Virtualus perjungimo sistemą: Perjungimo technologijos

parašė , 2011-10-23 18:19

Virtualus perjungimas sistema: VSS yra tinklo sistemos Virtualizacija technologija, kuri baseinai kelis Cisco katalizatorius 6500 serijos raktus į vieną virtualus jungiklis, veiklos efektyvumui didinti, didinti Bezpostojowy ryšių ir mastelio sistemos pralaidumo pajėgumų 1.4 16,4 Tbps daugiau. Į pradiniame etape, a VSS reklama internete leis dvi fizinės Cisco katalizatorius 6500 serijos. Į VSS yra sudarytas iš šių:

VSS nariai: Cisco katalizatorius 6500 serijos raktai (ne daugiau kaip du jungikliai su pirminio išleidimo) su virtualaus perjungimas vadovas 720 10GE

Virtualus jungiklis nuorodą (VSL): 10 Gigabit Ethernet jungtys (iki aštuonerių naudojant EtherChannel) tarp valstybių narių.
10 Gigabit Ethernet jungtys turi būti vienas arba daugiau modulių: perjungimas vadovas 720 10GE: 10 Gigabit Ethernet aukštynkrypčio ryšio uostų

VSS leidžia precedento neturintį funkcionalumą ir prieinamumo kampusie tinklo integruojant tinklų ir sistemų atleidimo iš darbo į vienu mazgu.VSS yra Cisco, patvirtintas dizaino. Tai Cisco saugaus programa ir sertifikuota. Jis leidžia mums

Padidinti tinklo efektyvumą

Padidinti tinklo prieinamumą

Supaprastinti tinklo architektūra

Sumažinti administracinę naštą

Remti Virtualizacija

Terminologijos:

VSS1440:-||| svetainiu kurimas VSS1440 nurodo VSS, suformuotas du Cisco katalizatorius 6500 serijos jungikliai su perjungimas vadovas 720 10GE. VSS, duomenų plokštumos ir perjungti audinio su 720 pajėgumų vadovas variklio, kiekvieno važiuoklės Gbps yra dedikuoti.lt nuolaida aktyvios tuo pačiu metu dėl abiejų važiuoklės, derinant veikliosios 1400-Gbps perjungimo pajėgumų, už VSS. Tik vienas iš virtualaus jungiklis nariai turi aktyviai kontrolės plokštumoje. Abi važiuoklės laikomi sinchronizavimo su interchassis Stateful perėjimas (LAP) mechanizmas kartu su Nonstop persiuntimas (NSF) teikti Bezpostojowy ryšių net tais, nesilaikoma vienos valstybės vadovas variklių.

Stateful SwitchOver(SSO) mechanizmą:

A VSS naudoja interchassis NSF/LAP kaip pirminio didelio prieinamumo tarp dviejų važiuoklės mechanizmą. Vienas virtualus jungiklis valstybės važiuoklės bus veikia kaip aktyvus virtualus jungiklis valstybės, o kitos valstybės narės bus karšta laukimo valstybėje atlikti kontrolės plokštumos. Pastaba baidariu nuoma kad abiejų važiuoklės duomenų plokštumų yra aktyvūs ir todėl perduoda skrydžių į visą 1440 Gbps pajėgumai. Kai virtualus jungiklis narių nepavyksta, nėra jokių reconvergence tinklo protokolų. Į prieigą arba pagrindinių sluoksnį jungikliai ir toliau persiųsti eismo, nes jie tik aptikti nuorodą gedimas EtherChannel pluoštu ir todėl jų reconverge jos protokolų nereikia. Nr sutrikimų atsiranda eismo teka per į VSS. VSS mechanizmas neveikia jungiklis yra daug geresnės, kai palyginimas su tradicinį modelį, kai vienas jungiklis gedimo rezultatų kelių kontrolės protokolus konvergencijos indeterminist kaip STP, HSRP ir maršrutizavimo protokolas.

Multichassis eteris Channel(MEC):

Multichassis EtherChannel (MEC) yra sluoksnio 2 multipathing technologija. Ši forma EtherChannel leidžia karjera prijungtas mazgas, kad būtų nutraukti, EtherChannel visoje dviejų fizinių Cisco katalizatorius 6500 serijos jungikliai, sudarančių į VSS leistų sukurti supaprastintą linijos nemokamai sluoksnis 2 topologijos. Naudojant MEC VSS topologijos rezultatus, visos nuorodos, yra aktyvus ir tuo pačiu metu numato labai prieinama topologijos be priklausomybės apimanti medžio protokolo. 12.2 (33) Įvedus SXI, virtualus perjungimo sistema palaiko daugiausiai iš 512 MECs.

Virtualus jungiklis Link(VSL):

Naudojama bendravimui tarp dviejų važiuoklės ryšį. VSLs gali būti konfigūruotas su aštuonių ryšius tarp dviejų jungikliai visoje kombinacijų linijoje korteles arba vadovas uostams teikti aukšto lygio atleidimo iš darbo. Jei dėl retų priežasties visi VSL ryšiai yra prarastas tarp iš tiek narius iki jungiklis nariai, kad VSS bus perėjimas prie dvigubos veikliosios atkūrimo režimą. Dvigubos aktyvus valstybės aptinkamas greitai (subsecond) bet kurios iš toliau nurodytų trijų metodų:

PAgP, naudojami MEC su Cisco jungikliai stiprinimo

L3 dvikrypčiu persiuntimas aptikimo (BFD) konfigūraciją, tiesiogiai prie nuorodą (be VSL) per L2 nuorodą per prieigos sluoksnio jungiklis arba perjungti nariai

L2 Fast-Hello Dual-aktyvus aptikimo konfigūracijos tiesiogiai prie nuorodą (be VSL) tarp jungiklis (remiama su 12.2(33)SXI) dvejopo veikliosios atkūrimo režimą, visi sąsajas, išskyrus VSL sąsajos yra veikianti uždaryti žemyn valstybėje, anksčiau veikliosios jungiklis valstybės. Naujų veikliųjų virtualus jungiklis ir toliau perduoda skrydžių visų nuorodų.

Poreikis VSS: kurdami patikimai, greitai tinklo infrastruktūros užginčija naujus verslo reikalavimus. Be tarpinių nutūpimų bendravimo poreikis tampa pagrindinio atskaitos taškas dauguma kampusie tinklų.

Didelio pralaidumo aplinką

Virtualizacija (LSS)

10Gbps

Didelio pasiekiamumo aplinkoje

Minimizuoti tinklo prastovos

Nereikalingas infrastruktūros

Kiek įrenginių valdyti sumažinimas.

Diegimo sričių VSS:

Kampusie arba duomenų centras pagrindinių/paskirstymo sluoksnio

Duomenų centras prieigos (serverio jungiamumą)

VSS naudą:

VSS siūlo aukščiausios naudą, palyginti su tradicinių sluoksnio 2/sluoksnio 3 tinklo dizaino. Naudą galima suskirstyti į tokias kategorijas:

Sumažinti administracinę naštą: 1 aktyvus plokštumos = 1 loginė jungiklis. Naudojant VSS, yra 50 % sumažinti raktai, kurie turi būti tvarkomi, skaičius. Laiko tinkamai parengti keisti lange gali būti drastiškai sumažintos. Maždaug 60 % tinklo gedimai sukelia žmogaus klaida.

Tai sumažina, kiek kartų Jūs ir aš turėti liesti jungiklis ir mes gali sumažinti tinklo gedimai

Padidinti tinklo efektyvumą: dvigubo juostos plotis

2 aktyvios persiuntimo plokštumų (720Gbps kiekvieną)

2 x 720Gbps = 1, 440Gbps (1.44Tbps)

Padidinti tinklo prieinamumą – Multichassis EtherChannel (MEC) leidžia mums sumažinti kaimyno adjacencies skaičių pašalinti NPN, dvejopo ir STP apskaičiavimus į – vieną nuorodą nepakankamumas – VSS važiuoklės gedimo.

Atlikti IOS ir važiuoklės naujinius su minimaliais pertrūkiais.

Tik vienas šliuzas IP adresas yra reikalingas vienam VLAN, vietoj į tris IP adresų per VLAN, naudojamas.

Rašyti komentarą