Ką jūs galite padaryti su savo senu kompiuteriu

parašė , 2014-02-20 20:03

Šiandieniame pasaulyje, turėdamas dažniausiai vartojamą technologiją yra būtinas. Naujas, naujausias kompiuteris įgalins jus tęsti ir protingai ir technologiškai su einamosiomis tendencijomis. Bet ką jūs turite padaryti su savo senu kompiuteriu?

Duokite tai Šeimos nariui

Nors jūs žinote vertę laikymo su einamąja technologija, ne kiekvienas sugeba į. Mes visi turime giminaičius, kurie tiesiog negali leisti sau ar nesidomi srovės laikymu. Tai pasakyta, kodėl ne dovana jūsų senas kompiuteris tam giminaičiui, ypač jei jie turi vaikus. Net senas kompiuteris nėra geresnis negu joks kompiuteris. Jūs padėsite jiems jungtis su pasauliu ir statyti būtinus įgūdžius.
Paaukokite Savo Seną Kompiuterį

Yra daug organizacijų, kurios priims jūsų seną kompiuterį kaip aukojimą. Jie yra dažnai naudojami, kad įkurtų mokyklas su kompiuteriais, kurios kitaip neturi biudžeto, kad nupirktų naujus vieno dolerio banknotus. Svarbumas mūsų jaunystės, studijuojančios kompiuterių įgūdžius, negali būti perdėtas – tai gyvybinis. Kai jūs aukojate savo seną sistemą, jūs padedate kažkam vystyti įgūdžius, kurie truks gyvenimo trukmė. Tai jaučiasi gana gerai, ir jūs turite teisę jaustis gerai.

Tinklas ir Naudojimas Laikymui

Jungdamas į sistemą jūsų seną kompiuterį į jūsų naują, einamąjį asmeninį kompiuterį yra didelis jūsų senos sistemos naudojimas. Vieną kartą jungtas į sistemą, jūs galite lengvai pradėti sukaupti dainas, atsargines kopijas, fotografijas, ir daug kitų rinkmenų ant jūsų seno kompiuterio. Tai sulaikys jūsų naują sistemą, bėgančią greitai ir efektyviai. Greitis ir efektyvumas yra du daiktai, jūs galite tikrai būti vartojimas, aš pasitaisau?

Panaudokite tai Kintamai Operacinei Sistemai

Naudojant jūsų seną kompiuterį, kad valdytų kintamą operacinę sistemą yra kitas didelis jūsų senos sistemos naudojimas. Tai yra kažkas, kurį aš darau. Aš esu Linux, bet Linux aistruolis, operacinė sistema turi apribojimą. Kad turėčiau reikalo su šiuo trūkumu, aš pirmiausiai naudoju Linux, Ubuntu, kad būčiau labiau specifinis mano kasdieniam darbui; bet, aš turiu kitą kompiuterį su langai, kadangi, kai aš turiu valdyti programą, kuri tiktai dirba su langai.

Išvadoje

Nemeskite savo seno kompiuterio į atliekas. Tai tiktai prisideda prie persipildančių atliekų užkasimų ir išteklių eikvojimo. Galvokite apie būdą pakartotinai naudoti jūsų seną sistemą. Paaukokite savo seną kompiuterį vietinei mokyklai, junkite į sistemą jį į savo naują kompiuterį, panaudokite jį kintamai operacinei sistemai, ar panaudokite jį tam, kad aprūpintumėte rinkmenas; tik neišmeskite to. Perdirbimas ar pakartotinis naudojimas yra puikus būdas prisidėti prie atsinaujinančio pasaulio. Aš manau, kad jūs sutiksite, kad mes visi galėjome padaryti šiek tiek daugiau, kad apsikabintume atsinaujinančias praktikas.

Rašyti komentarą