad būtų užregistruota skubiai su kritiška informacija.

Rašyti komentarą