Kompiuterio Android technologijų Vs Dievas

parašė , 2011-08-23 12:51

Ar yra androids ribas puldinėti?

Žmonių roboticists pastate daugiau galinčių robotai ir žmogaus įtrauktos androids, naudodamas naujas amžiaus medžiagų, naujų technologijų, dirbtinis intelektas, ir su greitesnis ir galingesnis kompiuteriais. Bet ką daryti, jei sukčiaujančiais androids pradėjo atkurti patys, naudojant naujausias technologijas ir su Nieprzenikniony operacinę sistemą, galingas, naujas, įterptųjų kompiuteriai? Kas žmonijos daryti tada? Dar svarbiau yra tai, ką Dievas daryti kai šis gavo visiškai iš kontrolės?

Tai tik sustiręs, geras palyginti su blogis subjektas? Prieš lenktynes, androids galėtų grįžti bad ir perimti žemėje, jie turi būti apgyvendintos virš žemės. Ir jie turi būti pagal kontrolės metu, bent atskaitingas nemokami sms kai kurios grupės vadovų, kol jie gavo laukinių plaukų jų CPU
Greičiausiai padarė klaidą, rūsys giliai į jų internetine drabuziu parduotuve plėtros, gali sukelti nedidelė grupė “droids imtis neteisingai įjungti. Tai galėtų būti keletas prieštaravimų, jie mato savo paskirtį palyginti su pasaulio įvykius, kažkas pažodžiui atsižvelgti, kad buvo tikrai vaizdinio išraiška arba tik paprastą klaidos, programavimas. Ši klaida infekcijos, pradedant vietos grupės “droids galėtų vektorių iš kaip maras visose androidom.

Jei dizaineriai ir inžinierių naudoti visus savo gabumus, įgūdžių, įgaliojimus sustabdyti tai, bet jie nepavyko; kas tada? Kiek laiko galėtų pasaulio visuomenei ir ekonomikai surengti kartu su androids išjungti jų riešutų bei dingo loose cannon rasės?

OK, matau iš gamtos pasaulio otters, Varnas ir mano katė, Jazz, kad Dievas turi humoro jausmą. Plius realizuoja Dievas nėra ribojamas jis vykdo. Ar tai nėra įmanoma, Dievas paversti gerai, visame servai pasaulyje, android krizės jo tikslams? Psalmy pasakyti, daugiau nei vieną kartą, protingas ir galingas snared į savo planus.

Taškas yra: kas jei Dievas bendro pasirinko nusikaltusias androids jis bus? Ką daryti, jei į androids pradėjo atlikti kai kuriuos Dievo tikslais į žemę-geros ar blogis? Kas bus įtrauktas humoro jausmą; kokie neribotos rodomas; kas gerai panaudoti žmogaus sukeltų krizių.

Tai yra tiesiog liežuvio in skruosto, Sorglos mintis apie tai, kas gali atsitikti: mes tiesiog pasakė ką daryti, jei, apie Dievo neribotos ir mylintis humoro jausmą. Dievas tai padaryti? Tikrai. Ar jis? Ar jis tegul žmonijos nerimauti ir dirbti su baidariu trasos androids, puldinėti? Ar mes norime būti blokuojami? Tačiau, kaip kvailai yra pasaulyje šiuo metu anyway? Ką daryti, jei į “droid Dziwaczność ir sutrikimas, baigiasi iki daryti tai geriau pasaulyje gyventi bet kuriuo atveju? Kaip gali mes su kad?

Copyright S. Gerson, 2011

Rašyti komentarą