Technologijos, kurios gali pasirodyti 2014

parašė , 2013-06-28 16:24

Turėjo papratimą būti laikas, kai prietaisai ir prietaisai šiandien buvo nepraktiški, kad įgyvendintų ar buvo tik sąvoka. Šitų sąvokų įsisąmoninimas lėtai atsirado, kadangi technologijos mokslininkai sutelkė savo pastangas jų atitinkamiems išradimams. Net šiandienė ekonomika yra labiau pagrįsta naujomis sąvokomis ir jų ištesėjimu, kad išsiskirtų globalinėje rinkoje. Organizacijos išdėsto visą darbo laiką paskirtas tyrinėjimo skyrius, kad pasiūlytų naują sąvokų naudojimą egzistuojančios taip pat kaip naujos technologijos, kad aprūpintų labai pažengusį produktą.
Kai kurios iš technologijų, kurios gali pasirodyti ateinančius metus yra aptartos čia. Šitos technologijos yra pagrįstos studijavimu ir tyrinėja praktikas, kurios yra vestos didelių ir nepriklausomų organizacijų.

Protingi laikrodžiai: pasakoma, kad Skirtingos smartphone kompanijos kaip Obuolys, Samsung ir Google dirba ties kūrimu skaičiavimo prietaisų, kurie gali būti dėvėti kaip Rankinis auto dalys internetu laikrodis. Nors ne oficialiai paskelbtas, bet įžvalgumas nuo skirtingų nepriklausomų organizacijų rodo, kad kažkas tęsia apie tai. Google net registravo patentą jų protingo laikrodžio projektui 2012 m. spalio, bet nepaskelbė, kada produktas smogs rinkai.

Geros minties Autentiškumo nustatymas: Tyrėjai universitete Kalifornijos Berkley mokykloje Informacijos, paminėtos apie jų studijavimą saugesnio autentiškumo investavimas nustatymo protokolo kūrimo. Užuot naudoję tradicinius slaptažodžio apsaugos metodus, šitie tyrėjai panaudojo Bluetooth ausines, pavadintas NeuroSky Mąstysena, kad identifikuotų bangos struktūrą ir veiksmą emocijoje ir koncentraciją dominuojantys smegenų rajonai, kad atrakintų sistemą.

Bitcoin yra ateitis skaitmeninės valiutos ir yra ganėtinai populiarus per tinklą šiomis dienomis. Nors neverstas visuose rajonuose, Bitcoin yra saugus, anoniminis ir paprastas panaudoti ir susidoroti internetinių sandorių įvairovei. Didžiausia problema su Bitcoin, kuris trukdo jo pritarimui yra savo nuo pero prie pero ir decentralizuota gamta. Centrinės reguliavimo institucijos nebuvimas svyruoja savo vertė proporcingai didėjant, citavimas, kuriam gali būti pamatytas jos staigiame kilime vertės nuo 5$ į 250$ ir paskui staigus sumažėja apytiksliai 150$ per Bitcoin.

3-asis Spausdinimas: sąvoka spausdinti kietus objektus, naudodama spausdinimo mašiną, vestą su kompiuterio programa, įgijo didžiulį populiarumą. Nors sąvoka nėra nauja, sąvokos ištęsimu verčiasi dabar, kuris nutaiko į viso pastato naudojimo milžino spausdinimą 3-uosius spausdintuvus.

Kaip sąvokos ir kūrybiškumas bręsta su laiku, pastangos jų supratime taip pat didėja kasmet. Svarbumas tyrinėjimo technologijos lauke gali būti patirtas su einamosiomis praktikomis firmų ant naujovės.

Rašyti komentarą