Uždirbdamas laipsnį cyber saugume

parašė , 2014-10-22 18:07

Kadangi technologija tampa žinomesnė šiandieniame šiuolaikiniame pasaulyje, saugodamas informaciją programinėje įrangoje ir kitoje duomenų bazėje yra didelės svarbos. Kai kurios iš darbo vietų, pasiekiamų tiems, kas dirba cyber saugume, apima informacijos sistemų saugumo profesionalus, sistemos administratorius, ir vyresnius sistemos vadybininkus. Šitie profesionalai yra tipiškai atsakingi už informacijos sistemas ir šitų sistemų saugumą.

Kai kurie iš kurso temų studentų gali laukti, kad aptars, apima etiką į informacijos technologiją, psichologiją kriminalinio elgesio, ir saugumo politikos analizę. Kurso darbas gali taip pat apimti aukštintas matematikos klases, tokias kaip statistika, skaičiavimas, ir atskira matematika. Šitos klasės yra suprojektuotos, kad parodytų studentams, kaip apsaugoti ir gauti skaitmeninę informaciją

Kiti kursai, tokie kaip kriminaliniai tyrimai, kompiuteris forensics, ir kriminalinis įrodymas, yra suprojektuoti tiems, kas daugiau domisi tyrimu ir aptikimu tie, kas pavedė cyber nusikaltimus. Cyber nusikaltėliai yra paprastai labai kompiuterių supratimas, ir aukštino žinias lauko, kuriame jie paveda nusikaltimą. Tyrinėtojai turi taip pat būti labai patyrę įvairovėje kompiuterių rajonų, ir turi suprasti abu pusė tyrimo taip pat kaip cyber nusikaltėlio protas.

Kartais internatūra gali atidaryti duris į naujas galimybes, ar padėti studentų galąstuvui jau studijuoti įgūdžiai. Vietos kaip JAV Skyrius Tėvynės Saugumo ar NASA troško internatūros, kuri yra taip pat didelis pridėjimas į būsimą santrauką. Internatūra taip pat leidžia studentams dirbti šalia ekspertų lauke, ir pasimokyti daugiau apie piktą kodą, incidento apdorojimą, forensics analizė, ir kiti SUSIJĘ SU STIEBU rajonai.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Daug studentų randa, kad jie yra daugiau vertinti darbui cyber saugume, jei jie turi kelis iš kitų pridėjimų į jų santrauką:

• būdamas Patvirtintas rodyme meistro kūno žinių, tokių kaip būtybė Patvirtintas Informacijos Sistemų Saugumo Profesionalas. • Turėkite patirtį įstatymo priežiūroje ar kariuomenėje • Turėkite kelis, TAI patiria, ar per internatūrą, savanoriška veikla, ar per darbą • Supraskite TAI saugumo temos.

Kai kurie iš pažymėjimų, kurie toliau parodys tam tikrų sutelktų rajonų kvalifikaciją apima cyber saugumo politiką, skaitmeninį forensics, cyber tyrimas, cyber saugumo technologija, informacijos draudimas, ir tėvynės saugumo vadyba.

Vienas iš didžiausių darbdavių šiame lauke yra JAV Tėvynės Saugumo Skyrius. Per interviu, vestą JAV. Žinios, ankstesnis Tėvynės Saugumo sekretorius, Michael Chertoff, aiškina, kad "milijardai intelektinės nuosavybės dolerių" yra vagiamas kasmet ir "esantis priežastis darbo nuostolių ir mūsų ekonomikos pakenkimų."

Rašyti komentarą