Tarptautine mokslo ir technologiju pletros programu agentura

Vizio naujienos – gali vizio konkuruoti Pc pramonėje?.

parašė , 2012-07-29 13:32

Vizio yra konfidencialiai laikytas gamintojas buitinės elektronikos ir buvo įsteigtas William Wang, Laynie Newsome ir Ken Lowe 2002. Tai taip pat gamina audio, video įrangą, kompiuterių LCD vaizduoklius ir HDTV reikmenis.

Kompanija taip pat pradėjo daug elektronikos, apimdama Vizio mobilaus ryšio telefonus, žinomus kaip Per Telefoną taip pat kaip tabletes, žinomas kaip Per tabletes.

Vizio Nešiojamieji kompiuteriai:

Tai neseniai įėjo į užrašų knygelės rinką ir buvo įrodyta, kad įdėtų ganėtinai įspūdingas pastangas nuo jos dviejų paskutinių plonų ir lengvų didelės skiriamosios gebos ekranų pradžios.
Skaityti toliau “Vizio naujienos – gali vizio konkuruoti Pc pramonėje?.” »

Efektyvus nearshore sharepoint supirkėjai turi būti pažįstamas su sharepoint vadybininku 2010.

parašė , 2012-07-22 18:38

Nearshore SharePoint supirkėjai gali būti pasamdytas, kad padidintų kompanijos turinį ir dokumento vadybos funkcijas. SharePoint yra Microsoft programinės įrangos paraiška, kuri buvo iš pradžių išleista 2001. Pradedant pirmu paleidimu, kompanija išleido kitas nuostabias versijas. Jei jūs ieškote internetu pagrįsto duomenų vadybos sprendimo, jūs galite pasirinkti SharePoint Vadybininko 2010 versiją. Kad įdiegtumėte tai profesionaliai, jūs turite ieškoti patvirtinto nearshore supirkėjo, kuris turi tinkamas programines žinias ir patirtį. Efektyvi Microsoft patvirtino, kad supirkėjas sugebės įvykdyti kitas užduotis dėl SharePoint Vadybininko 2010.
Skaityti toliau “Efektyvus nearshore sharepoint supirkėjai turi būti pažįstamas su sharepoint vadybininku 2010.” »

Belaidė svečio prieiga – svečias wlan prieiga įstaigai, universiteto teritorijai ir vietos valdžios

parašė , 2012-02-15 17:41

Įžanga

Istoriškai, daug firmų nenorėjo pasiūlyti belaidę prieigą savo įstaigose dėl nesaugios technologijos gamtos. Dažnai įvertintas saugumo problemų pavyzdys yra taip vadinama "automobilių stovėjimo aikštelė, šniukštinėjanti", kur programišiai sėdi automobilių stovėjimo aikštelėje verslo ir naudoja belaidį tinklą, kad prasiskverbtų per gaisrasienes ir gautų prieigą prie tikslų tinklo.

Interneto vystymasis, nors padarė prieigą dabar beveik privalomą verslui funkcionuoti. Svečiams į svetainę dažnai turi pateikti prieigą prie debesies paraiškų tokių kaip salesforce.com ir Google Daktarai ar į tinklu pagrįstas demonstracijas, kad palaikytų sąveiką ir leisti verslui funkcionuoti. Vystymasis tabletės asmeninių kompiuterių, iPhones ir kitų aukštų galo prietaisų taip pat reiškė, kad Kompanijos vadovai dabar reikalauja belaidės interneto sujungimo galimybės, kadangi pagrindas ‘turi turėti’, o ne prabanga
Skaityti toliau “Belaidė svečio prieiga – svečias wlan prieiga įstaigai, universiteto teritorijai ir vietos valdžios” »

To svarbumas palaiko

parašė , 2011-12-05 18:53

Didžiulė firmų proporcija šiandien pasitiki TUO. Ar tai yra komunikacijai, masinei gamybai ar tyrinėjimui, jūs surasite, kad kompiuteriai yra iš tikrųjų neįkainojamas įrankis. Mažų mažiausiai jie gali būti panaudoti tam, kad peržiūrėtų tinklą ir siųsti ir gauti elektroninį paštą, ir pažodžiui kiekviena kompanija turi turėti jų savą žiniatinklio svetainę per, kuris skatinti jų verslą į milijonus žmonių, naudojančių internetą paskolos šiandien. Daugiausia, nors, verslas bus visiškai priklausomas nuo kompiuterių naudojimo, ir visa darbo dauguma susitelks aplink programinės įrangos naudojimą, kad duotų rezultatų., Pavyzdžiui, jei jūs esate duomenų įėjimo kompanija tada, jūs ketinate panaudoti skaičiuoklę ar duomenų bazę tam duomenų įėjimui, ir tokiu būdu jūs esate visiškai priklausomas nuo kompiuterių
Skaityti toliau “To svarbumas palaiko” »