Emisija, kontroliuojanti

parašė , 2011-11-30 13:43

Emisija, kontroliuojanti, daug daugiau negu tikrina išmetamąsias dujas nuo automobilio. Emisija, kontroliuojanti, buvo iš pradžių panaudota, kad išbandytų dūmtakio dujas, ir šitie kontroliavimo rezultatai bus tada panaudoti, kad duotų patarimą dėl kontrolės sudegimo pramoninėse situacijose. Šiandien mes naudojame emisijos išbandymą, kad matuotume emisiją pagal normas, nustatytas spauda Amerikos Aplinkos Agentūros Rūgštaus Lietaus įstatymo taip pat kaip kito komplekto ir federalinių programų.

Emisija, kontroliuojanti įrangą, yra gana standartinė. Tai turi savyje tyrimą su filtru. Filtras turi įvairias dujas jame, kurios reaguoja įvairioms dujoms, kuriose jūs bandote. Šitie emisijos testai gali taip pat kontroliuoti oro srovę, drėgmę ir dujinį neskaidrumą atmosferoje
Dujos yra nuneštos mažo siurblio, kuris siunčia dujas į emisijos tyrimą. dalys internetu

Daugumos naftos gamybos augalų naudoja skiedimo ištrauką, kad sumaišytų švarų orą su jų dujine emisija. Skiedimas yra todėl, kad grynos dūmtakio dujos yra labai karštos, šlapios ir kai kuriais atvejais, net lipniais dėl įvairių cheminių reakcijų atmosferoje. Kai tik pavyzdys yra atskiestas pakankamai, jis yra perleistas per tai, ką pavadina "bambiniu" į vamzdyną, kuris tada analizuoja ištrauktą dujų pavyzdį.

Bendriausia emisijos stebėjimo sistema yra dujiniai analizatoriai. Dalis technikos praktikos naudojime infraraudona, ultravioletinė absorbcija, chemilusmiecence, betos spindulio absorbcija ir fluorescencija. Kai tik dujos buvo nagrinėtos, tai yra perleistas nuo emisijos vaizduoklio ir lauke į atmosferą. Kai tik duomenys buvo rinkti, kompiuterinė sistema gauna analizuotus duomenis ir yra tada įrašyti.

Antra tipinė ištraukimo technika yra panaudota pramoniniame drabuziai internete sektoriuje, yra tai, ką pavadina "karštu šlapiu" metodu. Tai yra, kai pavyzdys nėra sudrėkintas žemyn. Tai įvykdė dėl aukštos temperatūros, kuri tada kelia šį gryną susimaišymą per jų vamzdžius. Pavyzdys yra tada filtruotas ir džiovintas. Tai padaroma, kad nuneštų drėgmę nuo įkaitinto pavyzdžio. Kai tik dujos praeina per šituos pavyzdžių rinkinius, dujos yra tada pamaitintos į skaitytuvą baidares ula emisijai, bandančiai prietaisą. Šis metodas turi kelis pranašumus kaip jėga, kad apskaičiuotų kiekį deguonies vieno pavyzdžio viduje.

Ši išbandymo sistema buvo standartas bet kokioje pramoninėje pramonėje, kuri kuria bet kokią oro užteršimo formą. Tai yra labai labai svarbus žingsnis, ir nepasisekimas sutikti gali būti priežastis kieto nubaudimo ar baudžiamojo persekiojimo už kompaniją.

Rašyti komentarą