Vonių restauravimas

parašė , 2013-04-26 13:15
Vonių restauravimas

Vonių restauravimas

Nors šiandien daugelis žmonių laiko taupymo sumetimais renkasi dušus, tačiau dažnai neatsispiriama ir vonioms. Idealus variantas – rinktis vonią ir dušą viename. Tačiau ką daryti, jei vonia jau sena? Yra galimybė ją keisti, tačiau tada nukenčia ir visa vonios apdaila, plytelės, ypač jei neseniai atliktas remontas. Pastebima, kad senos statybos namų įvaizdį labiausiai bjauroja susidėvėjusios, atsilupusios, pakeitusios spalvą, aprūdijusios vonios. Išeitis yra – tai vonių restauravimas. Nusprendus, kad ši paslauga reikalinga, prireiks susirasti patikimus, greitai ir kokybiškai dirbančius meistrus. Kai kurios įmonės, ypač užsiimančios šia veikla neseniai, nežino visų restauravimo darbo metodų, tad reikia rinktis įmones, šioje srityje dirbančias jau daugybę metų.

Geri meistrai yra išbandę daugelį restauravimo būdų, naudoja daugiau nei 30 restauravimui skirtų medžiagų, priklausomai nuo to, iš ko pagaminta vonia. Rinkoje atsiranda restauratorių, kurie pabūna metus ar du ir pradingsta. Tai įrodo, kad jų teikiamos paslaugos yra nerimtos, o darbų kokybė – daugiau nei prasta. Specialistai, atliekantys vonių restauravimą, supranta gero ir kokybiško darbo svarbą ir laikosi devizo „darbas meistrą giria“. Todėl stengiamasi klientams patarti, dirbti nuoširdžiai ir supratingai, taikant praktiškiausius ir ilgaamžiškiausius sprendimus restauruojant vonias. Restauravimo darbuose taikomos pažangios technologijos, moderni įranga.

Svarstantiems, ar reikia atnaujinti vonią, reikėtų žinoti kelis faktus. Restauravimą verta rinktis dėl to, kad nereikia rūpintis santechnikos, senos vonios transportavimu, daužyti plytelių, iš naujo remontuoti vonios. Vonia atnaujinama vos per kelias valandas, taigi jau tą pačią ar kitą dieną galėsite joje maudytis. Naudojantis pažangia technika, patalpoje nelieka dulkių, nuolaužų, taigi namai išlieka švarūs ir gaivūs. Prieš atvykstant restauravimo meistrams, nieko daryti nereikia, tiesiog iš vonios kambario išnešti rankšluosčius, kūno priežiūros priemonių buteliukus ir panašiai. Vonių restauravimas – tai gana paprastas procesas, tad baimintis, kad vonia bus sugadinta, tikrai nereikėtų.

Kad vonia ilgiau tarnautų, ją reikia kruopščiai prižiūrėti, tai yra kaskart, išsimaudžius ar nusiprausus, nuplauti muilo, kalkių ir kitų nešvarumų likučius. Vonios priežiūrai rekomenduojama nenaudoti abrazyvinių dalelių turinčių valiklių. Geriau rinktis ekologiškus vonios kambario valiklius, kurie nepakenks vonios dangai. Po to, kai atliekamas vonių restauravimas, vonios priežiūra nepakinta ir jokių specialių reikalavimų laikytis nereikia. Daugelis paslaugų teikėjų suteikia ilgesnę nei 5-erių metų garantiją, tad jeigu meistras, prieš sutariant dėl vonios restauravimo, atsisako suteikti ilgalaikę garantiją, vertėtų suabejoti jo teikiamų paslaugų kokybe.

Rašyti komentarą