Kodėl per vestuves nuotaka būna pikta

parašė , 2017-07-26 06:24

Jeigu bent keletą kartų esate buvę vestuvėse, žinote, kad kartais nuotaka būna pikta. Sunku tada suprasti, ar vestuvių planavimas ją prie to privedė, ar ji jau nebenori tekėti. Tačiau išsikalbėjus dažniausiai paaiškėja, kad ji kėlėsi penktą ryte pasidaryti makiažo, o atsigulė antrą, nes iki vakaro kepė pyragą arba ruošė kokius nors kitus dalykus vestuvėms. Priežasčių būti piktai visada yra, tačiau planą būti nepikta reikėtų užsibrėžti kaip tokį pat svarbų it geros suknelės ar torto vestuvėms turėjimą.

Iš pradžių atrodo, kad bus daug laiko

Dekoruota kėdėDidžioji vestuvių mistiką prasideda ten, kad iš pradžių vestuvių planavimas atrodo lengvas ir greit praeisiantis, tačiau netrukus ima atsirasti vis daugiau kliūčių ir aiškėti, kad yra dar daug dalykų, kuriuos reikės padaryti. Jeigu atrodo, kad 3 mėnesiai dar daug laiko, tuomet pavėluojama rezervuoti tuos dalykus vestuvėms, dėl kurių rinkoje kyla konkurencija. Galiausiai, jeigu vestuvėms laiku neužsakoma sodyba ar mašinos, vėliau tenka rautis plaukus, galvojant, kur viską gauti. O jeigu visą planavimą vis atidėliojate paskutinėms savaitėms, tuomet viskas sugriūva gana greitai. Išmintinga pasisamdyti vestuvių padėjėjus, kurie padėtų viską suruošti ir padovanotų šypseną nuotakai vestuvių rytą.

Dideli darbai nesuskaidomi į mažus

Kita priežastis, kodėl nuotaka kartais būna pikta, tai dėl to, kad prieš tai pamiršo pagrindinę planavimo taisyklę – skaidyti didelius darbus į mažesnius. Tik tada paaiškėja, kiek jiems iš tiesų reikės laiko ir pinigų, tik tada galima tikėtis, kad pavyks kokybiškai viską suorganizuoti. To išvengus rezultatas yra priešingas ir vestuvės nėra tokios, kokių norisi ir kokių tikimasi.

Netikėtumai, likus nedaug laiko

Galiausiai, kartais paskutinę minutę kas nors gali atsitikti. Paaiškėti, kad tortas prarūgo, muzikantai susirgo ar suknelė perplyšo pusiau. Kad kažkas iš jūsų nugvelbė mašinos nuomos pasiūlymą ar kad sudegė sodyba, kurią išsinuomojote. Netikėtumai yra tai, kas atsitinka tada, kai to nesitiki, o juk prieš pat vestuves to niekada nesitiki. Jeigu jie nėra tokie, dėl kurių vestuves išvis reikėtų atšaukti, vadinasi, jei išsprendžiami. Kaip sakė Dalai Lama (perfrazavus). „Niekada nesinervinkite dėl problemos. Jeigu ji išsprendžiama, tai bus išspręsta. Jeigu neišsprendžiama, tai bus neišspręsta“. Tad jeigu vestuves teks atšaukti – ką padarysi. O jeigu visgi sunkumai nugalimi, tuomet verta juos pavesti tiems, kas rytoj nesituokia. Kreipkitės pagalbos į artimuosius ar į samdytus vestuvių padėjėjus, ir eikite pamiegoti.

Rašyti komentarą