Krovinių pervežimas

parašė , 2013-10-05 13:01

Krovinių pervežimas gali būti tikras galvos skausmas: ką daryti, jei reikia pervežti stambaus gabarito krovinį mūsų šalyje arba į užsienį, jei neturime tam laiko ir specialių transporto priemonių? Lieka kelios išeitys: prašyti pagalbos draugų ar pažįstamų, kurie galbūt turi tokios paskirties transporto priemonę (šis variantas gana sudėtingas, nes ne visi turime tokių pažįstamų, o jei ir turime, jie gali būti pernelyg užsiėmę, kad pagelbėtų), kitas variantas – nuomotis transporto priemonę ir krovinį gabentis patiems (deja, ne visi mes turime tam tikros kategorijos vairavimo teises ir ne visada galime rasti laiko, jei krovinį reikia pervežti į užsienio šalis. Belieka trečia išeitis – leisti tam tikroms įmonėms pasirūpinti jūsų krovinio gabenimu – tai dažnai tampa geriausia išeitimi.

Krovinių pervežimasKrovinių gabenimas gana specifinis reikalas, tačiau, vis dėlto, kartais prireikia tokių paslaugų. Kur kreiptis tokiu atveju? Laimei, šiandien mums internetas supaprastina daugelį dalykų. Praktiškai visą informaciją apie teikiamas paslaugas galima rasti tiesiog internetu. Tam neprireikia daug laiko, užtruksime vos kelias minutes, kol rasime paslaugų tiekėjus ir įvertinsime, kuri įmonė atrodo patikimiausia ir savo paslaugas siūlo palankiausia kaina. Taigi, belieka pasiskambinti ir suderinti detales.

Daug kas klausia, kiek gali kainuoti krovinių pervežimas, tačiau tikslaus atsakymo negali būti. Viskas priklauso nuo konkretaus atvejo – kokia transporto priemone bus gabenamas krovinys (sunkvežimiu, laivu, lėktuvu ir t.t), taip pat kaina priklauso nuo krovinio dydžio ir atstumo, kurį reikės įveikti tam tikra transporto priemone. Paprastai įmonės, kurių sritis – krovinių pervežimas, siūlo ne tik krovinių gabenimo paslaugas, bet dažnai siūlo ir  sandėliavimo,  ar muitinės  tarpininkų paslaugas, taigi, šiandien viskas daug paprasčiau – jei negalite to padaryti patys dėl laiko trūkumo ar kitų priežasčių, palikite tai šios srities specialistams.

Įmonės, kurių paslaugos – krovinių gabenimas, gali padėti jums pervežti lengvuosius automobilius (pavyzdžiui, jei nusipirkote automobilį užsienyje), dalinius ar pilnus krovinius. Krovinių pervežimo paslaugos teikiamos ne tik Lietuvoje –  reikalui esant, krovinių pervežimas galimas praktiškai į bet kokią šalį. Žinoma, nuo to priklausys ir kaina, tačiau ne visada turime pasirinkimą, kai reikia, kad paslauga būtų atlikta per kuo trumpesnį laiką.  Jei patys neturite laiko ar transporto priemonės, kuria gali būti gabenami kroviniai, palikite šį darbą tiems, kuriems krovinių pervežimas – kasdienis darbas. 

3 atsakymų į “Krovinių pervežimas”

  1. Eligijus says:

    Teko vežti negabaritinius krovinius iš Europos statyboms siramis.lt lengvai ir greitai susitvarkė su užduotim.

  2. Tomas says:

    Ką patartumėte rinktis vietiniams pervežimams? Man rekomendavo šią įmonęm gal kas esate susidūrę? https://www.kdjupiter.lt/keliu-transportas/vietiniai-pervezimai

  3. Aivaras says:

    Jeigu kroviniai turi būti gabenami į užsienio šalis, tai atradau, jog vienas geriausių būdų yra krovininiai keltai. Tikrai geras sprendimas!

Rašyti komentarą