Nepriekaištinga UAB Meistrokodas produkcija ir paslaugos

parašė , 2016-04-09 19:56

Apie vienus iš Lietuvoje pirmaujančių, šiltnamius gaminančius, jais prekiaujančius meistrus UAB Meistrokodas ir jų produkciją kalbėjome ne kartą. Daugiausiai koncentravomės į šiltnamius bei plastikines dangas, todėl dabar svarbu aptarti ir kitus siūlomus produktus bei paslaugas. Padarysime bendrą siūlomos produkcijos apžvalgą, o smulkesnius aprašymus galite rasti svetainės internetiniame puslapyje (spauskite cia) .

UAB Meistrokodas siūlomos lietaus nuvedimo sistemos

Didelį šiltnamių rūšių įvairovėĮmonė gamina, konstruoja ir parduoda lietaus nuvedimo sistemas. Tokios sistemos reikalingos ne tik dėl drėkmės nutekėjimo. Norint, kad įvairios konstrukcijos neapkrautų pastatų ir nesugadintų jo fasado, svarbu pasirinkti tinkamą produktą. RAIKO lietaus nuvedimo produkcija gaminama Švedijoje ir išties pateisina skandinavišką kokybę, garantuoja spalvos ir viršutinių sluoksnių ilgalaikį patvarumą. ALU latakėlis yra UAB Meistrokodas tiekiamas produktas, pagamintas iš aliuminio bei matuojamas metrais. Tai gana paprasta, bet kokybiška lietaus nuvedimo sistema, pritaikomas polikarbonatinei dangai. Tuo tarpu, lietaus nuvedimo sistema Kanion yra kiek sudėtingsnė. Ji pasižymi hidrauliniu evektyvumu, lengvu montavimu, jos neveikia teršalai. Itin aukštą kokybę lėmė ir tai, kad jo kūrybiniame procese dalyvavo tikri statybų meistrai ir stogų montuotojai. Būtent todėl, net ir esant labai stiprioms liūtims, garantuojamas itin geras vandens nutekėjimas. Nors tokios sistemos įrengimui ir nėra būtina sudėtinga įranga, kilus klausimams ar stokojant patirties, be abejonės verta pasinaudoti specialistų pagalba.

Plastikinė UAB Meistrokodas siūloma stogų danga

Trumpai pristatydami UAB Meistrokodas gaminamus Klasika šiltnamius, kitą jų produkciją, jau kalbėjome apie populiariausią – kanalinį polikarbonatą. Diamonds korėtas polikarbonatas nuo pastarojo skiriasi savo korėtu paviršiumi, puikiomis vizualinėmis savybėmis, nepriekaištingais apšvietimo efektams ir dizainu. Tokie polikarbonato patenkins išrankaus kliento skonį, kuriam svarbu ne tik kokybė, bet ir šiltnamio išvaizda. Įdomu tai, kad medžiagos paviršius ne tik išvaizda primena deimantą – dangai būdingas ir deimanto tvirtumas, atsparumas smūgiams. Galima pasirinkti skaidrų arba bronzinės spalvos paviršių. Tokia danga pritaikoma įrenginėjant automobilių pastoges, stogines, švieslangius, šiltnamius, terasas, fasadus ir įvairiausius jūsų fantazijose gimusius statinius. Tokiai dangai, kaip ir kitoms, suteikiama dešimties metų garantija. Įmonė visada siūlo puikias konsultacijas ir nepriekaištingas įsigijimo sąlygas. Dabar aliojančios akcijos leidžia Diamond korėtą polikarbonatą įsigyti daug mažesne kaina.

UAB Meistrokodas siūlomos tvoros

Įmonė siūlo ir solidų tvorų, vartų bei automatikos produktų pasirinkimą. Segmentinės, panelinės tvoros yra tvirtos ir ilgaamžės. Jas dažniausiai renkasi siekanys aptverti, tačiau ne uždengti teritoriją. Paprastai naudojamos gyvenamųjų namų, įmonių, įvairių aikštelių teritorijoms aptverti. Tvorą galima rinktis iš trijų spalvų – cinkuotos, rudos bei žalios spalvų. Tvoros gaminamos kaimyninėje Lenkija, yra populiaros dėl savo nesudėtingo sumontavimo, išmontavimo bei tvirtos konstrukcijos. Skardinės tvoros paprastai pasirenkamos ne tik apverti, bet jau ir siekiant apsaugoti teritoriją nuo pašalinių akių. Tokios tvoros taip pat patikimos ir ilgaamžės, kadangi jų paviršius lengvai atsispiria kenksmingiems saulės spinduliams, korozijai, mechaniniams procesams (zr. Svetaine). Niekas nesiginčys, kad tvoros dažnai dažomos, siekiant atnaujinti prekinę išvaizdą, tačiau šiai tvorai joks papildomas dažymas nebus reikalingas – gamyklinis dažų sluoksnis bus ilgaamžis ir garantuos ilgalaikę apsaugą. Norėdami apie šį UAB Meistrokodas produktą paskaityti daugiau: http://www.meistrokodas.lt/portfolio/skardines-tvoros/. Tuo tarpu medines tvoras paprastai renkasi archajinio stiliaus ir lietuviškos klaiskos gerbėjai. Už itin gerą kainą parduodamos medinės tvoros, kokybe ir ilgaamžiškumu nenusileidžia minėtosioms. Kažkam gali pasirodyti, kad natūralus medienos sluoksnis yra lengviau pažeidžiamas drėgmės, korozijos, lengviau tepasi bei braižosi. Tačiau UAB Meistrokodas specialistų parduodamos tvoros yra impregnuotos specialiu būdu – naudojant giluminį impregnatą. Šis apsaugo tvorą ne tik nuo saulės spindulių, drėgmės ar mechaninių procesų, bet ir nuo grybelių ir parazitų. Medinės tvoros paviršių patariama nulakuoti specialistų siūlomu laku, kad medžiaga būtų tinkamai apsaugota nuo ultravioletinių saulės spindulių.

Įmonės UAB Meistrokodas teikiamos paslaugos

Įmonės UAB Meistrokodas meistrai ir jų produkcija yra gerai žinomi tarp sodininkų ir daržininkų. Tačiau reikai paminėti, kad bendrovė teikia ir platų spektrą įvairiausių paslaugų (žr. Svetainė). Kaip jau minėta, bendrovė užiima kokybiškų šiltnamių gamyba bei sumontavimu, ne tik gamina stogelius ir prekiauja jų danga, bet ir atvyksta jų sumontuoti į bet kurį Lietuvos kampelį. Įmonė taip pat siūlo užuilaidų, įvairiausių širmų, lovatiesių ir pagalvėlių siuvimo paslaugas. UAB Meistro kodas specialistai yra visada pasiruošę sumontuoti jūsų tvorą, ar įsigytą teradą bei automobilio stoginę. Prireikus miltelinio dažymo paslaugų, taip pat galite kreiptis į mūsų pristatomus meistrus, o metalinių detalių, štampų gamyboje jie taip pat nepamainomi. Bet koks įvairiausio metalo lankstymas bei virinimas, valcavimas, metalinių konstrukcijų įrengimas – tai aptariamų meistrų profesinis laukas, todėl patikėkite šiuos darbus jiems. Nepamirškite, kad įsigyti pirtį, šiltnamį ar terasą, tai ne batus nusipirkti. Svarbu ne tik išsirinkti tinkamą prekę, sumokėti už ją ir parvežti namo, tačiau ir tinkamai paruošti ją naudojimui, kad dėl tam tikrų praktinių žinių neturėjimo netektų sumenkinti produkto privalumų.

Užsukę į UAB Meistro kodas internetinę svetainę rasite beveik viską, ko reikia stambiajai sodininkystei bei sodo statiniams. Kilus klausimams, susisiekite su konsultantais arba tiesiog nuvykite į įmonės parduotuves. Ten ne tik gausite visus reikiamus atsakymus, bet ir būsite maloniai pasitikti ir aptarnaujami. Juk jūs norite, kad jūsų pastangos atneštų geriausius rezultatus, o sunkus darbas garantuotų gausiausią derlių, todėl nepasilikite visko savo galvos skausmui – patikėkite sunkiausias užduotis UAB Meistrokodas komandai ir ši ras joms efektyviausią bei optimaliausią sprendimo būdą.

Rašyti komentarą