Technologija ir perėjimas

parašė , 2013-07-13 09:36

Istorija ir būsimos tendencijos: geriausia informacijos technologijų istorijos reziumė yra grafas, kuris rodo skaičiavimus per sekundę per 1.000$ nuo 1900 į šiandien. (Bandymas Googling skaičiavimai per sekundę per 1.000$), Ką mes matome, kai mes žiūrime į šituos skaičius, yra eksponentinis vystymasis.

Viršuje paimkite spausdinimo mašinos, paėmė šimtus metų; radijo ir televizijos sunaudojimas paėmė dešimtmečius; kompiuterio ir mobilaus ryšio telefonų sunaudojimas paėmė metus. Kičas ir dar nuostabus palyginimas, kuris yra paprastai kaišiojamas pasikalbėjime kaip tai yra, kad ten daugiau kaip 100 kartų daugiau skaičiuoja valdžią mūsų protingame telefone negu buvo Apollo Kosmoso programoje.
Kiekvieną kartą kai mes siekiame vienos technologijos gebėjimą, naujas atrodo, kad tai ima technologiją į kitą lygmenį. Vakuumo vamzdžiai buvo pakeisti tranzistorių, kurie buvo pakeisti keptų bulvyčių, kurios bus turbūt pakeistos 3 matuojamųjų saviorganizuojančių molekulinių žiedinių trasų ar galbūt net kvantinių kompiuterių.

Aš labai mėgstu stebėjimą Ray Kurzweil jo TED pokalbyje, kad šis eksponentinis vystymasis yra rezultatas pasaulinio chaotiško elgesio ir kai mes žiūrime tai iš atstumo, mes matome struktūrą ir tendenciją.

Aš taip pat mėgstu stebėjimą nuo to paties pokalbio, kad tuo metu, kai mes negalime numatyti vienos molekulės elgesio mes galime numatyti gasses elgesį. Tuo metu, kai mes negalime numatyti asmens elgesio, mes galime numatyti minių elgesį. Tai, sujungta su Philip Rosenthal stebėjimu, kad, kai internetas buvo statomas niekas nežinojo ar turėjo laiką galvoti, kuo tai taps, suteikia mums švystelėjimą į vystymosi gamtą. Vystymasis yra: • Chaotiškas mikro lygmenyje • Numatomas makro lygmenyje • Iš bet kokio asmens kontrolės • Vyksta per rinką (dėl geresnės trukmės neturėjimo), kelia • Yra eksponentinis

1950-ųjų pranašavime apie gyvenimą, 2000 metais pirmiausiai suktą aplink transportinės revoliucijos tęsimą; skraidindama automobilius, erdvė važiuoja ir taip toliau. Retai būdavo revoliucija numatytame ICT. Tuo metu, kai žmonės kaip Ray Kurzweil galėtų sugebėti numatyti kainos ir skaičiavimo technologijų valdžios padidėjimo defliacijos tęsimą, neįtikima, kad mes galime numatyti rajoną, kuris turės giliausią padarinį.

" Mes seksime atvirkštiniame projektavime po smegenų iki 2020-ųjų" Ray Kurzweil. Ir pagal Kurzweil skaičius, tai bus pasiekiama 1.000$!!!

Technologija: svarbiausios sritys, kurias technologija paveikia greitai apima: • Informacija • Komunikacija • Biologija

Įdomiai, nuo mano patirties, dirbančios su daug kompanijų farmacijos pramonėje, atrodo, revoliucija chemijos pramonėje praeina ir yra pakeičiama biotech pramonės. Farmacinių kompanijų naujų vaistų vamzdynai lėtėja palyginti su 50-ųjų, 60-ųjų, 70-ųjų, ir 80-ųjų klestėjimu.

Informacija: pagal Jeremy Butler yra keturios pagrindinės stadijos informacijos technologijos išsivystyme. Jie yra: • ikimechaninis (3000 pr. Kr. – 1450 Kristaus metais) • mechaninis (1450-1840) • elektromechaninis (1840-1940) • elektroninis (1940, kad pristatytų)

Socialinės svarstomos problemos: Neabejotina, kad ICT suteikė mums galimybę labiau žinoti svarstomas problemas ir incidentus su padidintu pločiu ir gyliu. Tuo metu, kai apimtis ir informacijos greitis dramatiškai padidėjo, kokybė tos informacijos ir kur visuomenė nusprendžia susitelkti, jos dėmesys yra vis dar svarstomas.

ICT gali taip pat pabloginti gerai dokumentuotą psichologinę pirmenybę patvirtinimo šališkumui. ICT vartotojai gali ieškoti ir manyti, kad informacija palaiko einamuosius šališkumus, klaidingas prielaidas ar faktiškai klaidingą informaciją. Jūs galite net prisijungti prie grupių į toliau savo savą nemokšiškumą.

Yra padidinto gebėjimo sugauti ir sukaupti informaciją apie mus. Tai bus visada naudojama gerais ir blogais tikslais. Taip kai kurie žmonės naudoja tai rinkai ir įdeda skelbimą… ir galbūt kuris nėra blogas daiktas… bent jau dabar, aš tiktai turiu sėdėti per skelbimus daiktams, kuriais aš iš tikrųjų domiuosi. Trūkumas yra sumažėjimas įžvalgumo atradimo kažko naujo už mano dabartinių palūkanų ribų.

Taip, mes prarandame privatumą ir galbūt net mūsų tapatumą, ir ką mes įgyjame, yra aštresnė informacija apie tai, kaip mes veikiame ir kaip pagerinti mūsų visuomenę ir aplinką, kad geriau tiktume mūsų pirmenybei.

Yra didėjantis skaičius studijavimo, kuris mano, kad ICT iš naujo prijungia mūsų smegenis. Profesorius George Patton nuo Karališkosios Vaikų Ligoninės Centro Paaugliškos Sveikatos Melburne sako, kad jis mato vaikus, kurie užsiima elektronine žiniasklaida visą dieną, ir mano, kad tai iš naujo prijungia smegenis.

Problemos aplink socialinius ICT padarinius apima: • sumažinta dėmesio trukmė • pirmenybė pločiui informacijos, o ne gylio • padidėjimas apsėsto elgesio tokio kaip ‘simpatija’ daiktų ant Facebook ir pastovaus kontroliavimo įeinančių žinučių • distractibility padidėjimas

Mokslinė fantastika ar faktas: Po skaitymo Sam Harris ant laisvos valios, Robert Wright ant evoliucinės psichologijos, klausymas Ray Kurzweil ir matymas daiktų kaip Harvardo bioinžinieriai ir genetikai, aprūpinantys 700 terabytes informacijos 1 grame, naudodamas dvigubą DNR spiralę… Ir jūs pradedate norėti žinoti, kad galbūt gyvenimas yra dvigubas, ir galbūt mes nesame kad toli nuo buvimo gabus sukurti gyvenimą savarankiškai!!!

Rašyti komentarą