Suraskite tarnautojus, kurie jau žino orakulą

parašė , 2015-07-31 08:11

Orakulas yra programa, kuri yra panaudota firmų įvairovės. Jei jūs naudojate tai savo versle apskaitai, HR, ar tiesiog valdyti kasdienius projektus, jūs turite įsitikinti, kad jūs samdote žmones, kurie yra jau pažįstami su programa. Tai gali atrodyti sudėtinga, kadangi yra daug programų ten – bet jei jūs dirbate su recruiter, tai gali supaprastinti užduotį žymiai.

Priežastis, kad apyvarta yra taip sudėtinga yra tokia todėl, kad brangu mokyti tarnautojus. Tai būtų lengviau (ir įperkamiau), jei jūs galėtumėte pasamdyti tarnautojus, kurie reikalingas mažiau mokymo. Galima pasamdyti asmenis, kurie gali smogti pagrindui, bėgančiam, kad jūs neturėtumėte išleisti pinigų ant mokymo. Todėl, jūsų operacijos ir niekada nepraleidžia dūžio, kai jūs samdote kažką, kas turi Orakulo patirtį

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Jūs galite pradėti rasti vertintus asmenis momentas, jūs dirbate su recruiter. Recruiter eina, sužino tai, kas deda jus, nori pasamdyti ir kokias kvalifikacijas jūs norite, kad asmuo turėtų. Jei jūs pasakysite recruiter, kad jūs tiktai norite kažko, kas yra pažįstamas su Orakulo duomenų baze, jie nesiųs jums jokių asmenų, jei tai nebuvo patikrinta, kad jie yra pažįstami su šia duomenų baze. Per parengiamąjį vestą interviu, jie užduos klausimus, apimančius šią duomenų bazę, kad patvirtintų, kad asmuo yra iš tikrųjų daug žinantis.

Tai reiškia, kad, kai jūs vedate paskutinį interviu, jūs galite apklausinėti asmenį ant jų žinių apie Orakulo duomenų bazę, ar jūs galite tiesiog pažiūrėti į jų santrauką, kad padarytumėte galutinį sprendimą. Tai daro tai lengviau jums todėl, kad jūs žinote, kad jūs neturėsite padaryti daug mokymo – jei bet kas.

Yra daug žmonių pasaulyje, kurie naudoja Orakulą ant kasdien pagrindas. Kadangi jie išvyksta, kompanijos su Orakulu yra jų interesų surasti kitas kompanijas, kurios naudoja programą tiesiog todėl, kad jie gali pasiūlyti savo žinias kitai kompanijai ir sugebėti pereiti skubiai. Niekas nemėgsta praleisti pirmas kelias savaites profesijos mokymui, ir todėl jie nori surasti darbo vietas, kur jie pranoks kitus.

Jūs turėsite ieškoti recruiter, kuris specializuojasi verslo pramonės viduje. Jūs galite surasti recruiter, kuris yra vietinis jums, be to yra toks, kurie samdo nacionaliniame lygmenyje – priklausomai nuo to, ko jūs ieškote savo verslo viduje. Jei jūs turite daugialypes šakas, jums geriau surasti nacionalinę papildymo kompaniją, kad jūs galėtumėte panaudoti tą pačią kompaniją vėl ir vėl, kad ir kada jūs turite darbo atidarymą. Tai sumažins jūsų įtampą ir leis jums gauti vertintus asmenis daug greičiau.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Orakulas neturi būti kliūtimi kai prieita prie kompetentingų asmenų radimo. Jei jūs nenorite būtinumo išlaidų mokyti kažką ekstensyviai ant programos, jūs galite tiesiog surasti kažką, kas jau žino tai.

Rašyti komentarą