Kada naudinga pilvo plastikos operacijos

parašė , 2017-08-13 18:18

Jeigu nežinai, ar Tau reikalinga pilvo plastika – Sužinok Čia. Paprasti atsakymai į sudėtingus klausimus – tai geriausia, kas gali būti, kai kalba eina apie ilgalaikius sprendimus.

Numetus daug svorio

Plastikos chirurgaiVienas iš klasikinių atvejų, kada pacientėms ar pacientams prireikia pilvo plastikos, tai po didelio svorio netekimo. Tai nutinka kartais žmonėms, kurie ilgai buvo tikrai apkūnūs ar nutukę, o paskui visgi nutarė pakeisti savo gyvenimą, pakeitė mitybą, ėmė sportuoti ir susitvarkė svorį. Deja, gyvenimas yra ne svajonių pasaka, todėl negali įsivaizduoti, kad viskas jame rožėmis bus klota. Kartais tenka ir nemažai pavargti, kad gautum tai, ko labiausiai nori. Tad ir su svorio numetimu taip yra, kad net ir jį numetus vėliau neretai tenka dar kovoti su kitais veiksniais. Pavyzdžiui, labai būna nukarusi oda daugelyje kūno sričių. Gali būti visiškai nukaręs pilvas, rankos, pagurklis, krūtinė, veidas atrodyti kaip subliuškęs balionas. Labai dažnai tada atliekama pilvo plastika. Juk būtent pilvas prieš tai būna itin išsipūtęs, o paskui sumažėja. Neretai atliekamos ir veido patempimo operacijos, siekiant suteikti žmogui patrauklesnį vaizdą.

Po nėštumo

Pilvo plastika taip pat neretai tampa sprendimu ir moterims po nėštumo. Mat tikrai dažnai taip būna, kad nėštumo metu kūdikis tiesiog ištampo įprastas pilvo sieneles. Ne tik oda išsitampo, bet ir atsiranda didžiulės strijų žymės. Tai gali būti išsprendžiant taikant paprastą, bet protingą pilvo plastiką. Jeigu pasiseka, viskas gali būti atlikta laiku ir greitai. Taigi, po nėštumo daug kam tenka džiaugtis pilvo plastika. Kodėl džiaugtis? Nes tai iš nepatenkinamo vaizdo sukuria tikrai gražų, puikų. Ypač tai svarbu viešoms moterims, kurios daug pozuoja žiniasklaidai, kurių įvaizdis tiesiog „uždirba“ joms pinigus.

Esant įgimtoms problemoms

Kartais pilvo plastika reikalinga ir esant įgimtiems defektams, nepatenkinamai formai, randams iš vaikystės, kažkokiems bambos defektams ir pan. Visais atvejais, pilvo plastika gali būti atliekama ir pilnoje nejautroje, ir dalinėje, kad tik pacientei būtų kuo geriau ir lengviau visa tai pakelti.

Po traumų, operacijų

Avarijos auto transportu – tai laikas, kada žmonės gali labai smarkiai susitraumuoti. Nemažą žalą padaro ir gaisras. Jeigu žmogui ir pavyksta iš jo išeiti, tai jis dažnai palieka itin traumuotas, apdegęs. Po cezario pjūvio, po apendicito ar kitų operacijų taip pat lieka žymės ant pilvo. Tačiau visais atvejais sugrąžinti išvaizdą gali profesionali pilvo plastika.

Rašyti komentarą