Efektyvus nearshore sharepoint supirkėjai turi būti pažįstamas su sharepoint vadybininku 2010.

parašė , 2012-07-22 18:38

Nearshore SharePoint supirkėjai gali būti pasamdytas, kad padidintų kompanijos turinį ir dokumento vadybos funkcijas. SharePoint yra Microsoft programinės įrangos paraiška, kuri buvo iš pradžių išleista 2001. Pradedant pirmu paleidimu, kompanija išleido kitas nuostabias versijas. Jei jūs ieškote internetu pagrįsto duomenų vadybos sprendimo, jūs galite pasirinkti SharePoint Vadybininko 2010 versiją. Kad įdiegtumėte tai profesionaliai, jūs turite ieškoti patvirtinto nearshore supirkėjo, kuris turi tinkamas programines žinias ir patirtį. Efektyvi Microsoft patvirtino, kad supirkėjas sugebės įvykdyti kitas užduotis dėl SharePoint Vadybininko 2010.
Sukurkite ir formato turinys – programuotojas turi turėti gebėjimą surasti jo kelią per paraiškos patenkintą hierarchiją. Pavyzdžiui, jis ar ji turi būti pažįstamas su ypatybe kaip Greita Pradžia ir kaip pridėti konfiskuotu automobiliu pardavimas turinį prie to. Jie turi taip pat sugebėti sukurti ir valdyti sąrašus ir bibliotekas. Tai galėtų apimti redagavimo medžiagą naujiems dalykams, URL kūrimas prisijungia prie mobilios žiniatinklio svetainės, sukūrimas elektroninio pašto pranešimų sąraše ar bibliotekoje galimi, vadovaujantys vaizdai ir šablonai sąraše, darbo, pridėjimo ir vadovaujančių skilties ypatybių srauto vadovavimas ir taip toliau. Be to, jūsų nearshore SharePoint supirkėjai turi žinoti, kaip kuria dokumento komplektą, pridėkite dokumentą dėl komplekto ir prižiūrėkite įvairius komplektus.

Valdykite SharePoint Vadybininką 2010 Svetainių – Tai apima kūrimą, pakeitimą ir puslapių pašalinimą, tai taip pat apima administraciją svetainės, kuri apima naujos svetainės sukūrimą, formuodama jos struktūrą ir patenkintą organizatorių ir atgaudama bet kokį prarastą dietos planas dokumentą, sąrašą ar biblioteką. Kitos svarbios SharePoint programuotojo pareigos valdo Tinklo Dalis ant webpage, valdydamos skirtingus patenkintus stilius, vadovaujančius vartotojus ir grupes, darydamos workspace svetainės ir įvertindamos kiekvienos svetainės veiklą.

Įdarbinkite Vartotojų Bendruomenes – patikimas supirkėjas žino, kaip panaudoti, Formuoja Mano Svetainės ypatybę, kuri apima Kolegos Pėdsekio Tinklo Dalies, vartotojų profilių ir Rss pašaro konfigūraciją. Pažinimas su Mano Svetaine taip pat leidžia supirkėjui kontroliuoti ir turėti asmeninius dokumentus. Jie turi taip pat žinoti, kaip pridėti pastabas ir eina kartu su Pastabos Valdyba ar bibliotekai ar sąrašui. Jie taip pat žino, kaip įvertinti duotą dalyką, panaudoti kortelės su užrašu debesis ir apžvelgti Mano Svetainės korteles su užrašu.

Veskite įvairias paieškas – Tai apima buvimą gabus formuoti svetainės paieškos matomumą, sąrašo paiešką ir randamas skiltis. Tai taip pat apima gebėjimą padaryti paiešką per langai interneto Tyrėją, SharePoint Workspace 2010 ir Įstaigos Žodis 2010. Be to, tai sukelia vartojimą RSS pašaro ir apžiūrėjimo dokumento apžvalgų, pradėjimas turto paieškos, žmonių paieškų ir kitos sudėtingos medžiagos darbo.

Sujunkite SharePoint Vadybininką 2010 su Kitomis MILISEKUNDĖS paraiškomis – Tai yra labai svarbus įgūdis, kad svarstytų, samdant nearshore supirkėjai. Jie turi žinoti, kaip organizuoti 2010 versijos paslaugas tokias, kurios Pralenkia, Gauna prieigą, Regimasis ir Formos Paslaugos. Kad sujungtų SharePoint Vadybininką 2010 paslaugų su egzistuojančia Microsoft Office 2010 programine įranga, pavyzdžiui, jūsų programuotojas turi valdyti dalykus tokius kaip Microsoft Outlook, Workspace 2010 ir Įstaigos Tinklas. Efektyvus nearshore SharePoint supirkėjai turi ne tiktai žinoti, kaip įdiegti ir valdyti šią Microsoft Corporation paraišką. Jie turi galėti, kad vestų jus, kaip panaudoti tai, kai tik tai visiškai įdiegiama. Tai yra, kodėl jūs norite turėti reikalo su vertais pasitikėjimo ir gerbiamais nearshore programuotojais tiktai.

Rašyti komentarą