Kaip sukurti plaukus – informacija ant minkšto atvaizdo perteikimo

parašė , 2013-10-10 16:07

Jūs negalite sukurti realistinio 3-ojo projekto, jei jūs neturite aiškios koncepcijos apie minkštus atvaizdus. Jūs turite žinoti, kaip sukurti juos per CENTIGRAMĄ ir kaip suteikti juos, kad gautumėte labiausiai realistinę produkciją. Plaukai yra vienas iš gyvybinių minkštų atvaizdų, be kurių dauguma projektų liktų neužbaigti. Bet jūs negalite paneigti, kad plaukų perteikimas užmuša pusę projekto laiko. Taip, yra kai kurie patarimai ant to, kaip gali jūs taupyti laiką, duodamas jūsų CENTIGRAMO atvaizdą labiausiai realistiniai plaukai.

Peržiūrėkite kreipimąsi

adarykite grublėtus apmatus savo 3-ojo charakterio su ypatingu dėmesiu plaukams. Kai tik jūs įsitikinote su šukuosena, kuri pritaikys CENTIGRAMO charakterį, galvoti apie kelius, jūs galite sumažinti jų skaičius. Vienas patogus sprendimas jums sutrumpina skaičių pakrančių, bet padidinti jų storį. Visaapimantis poveikis bus toks vis vien, kadangi jūs norėjote.

Neperdėkite to

Laikydamasis pirmo patarimo jūs turite visada atsiminti, kad plaukų sukūrimas suveja per storas, gali būti kliūtimi jums. Tai sukels mirgėjimą! Be to, matydama daug peržiūros rinkmenų anksčiau, negu paskutinė produkcija bus probleminė, kadangi minkšto atvaizdo perteikimo procesas taps nepaprastai lėtas. Atsiminkite šį patarimą; plaukai turi būti storesni, bet mažiau.

Būkite atsargus, naudodamas pakrantės daugiklius

Daug 3-ųjų menininkų mano, kad darbas su pakrantės daugikliu duos jų CENTIGRAMO charakteriams pageidaujamą žvilgsnį, kurio jie nori. Jie yra linkę padidinti pakrantės daugiklio vertę, kad pasiektų pageidaujamą kreipimąsi. Deja, tai nėra teisinga! Kuo daugiau jūs didinate pakrantės daugiklio vertę, tuo daugiau laiko tai ima, kad suteiktų jūsų rinkmeną. Bet tai niekada nereiškia, kad ar jūsų 3-asis charakteris turi visada būti plikas ar turėti labai nepakankamus plaukus. Geresnis būdas jūs galite priimti, kad priverstumėte plaukus atrodyti talpus, turi susikoncentruoti ties, teikia plaukus ir didina jų skaičius. Ši praktika neužmuš jūsų perteikimo apskritai. Plius, tai duos jūsų 3-ajam charakteriui tikslų žvilgsnį, kurio jūs norite!

Darbas mažose grupėse

Ar CENTIGRAMO gyvūnai ar žmonės, patyręs pasiūlymas yra kad darbas mažose grupėse. Kad būtumėte specifinis ant to, nenaudokite vienos grupės, kad sukurtumėte plaukus ant galvos ar jūsų CENTIGRAMO atvaizdo odos. Greičiau, sudaužykite tai į mažas grupes ir pritaikykite plaukus atskirai kiekvienai grupei. Tai padės jums jūsų pageidaujamo padarinio pasiekime. Plius, jūs galite būti patikintas, kad tai nedarys proceso versti nepaprastai daug darbo reikalaujantį. Dar viena šios patyrusios technikos nauda yra, kad jūsų 3-ojo charakterio plaukų modeliavimas bus daug lengvesnis dabar. Kas daugiau, besilaikant šio patarimo duos jums laisvę keisti jūsų 3-ojo charakterio plaukų stilių, kad ir kada jūs mėgstate!

Rašyti komentarą