Apie If draudimą

parašė , 2013-10-07 07:01

Lietuvoje draudimo bendrovių yra nemažai. Kiekviena siūlo savo paslaugas bei konkuruoja tarpusavyje. Žmonėms tereikia pasirinkti, kurios draudimo kompanijos paslaugomis naudosis (Seesam, PZU Lietuva, Lietuvos draudimas, If, Gjensidige, Ergo, Compensa, BTA draudimas). Tai, bene, ir geriausiai žinomos kompanijos. Palyginti galima užsukus i puslapi draudimas.lt. Čia galite rasti daug reikiamos informacijos apie vieną ar kitą draudimo bendrovę.

if draudimasŠiandieną Lietuvoje galima rasti netgi trylika veikiančių if filialų. Palyginus, tai nėra mažas skaičius.

Draudimo kompanijoje galiojančios taisyklės:

  • KASKO (transporto priemonių draudimas).
  • Turto draudimas.
  • Kelionių draudimas.
  • Draudimas nelaimingiems atsitikimams.

Draudimo rūšys kartojasi beveik visose draudimo kompanijose (bendrovėse), tačiau sąlygos, išmokų dydis, mėnesinės įmokos (kurias moka klientai) gali skirtis. Rekomenduojama, nusprendus pasinaudoti viena iš rūšių, peržvelgti ne vienos draudimo bendrovės pasiūlymus ( informacija yra pateikta internete draudimas.lt). Gali būti skirtumai, nors ir nedideli. Kiekviena draudimo rūšis yra gana svarbi. Žmonės renkasi draudimo bendroves pagal skirtingus kriterijus. Vieni renkasi tas, kurios siūlo didesnes draudimo išmokas, kiti taupo ir stengiasi pasirinkti mažesnes mokamas įmokas. Draudimo kompanijose, kaip ir kitose įmonėse, vykdomos akcijos, kurios skatina esamus klientus pasinaudoti papildomomis draudimo rūšimis, o naujus tapti lojaliais klientais. Pasiūlymų galima rasti gana gerų akcijų metu. Kaip ir kitų kompanijų internetinėse svetainėse, if puslapiuose yra skaičiuoklė, kurios pagalba galite pasiskaičiuoti norimas sumas. Po to palyginti su kitų bendrovių pasiūlymais. Tam, žinoma, prireiks šiek tiek laiko, tačiau turėsite galimybę pasirinkti tai, kas jums geriausia. Visada sudaroma draudimo sutartis, nesvarbu kurią kompaniją pasirenkate. Vienas sutarties egzempliorius su abiejų šalių parašais lieka bendrovėje, o kitas turi likti Jums.

Naudojantis minėtos bendrovės paslaugomis galite greitai apsidrausti internetu. Tai labai patogus būdas. Draudimo rūšys gana populiarios, žmonės mėgsta draustis (vairuotojo privalomuoju, KASKO, turto bei kelionių draudimais).

Apie draudimo kompaniją, kaip ir apie bet kurias kitas, galima rasti skundų, padėkų, teigiamų bei neigiamų atsiliepimų. Klientai dažnai rašo komentarus, atsiliepimus apie suteiktas paslaugas. Renkantis draudimo kompaniją galite apsilankyti minėtame skyrelyje. Rasta informacija gali praversti. Su daugeliu draudimo bendrovių yra galimybė susisiekti visą parą. Numeriai dažniausiai būna trumpi, kuriuos lengva įsiminti. Tai labai patogu klientams, kurie 24 valandas per parą turi galimybę gauti atsakymus į iškilusius klausimus. Apie įvykusį įvykį galite pranešti interneto pagalba, žinoma, jei turite prieigą prie jo.

Rašyti komentarą