Mokslas ir technologijos

3 įrankiai pradinės fazės supirkėjams

parašė , 2014-09-20 10:03

Jei jūs norėjote žinoti apie įrankius, kuriuos tinklo projektas pros naudojo, yra kai kurių iš jų.

Projekto įrankiai

Yra daug projekto įrankių, kuriuos daug pros panaudoja. Kai kurie iš bendrų vieno dolerio banknotų yra:

Fotoparduotuvės etiketas: šis įrankis yra nutaikytas į sukūrimą jūsų gyvenimo, lengvo, turėdamas reikalo su kažkuo, kas yra susietas su Fotoparduotuve. Kad gautumėte prieigą prie šio įrankio, jūs tiktai turite gauti prieigą prie svarbiausios svetainės.

Gera pusė yra, kad įrankis atvyksta su patarimais ir pokštais, kurie padeda jums padaryti jūsų redagavimą saugiai ir labai trumpo laiko tarpo viduje. Vartojant įrankį jūs taupote daug laiko todėl, kad jūs neturite praeiti ilgų mokymo programų, kurios bando paaiškinti jums ant, kaip panaudoti Fotoparduotuvę
Skaityti toliau “3 įrankiai pradinės fazės supirkėjams” »

Vertimų biuras

parašė , 2013-04-15 20:03

Vertimų rūšys

Gyvename mažoje šalyje, tad natūralu, kad dažnai į vieną ar kitą kalbą prisireikia išsiversti tekstus. Daugelis lietuvių gali pasigirti neblogomis anglų arba rusų kalbų žiniomis ir tekstus ryžtasi versti patys. Tačiau jeigu reikia tikslios ir nepriekaištingos kokybės, skubių vertimų biuras gali pasiūlyti profesionaliai išverstus tekstus, kurie tikrai nepadarys gėdos. Egzistuoja tiek vertimas žodžiu, tiek dokumentų vertimas raštu, tačiau pastaroji rūšis yra paprasčiau apibrėžiama ir ne tokia sudėtinga. Verčiantieji žodžiu savo valandinį darbą gali įkainoti labai brangiai, kadangi vertimas žodžiu reikalauja ne tik didžiulės patirties, bet ir specialių žinių. O verčiantieji raštu gali būti kiek mažiau profesionalūs: jie turi laiko informacijos, nežinomų ir neaiškių žodžių paieškai. Be to, vertėjai raštu tarsi atsisako dalies atsakomybės, nes versti tekstai dar papildomai suredaguojami vertimų biure dirbančio profesionalaus redaktoriaus.

Apie kainas ir vertimų biuro lankstumą

Vertimų biuras

Vertimų biuras

Dažnai prireikia išsiversti tokius tekstus, kurie reikalauja vertimo aiškumo ir preciziškumo. Tai pasai, liudijimai, pažymėjimai ir pažymos, mokslo dokumentai ir kita. Vieno šių dokumentų profesionalų vertimą vertimų biuras siūlo vos nuo 25 Lt. Beje, klientų pageidavimu dokumentai tvirtinami notaro. Skubantiems vos per vieną dieną bus išversti dokumentai, brandos atestatai ar aukštųjų mokyklų diplomai. Nemažai lietuvių vyksta studijuoti ar dirbti į užsienį, tad išversti dokumentai yra tiesiog būtini. Beje, vertimų biurai siūlo ir unikalią paslaugą neturintiems laiko žmonėms. Jei užsisakote vertimų už didesnę nei 200 litų sumą, dokumentai Vilniaus mieste sutartoje vietoje paimami ir išversti pristatomi visiškai nemokamai. Vertėjai taip pat priima registruotu paštu gautus dokumentus, o juos išvertęs vėliau išsiunčia nurodytu atgaliniu adresu. Skubantiems suteikiama galimybė skenuotus dokumentus gauti elektroniniu paštu, per autobusų siuntų tarnybą ir kitais būdais. Kitaip tariant, vertimų biuras pasirūpins, kad reikiami išversti dokumentai jus pasiektų jau tą pačią dieną. Kitų verčiamų tekstų kainos priklauso nuo atlikimo termino.

Dažniausiai verčiami tekstai

Kaip minėta, itin dažnai Skubusvertimas.lt gauna versti dokumentus. Ne ką rečiau pasitaiko versti techninius tekstus. Daugiausia sulaukiama transporto srities tekstų, tekstų apie aviaciją, IT, elektronikos, fizikos, chemijos, telekomunikacijų srities tekstų ir kt. Dažnai verčiami ir juridinę galią turintys dokumentai, kurie visuomet tvirtinami notaro. Tai nutartys, teisų sprendimai, įmonių registracijos dokumentai, pažymos, verslo planai, finansinės atskaitos. Kartais sulaukiama medicininių tekstų, kuriuos išversti gana sudėtinga – tam reikia specialių žinių. Vertimų biuras gali pasigirti visas sritis išmanančių specialistų gausa, taigi čia nėra tekstų, kurių nebūtų įmanoma išversti.

Kambarinės gėlės ir jų priežiūra

parašė , 2013-04-07 19:06

Norintiems įsigyti arba draugams bei artimiesiems padovanoti kambarinių gėlių, tenka gerokai pasukti galvą. Žinoma, kai kurie žmonės kambarines gėles renkasi vien tik pagal grožį, tačiau nepagalvoja, kad tokios gėlės nėra ilgaamžės ir kad jos, vos nužydėjusios, nuvys ir sunyks. Taip nutinka dėl to, kad gėlių salonuose augalai purškiami ir tręšiami specialiais chemikalais bei trąšomis, o namuose žmonės šių priedų nenaudoja, tad natūraliai kambarinės gėlės greičiau sunyksta. Kambarines gėles reikėtų rinktis pagal savo gyvenimo būdą, pavyzdžiui, jei gėlių nemėgstate laistyti, tada geriau tiks kaktusai ar kitos nelepios gėlės.

Pastaruoju metu tikra namų puošmena tapusios kambarinės gėlės yra orchidėjos. Šie didingi augalai apsipila gausybe žiedų ir žydi išties ilgai, net daugiau nei mėnesį. Orchidėjos laikomos karališkomis gėlėmis. Jos yra vienos iš brangiausių šiuolaikinių gėlių: nemažai kainuoja tiek pavieniai žiedai, tiek vazonėliuose augančios kambarinės gėlės. Beje, ir šių gėlių priežiūra yra specifinė. Jos auga stikliniuose permatomuose vazonuose. Orchidėjoms auginti naudojama ne žemė, bet specialus medžio gabalėlių substratas. Daugelis orchidėjų rūšių nemėgsta tiesioginių saulės spindulių, nors nemėgsta ir per vėsių patalpų – čia jos ima vysti. Priskaičiuojama daugybė orchidėjų rūšių, tad ir jos visos prižiūrimos kiek skirtingai.

Kambarinės gėlės

Kambarinės gėlės

Palyginus nedaug priežiūros reikalauja paprastos gėlės, pavyzdžiui, taip vadinamieji „pinigėliai“. Jie nežydi, šių gėlių labai yra paprasti žali. Tokių gėlių priežiūra apsiriboja laistymu. Populiarėja ir ne tik tradicinių gėlių, bet ir nedidelių medelių auginimas. Pavyzdžiui, žmonės augina iš Azijos šalių atkeliavusius nedidelius medelius – bonsus. Vis populiaresnės kambarinės gėlės – ir įvairūs citrusiniai bei egzotiniai vaisiai. Vis dažniau namuose galime pamatyti augančius citrinmedžius, bananus, apelsinus ar avokadus. Žinoma, tikėtis, kad šie augalai duos vaisių nereikėtų, tačiau egzotikos jausmas namuose – garantuotas. Dažnai šiuos augalus bandoma išauginti iš sėklyčių, randamų vaisiuose, tačiau daugeliu atvejų šie bandymai yra nesėkmingi. Žinoma, tinkamai rūpinantisšaiis augalais galima sulaukti ir nedidukų dekoratyvinių vaisių.

Dar vienos gana populiarios kambarinės gėlės – taip vadinamieji musgaudžiai. Tai augalai, kurie „minta“ musėmis: į gėlės turimą žiedą patenka vabalai ar musės, kuriuos augalai savo viduje „užrakina“, o vėliau – ir suvirškina. Šios iš šiltųjų kraštų atkeliavusios gėlės Lietuvoje prigijo kaip kambarinės gėlės, nors iš tiesų jos auga anaiptol ne vazonėliuose – greičiau tai atogrąžų ir šiltųjų kraštų augalas. Visgi pastebima tendencija, kad žmonės labiau augina tradicines gėles, tokias kaip rožės, pelargonijos, hiacintai, sanpaulijos, palmės,  ciklamenai, kaktusai, puansetijos, gerberos ir panašiai.

Automobilių nuoma Vilniuje

parašė , 2013-04-07 18:10

Šiandieną norėčiau pašnekėti apie vieną iš geriausių, automobilių nuoma užsiimančių, įmonių – autovainera.lt. Visų pirma, kodėl gi aš sakau, jog būtent ši bendrovė yra savo srities lyderė? Tiesą sakant, autovainera.lt paslaugomis man asmeniškai teko naudotis ir buvau sužavėtas – išsinuomotas automobilis ne tik dirbo, kaip bitutė, tačiau bendradarbiavimas su įmonės darbuotojais, konsultacija įvairiausiais klausimais buvo „pristatyta“ nepriekaištingai. Dėl šios priežasties, jaučiu savotišką pareigą ir trykštu didžiuliu noru pristatyti minėtąją bendrovę kitiems, paminint pagrindinius kompanijos pliusus bei minusus. Itin viliuosi, jog informacija Jums pravers ateityje.

Visų pirma, reikėtų pradėti nuo to, jog automobilių nuoma Vilniuje yra pakankamai retas dalykas, mat tokių bendrovių nėra daug. Taip nutinka todėl, jog šioje prekių bei paslaugų rinkoje paklausa yra pakankamai žema – tai, jog autovainera.lt dar gyvuoja tik įrodo, jog bendrovė turi, kuo pasigirti ir yra užsikariavusi klientų reputaciją.

Automobilių nuoma

Automobilių nuoma

Nieko nelaukdamas norėčiau pradėti vardyti pagrindinius autovainera.lt automobilių nuoma užsiimančios kompanijos pliusus. Vienas iš pagrindinių ir aktualiausių klausimų – kaina. Galiu pradžiuginti skaitytojus ir pasakyti, jog pigi automobilių nuoma yra, tarytum, „Autovainera“ kompanijos sinonimas. Lyginant su kitomis įmonėmis, minėtoji bendrovė savo paslaugas pateikia geriausiu kainos ir kokybės santykiu.

Taip pat, reikėtų paminėti ir tai, jog „Autovainera“ savo klientams siūlo ne tik trumpalaikes automobilių nuomas, tačiau ir ilgalaikes. Šis faktas mane žavi vien dėl to, jog klientams ne tik leidžiama naudotis automobiliais vykstant į užsienį, tačiau ir pačios nuomos kaina, užsisakant ilgesniam laikui mašiną, proporcingai mažėja. Tai, be jokių abejonių, leidžia klientams sutaupyti.

Skaityti toliau “Automobilių nuoma Vilniuje” »

Slidinėjimo apranga – slidinėjimo striukės ir slidinėjimo kelnės

parašė , 2013-02-12 20:50

Norite pasidžiaugti tikrais žiemos siūlomais malonumais? Planuojate pačias nuostabiausias atostogas su šeima ar būreliu draugų? Paverskite tai tikra žiemos pasaka! Sniegas, kalnai, grynas oras, saulė ir puiki nuotaika – tai tobulų atostogų receptas. Tačiau nepamirškite ir vieno svarbiausio sėkmingų atostogų klausimo – visų reikalingiausių daiktų apsirūpinimo. Juk gera pradžia – pusė darbo!

Tik dabar atostogų planavimas gali tapti didžiausiu malonumu ne tik jums, bet ir jūsų artimiesiems. Slidinėjimo apranga galite pasirūpinti visai neiškeldami kojos iš namų – išsirinkite ją sėdėdami prie savo kompiuterių! Tai ne tik lengvai pasiekiamas pasiruošimas, tačiau sutaupysite savo itin brangų laiką.

Internetinėje rūbų parduotuvėje jūs ne tik rasite šiltų, slidinėjimui skirtų rūbų, bet ir didelį pasirinkimą tiek spalvų tarpe, tiek dydžių gausybėje. Kad „šaltukas“ nesugadintų jūsų atostogų turėtumėte pasirūpinti itin šiltomis pūkinėmis striukėmis, kurios ne tik apsaugos jūsų kūną nuo šalto sniego, tačiau palaikys tokią kūno temperatūrą, kokia buvo prieš slidinėjimo striukės panaudojimą. Su tokia striuke nebus baisus nei vėjas, nei vanduo, o užtrauktuku prisegamas gobtuvas tik dar labiau užtikrins, jog jums brangus asmuo bus apgaubtas šiluma, be kurios nėra įsivaizduojamas malonumas šaltuoju metų laiku pramogaujant gamtoje. Pro užtrauktukus neprasiskverbs nė menkiausias vandens lašelis, todėl galite drąsiai laikyti ypatingos priežiūros reikalaujančius daiktus slidinėjimo striukės kišenėse. Taip pat pilnos judėjimo laisvės kūrimui galite pasitelkti ir galimybę susireguliuoti rankogalių bei striukės apačios pločius taip, kad šie visiškai nevaržytų jūsų judesių ir galėtumėte drąsiai mėgautis žiemos teikiamais malonumais.

Skaityti toliau “Slidinėjimo apranga – slidinėjimo striukės ir slidinėjimo kelnės” »

Taikomasis išsivystymas ipad: žinokite paskutinį ios 5.

parašė , 2012-03-07 16:58

ikas. Obuolio iPad2 viršijo visus komercinius rekordus šiais metais. Būdamas efektyviausia, išpuoselėta ir lengvasvorė tabletė, pasirodanti į jo geriausią, Obuolys persiuntė 13 milijonų iPad vienetų Q3 2011. Įspūdingas stotas, rodantis 36.8 procentų vystymąsi, paliko Obuolį būdamas aukščiausias tabletės pardavėjas. Su daugiau kaip 200 naujų ypatybių, pasaulinė pažangiausia operacinė sistema yra tiktai pagerėjimas. Su pradžia iOS 5, Obuolio prietaisai rodo greitą pagerinimą ir pardavinėjimą. Toliau, ypatingos iOS5 ypatybės padrąsino iPad taikomąjį išsivystymą net daugiau.
Skaityti toliau “Taikomasis išsivystymas ipad: žinokite paskutinį ios 5.” »