Vizio naujienos – gali vizio konkuruoti Pc pramonėje?.

parašė , 2012-07-29 13:32

Vizio yra konfidencialiai laikytas gamintojas buitinės elektronikos ir buvo įsteigtas William Wang, Laynie Newsome ir Ken Lowe 2002. Tai taip pat gamina audio, video įrangą, kompiuterių LCD vaizduoklius ir HDTV reikmenis.

Kompanija taip pat pradėjo daug elektronikos, apimdama Vizio mobilaus ryšio telefonus, žinomus kaip Per Telefoną taip pat kaip tabletes, žinomas kaip Per tabletes.

Vizio Nešiojamieji kompiuteriai:

Tai neseniai įėjo į užrašų knygelės rinką ir buvo įrodyta, kad įdėtų ganėtinai įspūdingas pastangas nuo jos dviejų paskutinių plonų ir lengvų didelės skiriamosios gebos ekranų pradžios.
Du nešiojamieji zidiniai kompiuteriai apima 14" modelio (CT 14), kuris yra įrengtas 1600 900 sprendimo parodymo ir iki 7 baterijos gyvenimo valandų tuo metu, kai 15.6" (CT15) modelio apima parodymą iki 1080 ir 6 valandų baterijos gyvenimas.

Intel Ivy Bridge ULV procesorių diapazonas yra pasiekiamas, ir jie apima: Branduolys i3-3217u (1.8 GHz), i5-3317v (1.7 GHz) ir i7-3517v (1.9 GHz).

Du Vizio nešiojamieji kompiuteriai turi 4 GIGABAITUS tiesioginės kreipties atminties ir Integruoto HD 4000 grafikos ir gali pasiekti IKI 256 GIGABAITŲ SSDS.

Abu nešiojamieji kompiuteriai matuoja mažiau kaip 0.33 colių storio ir turi aliuminį unibody projektai taip pat kaip HDMI ir USB 3.0 uostai ir yra tiktai 898$ kiekvienas.

Vizio Visi viename asmeniniame kompiuteryje:

Vizio visi drauge Pc yra viena iš naujų madų su pasilinksminimo ypatybėmis, kurios apima paskutinę Intel Branduolio pinigines vyrams Procesorių ir 24 kartą", ar 27" pilni HD rodo visus viename pakete. Šis galingas asmeninis kompiuteris yra nuostabus turėti todėl, kad jūs galite panaudoti jį kino filmams, žaidimams, ir internetui ir dirbti, tas pats kaip u būtų televizija.

Su gražiu projektu, nuostabus pilnas HD (1920 PRIE 1080 sprendimo) pažangiame ultraploname parodyme ir skaidriame atvaizde, jūs galite įsitaisyti patogiai ir gėrėtis kombinacija malonumo ir darbo su puikiais atvaizdais ant ekrano dėka aukščiausių kokybiškų medžiagų, kurios buvo panaudotos sukūrime.

Be to, į galingą grafiką, tai visi drauge asmeninis kompiuteris taip pat turi turtingą SRS aukščiausios kokybės garsinį HD su subžemų dažnių garsiakalbiu 2.1 apylinkių garsui ir galingam atlikimui su maksimaliu greičiu, tiektu valdžios 3-iosios kartos Intel Branduolio Procesoriai.

Gėrėkitės Vizio visi drauge asmeniniu kompiuteriu, ir pasinaudokite 1TB vidaus standieji diskai, greitas batas-ups, ir nepaprastai greitas atlikimas ir užmirškite apie laukimą!

Tai taip pat apima 802.11n WiFi ir 10/1000 gigabit Etherent, integruotas 1.3 parlamento narys HD kumštelis ir aukštos kokybės mikrofonas, kad turėtų su, besikalbant su šeima ir draugais!

Vizio visi drauge asmeninis kompiuteris, dvejopos HDM1 įvestys leidžia jums prijungti jūsų palydovinę dėžę ar kabelį, žaidžiančius pultus ir kitus pasilinksminimo prietaisus jums, kad turėtų turinį kaip tik taip, kaip jūs būtumėte savo standartinėje televizijoje!

Rašyti komentarą