UAB “Žiežmarių gėlės” -ilgamečiai gėlių meistrai

parašė , 2016-04-09 18:41

Gėlės yra gamtos puošmena, kurią žmogus per daugelį patirties metų sugebėjo pritaikyti puošiant savo būstą, gyvenviečių ir miesto skverus, kurtis mini gamtos oazes. Vazomao gelems gaminami įvairiausių dydžių, todėl net kitų klimato zonų augalai žmogaus namuose gali atrasti vietą ir natūraliai augti. Žmogus išmoko dirbtinai sukurti klimatines sąlygas egzotiškiems augalams ir to dėka gali savo namuose, sode ar terasoje susikurti egzotiškiausius kampelius.

UAB "Žiežmarių gėlės" vazonai

VazonaiUAB „Žiežmarių gėlės“ ne tik viena sėkmingiausių, bet ir viena ilgiausiai Lietuvoje veikiančių bendrovių. Daugiau nei pusę amžiaus įmonė Lietuvos gyventijams teikia įvairiausių tipų gėles, krūmus ir medelius, teikia gėlių priežiūtros, floristo, augalų nuomos, interjero puošybos bei apželdinimo paslaugas, taip pat siūlo bene didžiausią Lietuvoje vazonų pasirinkimą. Norėdami įsigyti vazoną namans, terasai, sodui, skirtą tiek mažiems, tiek stambesniems augalams, krūmokšniams bei medeliams minėtoje bendrovėje galėsite rinktis iš gausybės didelių bei mažų vazonų, metalinių, molinių vazonėlių bei porcelianinių vazų. Dalia iš Kaišiadorių rajono bene visą gyvenimą vertėsi gėlininkyste savo malonumui. Jos kiemas ir sodas ne vienerius metus iš eilės buvo skelbiamas gražiausiu rajone, kadangi ten netrūkdavo egzotiškiausių gėlių, augalų ir medelių, kuriuos moteris meistriškai pripratindavo prie lietuviško klimato ir sukurdavo pietų platumoms būdingus gamtos kampelius. „Gėlės yra ne tik spalvomis akis džiuginantis grožis. Vasaromis į žiedus priskrenda vabzdžių, drugių, viskas dūzgia ir mirga – spinduliuoja gyvybe“- teigia moteris. Visą savo gyvenimą augalus, medelius ir krūmokšnius bei priemones jų priežiūrai Dalia pirkdavo iš bendrovės UAB „Žiežmarių gėlės“. Tiesa, anksčiau gėles sodindavo tik sode, o namuose gausiu augalų kiekiu nepasižymėdavo. Išėjus į penciją, daugiau gyvybės ėmė norėtis ir namuose, todėl dabar nėra nei vieno staliuko ar palangės, ant kurios nebūtų bent mažo vazonėliu su augalu. Net virtuves stalvirsiai papuošti čiobrelių bei melisų vazonėliais, gautais iš marčios, kuri teigia, jog tai skandinaviško interjero išraiškia“- teigia Dalia. Moteris žino, kad namai, tai ne laukas, čia tiesioginio lietaus, saulės spindulių ir gaivaus oro nėra, o dirvožemis taip pat stokoja natūralių svarbių mikroorganizmų, todėl ir gėlėmis namuose reikia rūpintis labiau, kad ir šviesos, ir drėgmės užtektų, kad ir vazonas tinkamas būtų. Tiesa, pastarųjų bendrovė siūlo tikrą gausybę. Dalia džiaugiasi, kad įmonės parduodami vazonai nenuobodūs akiai, yra spalvingi, visada galima derinti juos tarpusavyje ir sukurti gražią spalvų paletę, o ir kainos bei kokybės santykis nepalyginamai geresnis nei didžuosiuose prekybos centruose parduodamų vazonų. Paskutinis Dalios pirkinys buvo trys dailūs metaliniai vazonai terasai, į kuriuos susodino nedidukes kinines rožes bei pailgas molinis vazonas kaktusams, kurį padėjo ant žemės prie grindis siekiančio terasos stiklo. „Mane jau konsultantai pažįsta, vykstu pas juos bent kartą į savaitę, tai naujo vazono, tai naujo sodinuko užsinorėjusi, o jie su džiaugsmu mane pasitinka. Tai savotiška priklausomybė“-juokiasi Dalia.

Nebijokite klausti

Minėtos bendrovės parduodami vazonai gelems kokybiški ir tinkami bet kurio tipo augalui. Svarbu, kad augalui jis nebūtų nei per siauras, nei per platus, o atėjus laikui augalą persodinti, reikia sodinti tik į vos vos didesnę talpą nei buvusioji. Svarbu atkreipti dėmesį, ar augalui būtina, kad vazone būtų išgręžta skylė, ar jis būtų skaidrus ar matinis. Vazonai gelems, siūlomi šioje įmonėje, skirti įvairiausiems atvėjems ir erdvėms. Tad jei visgi jaučiate, kad patys neturite pakankamų žinių ir nenorite pakenkti augalui, UAB „Žiežmarių gėlės“ specialistai visada laukia jūsų konsultacijose.

Rašyti komentarą