5 priežastys studijuoti tinklo išsivystymą

parašė , 2014-02-05 09:32

1) Jūs galite sukurti savo savas paraiškas, jei jūs turite mintį

Kiekis technologijos kompanijų, kurios pasirodė per kelerius pastaruosius metus nekalbant apie dešimtmečius svirduliuoja. Kai mes žiūrime į visas dideles svetaines; Facebook, Čiulbesys, Snapchat atrodo, kad galimybė sukurti sėkmingą app nėra niekada geresnė. Kadangi technologija ir visuomenės pakeitimai ir supirkėjai bando skirtingą apps, naujos sąvokos pasirodys, pavyzdžiui socialinė žiniasklaida.

Aš teigčiau, kad pakeitimo norma yra tiek greita, kad bet kokia sėkminga kompanija, kuri veda šiandien pozicijas mažesnės jaunesnės ir labiau dinamiškos firmos aplenkimo galimybė. Yra tikrų galimybių pradžiai ups ir jei jūs studijuosite tinklo išsivystymą savarankiškai, jūs sugebėsite sukurti dar daug prototipų ir minčių šalia jūsų einamojo darbo

2) Jūs išmokstate galvoti logiškai

Kai jūs pradedate programuoti yra triuškinantis žinių kiekis. Pažintinė našta gali būti nepaprastai aukšta, ir našta yra ant tinklo supirkėjo, kad parinktų sprendimą iš tariamai begalinio galimų sprendimų kiekio. Tai verčia jus nutolti nuo minties proceso, kur jūs bandote ir architektas visi sprendimai jūsų galvos į augantį. Tai yra, kur jūs lėtai silpninate problema mažose dalyse, kol jūs neatvykstate į savo sprendimą. Tai yra svarbi pamoka gyvenimui. Jūs išmokstate paimti bet kokią problemą ir išardyti ją ir panaudoti logiką ir samprotavimą, kad išspręstumėte visas atskiras dalis. Didžiuliai kūrybiški iššūkiai gali būti imti ir išsprendė šio metodo naudojimą. Kaip kažkas, kas studijuoja tinklo išsivystymą, jūs neabejotinai būsite daug geresnis didelių problemų išsprendime todėl, kad jūs keičiate savo mąstymą.

3) Tai padės jums palaikyti ryšį su išsivystymo komandomis ir tinklo supirkėjais

Labiausiai, jei ne visos vidutinio dydžio kompanijos dabar turi reikalingumą tam tikros rūšies tradicijos raštiška programinė įranga. Net jei jie tik turi žiniatinklio svetainę. Tai reiškia, kad tarnautojai labiausiai tikėtina bus vartotojai šios programinės įrangos, bendraujančios su supirkėjais. Programinės įrangos išsivystymas ir tinklo išsivystymas ypač neša tam tikrą kalbos mišinį su tuo, ir tam tikras techninio vartotojų supratimo lygmuo yra vertingas dalykas susiburti į komandą. Bet kas apimtas kompanijos rinkodaros ar naudojamos krypties turės naudos iš žinojimo apie tinklo paraiškas, kadangi jie sugebės ‘grumtis’ su išsivystymo komanda efektyviau!

4) Programavimo ir tinklo išsivystymas yra smagus hobis

Ką jūs darote šeštadienį, ryte? Kaip galvosūkių darbas? Kaip žaidimų žaidimas? Gerai, jei jūs esate iš esmės problema solver, jūs galėtumėte surasti studijavimą apie tinklo išsivystymą geras malonus laiko leidimas ir puikus būdas lavinti jūsų pilką klausimą. Geriausias daiktas apie programavimą yra, kad tai beveik gali padaryti. Viskas kurio jums reikia yra kompiuteris. Asp.net MVC gali panaudoti, kaip yra blizganti Regimoji Studija, su kuria jūs galite koduoti.

5) Tai turi masinį karjeros potencialą!

Rimtai aš žinau todėl, kad aš galiu, supirkėjai gali uždirbti didelį Atlyginimą ir turėti saugų darbą. Aukščiausias skrydis Asp.net tinklo supirkėjai Londone gali uždirbti kur nors iki 100 kb per metus. Tai yra daugiau, negu gydytojas ar advokatas. Ir geriausias bitas yra jūs, neturi turėti reikalo su sergančiais žmonėmis ar pateikti argumentus pragyvenimui. Jūs kuriate programinės įrangos įkurtus realiojo pasaulio problemų sprendimus, ir jūs iš tikrųjų padedate žmonėms masiškai!

Ten mes einame taip, kas yra jūs laukiantis, studijuoja tinklo išsivystymą!

Rašyti komentarą