Šviestuvo pasirinkimas miegamojo erdvėje

parašė , 2018-05-14 21:14

Natūralu, kad norisi jog visi namų kambariai ir kiekvienas kampelis būtų jaukus, malonus, stilingas ir būtent toks, kokio norite. Tačiau dažniausiai miegamojo erdvei skiriama daugiausia dėmesio. Galima drąsiai sakyti, kad miegamasis yra bene intymiausia erdvė, tad siekiant sukurti tobulą poilsio oazę reikia skirti laiko detalių derinimui bei apgalvojimui.

Pusę kambario interjero sėkmės lemia tinkamiausio šviestuvo pasirinkimas. Tiek pastatomi šviestuvai, tiek pakabinami yra reikalingi, tačiau bet kokių pasirinkimas nebus geras sprendimas. Tik lyginami ir derindami rasite tai, kas garantuoja, kad susikurtas namų stilius bus malonus ir jaukus.

Skandinaviškas stilius ir paprastumas

Šiuo metu bene patys populiariausi apšvietimai yra skandinaviško stiliaus, kurie atrodo labai jaukiai, minimalistiškai, tačiau tuo pačiu kuria vientisumą bei stilingumą. Tokio tipo pastatomo šviestuvai dažniausiai būna šviesių spalvų, atrodo labai paprastai, neturi kažkokių išsikišimų, kurie galėtų priminti pompastika. Ne veltui minimalizmas yra daugelio mūsų gyvenimuose. Paprasčiausiai, tokie namai atrodo malonesni akiai, o ir juos prižiūrėti maloniau. Minimalistiniai pastatomi šviestuvai yra kur kas paprasčiau valomi. O kai juo nuvalyti yra lengva – tuo pačiu ir jie ilgiau tarnauja. Būtent tai ir lemia žmonių sprendimą rinktis paprastesnį, tačiau tikrai ne prastą šviestuvą.

Ryškūs šviestuvai blankiame interjere

Nors pas daugelį dominuoja vienaspalviai pasteliniai atspalviai, tačiau tai tikrai nėra vienintelė galimybė. Drąsai rinkitės raštus, gėlės bei kitas ryškias geometrines dinamikas turinčias formas bei spalvas. Tokie šviestuvai suteikia kambariui išskirtinumo. Nepamirškite, kad pastatomi šviestuvai gali būti pats svarbiausias kambario akcentas. Jeigu patalpoje dominuoja pasteliniai vienspalviai atspalviai – tokiu atveju puikiai derės ryškių spalvų, akį traukiantis šviestuvas pačiame kambario viduryje.

Šviestuvų šokis miegamajame

Tiesa, miegamojo erdvėje negali būti tik vienas šviestuvas. Pastatomi šviestuvai dažniausiai dominuoja patalpos kampe. Tuo pačio pačiame viduryje kabo kitas šviestuvas, kurio tikslas yra apšviesti visą erdvę. Toliau judame link to, kad veidrodžio apšvietimas labai reikalingas turint kosmetinį stalą bei sieniniai šviestuvai, kurie yra montuojami greta lovos. Jeigu vakarais labai mėgstate skaityti – tai būtinas sprendimas leisiantis Jums ne tk susikurti gražius namus, tačiau ir netrukdysiantis puikiai matyti.

Įpročiai – svarbiausias kriterijus

Renkantis šviestuvus labai svarbu apgalvoti savo įpročius, kadangi tai gali padėti apsispręsti, koks šviestuvas Jums yra reikalingas ir tuo pačiu – kiek jų reikia, kad pavyktų pilnai išpildyti kambario erdvę. Jeigu mėgstate skaityti lovoje, kaip jau minėjome, būtinas šviestuvas greta lovos. Dažniausiai tinka tvirtinami prie sienos. Tačiau jeigu yra vietos – rekomenduojami toršerai, kurie labai puikiai atrodo miegamojo erdvėje.

Elektros jungikliai

Ieškodami šviestuvo kartais lyginti ir derinti reikia pagal galimybes, o ne norus. Štai pastatomo šviestuvai gali turėti ir labai ilgus laidus, tačiau tuomet reikia apgalvoti, kaip geriausia juos paslėpti, kad kambarys atrodytų gražiai. Aišku, labai sudėtingas situacijas gali supaprastinti prailgintuvai, tačiau kur kas paprasčiau pasirinkus šviestuvą, kuris turi Jums tinkamo ilgio laidą.

Jeigu nežinote, koks apšvietimas geriausiai tinka Jūsų atveju – siūlome kreiptis į mus. Padėsime pasirinkti ir rasti geriausią variantą. Žinoma, esant tokiai plačiai pasiūlai pasirinkimas gali kiek užtrukti, tačiau įvertinkite tai, kad šviestuvai yra ilgalaikė investicija.

Rašyti komentarą