Kaip gauti valstybę meninio kompiuterio be meno vertybių kainos kortelės su užrašu valstybės

parašė , 2014-09-05 07:36

Šiomis dienomis, kompiuteriai yra iš tikrųjų brangūs. Daug žmonių taupo viršuje per daug metų, kad gautų jų savą kompiuterį, ir kartais jie moka daug pinigų specifikacijai viduje kompiuterio, kurį jie gauna.

Jei šitie žmonės tada nueis ir nupirks įspaustus žymę kompiuterius, kaip Apple Macs, tai jie turės užmokėti aukščiausios kokybės kainas, kad gautų kompiuterį, kurio jie nori. Taip, Macs yra daug saugesni negu reguliarūs kompiuteriai todėl, kad jie negauna daugelio virusų, bet jie yra daug pinigų.

Jei jūs skaitote tai, ir jūs manote, kad jūs norite meninės mašinos valstybės, bet jūs tik negalite leisti sau jos, tai jūs turite skaityti priekyje. Šio straipsnio tikslas pasako jums tik, kaip jūs galite pasiekti jūsų svajonių kompiuterį, neturėdamas leisti visų jūsų pinigų

Apple Mac Hello. Jei jūs turite savo širdies komplektą ant Mac, bet jums reikėtų metų, kad sutaupytumėte viršuje vienam tada, jūs tikrai turite pasirinkimą tam, kad sektumėtės šiek tiek pigesnis.

Jūsų pirmas pasirinkimas nupirktų pagrindinį modelį ir paskui patobulinti tai kitos kompanijos. Dauguma Macs turi erdvę savo važiuoklės viduje daugiau standžiųjų diskų ir atminties kortelių. Jūs galėjote net patobulinti aušinimo sistemą, jei jūs norite.

Jūs galite patobulinti kompiuterį Obuolio Parduotuvėje, bet vėl, jūs mokėsite aukščiausios kokybės kainas. Geras daiktas apie naujovinimą kompiuterio kitur yra, kad jūs turėsite atsargoje pinigus, kad panaudotumėte kitiems daiktams. Šis būdas, jūs turite kompiuterį, kurio jūs visada norėdavote, bet jūs neužmokėjote aukščiausios kokybės mašinos Obuolio kainų.

Jūs galėjote taip pat laukti, kol kompiuteriai neina parduodama ant Obuolio žiniatinklio svetainės. Jie suremontavo mašinas, pasiekiamas trečiadienį, ryte. Šitos mašinos yra kaip naujos, bet jie yra iš esmės antra ranka. Obuolys įsitikino, kad mašininiai darbai kaip jis buvo visiškai nauji.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

langai PC Hello. Kitas pasirinkimas kurį jūs turite nuperka langai PC. Kai kurios iš šitų mašinų turi geresnę specifikaciją negu Kompiuteriai Apple, ir jie yra daug pigesni. Kartais, jūs galėjote nupirkti 2 kompiuterius puse kaina, kurią jūs nupirksite vienas iš Obuolio Parduotuvės.

Tik įsitikinkite, kad jūs turite geras apsaugos sistemas ant savo kompiuterio todėl, kad langai PCs yra neapsaugotas nuo virusų.

eBay

Jei jūs žinote apie kompiuterius, tai jūs galėjote nupirkti iš tikrųjų pigų ant eBay. Iš tikrųjų neturi reikšmės, kuo specifikacija yra mašinos, jūs tik norite to važiuoklei, ar ekranui, jei tai yra nešiojamasis kompiuteris.

Kai tik jūs turite mašiną, jūs nuimsite nugarą ir statysite kompiuterį savarankiškai. Jūs galėjote nusileisti į šį maršrutą, net jei jūs nežinote apie kompiuterius todėl, kad jūs galėjote pasamdyti kažką, kad pastatytumėte jį jums.

Jūs duotumėte jiems pinigus tam, kad dirbtumėte ties mašina, ir jie galėtų duoti jums sąrašą visų komponentų, kuriuos jūs turite nupirkti. Jūs turite tinkle ieškoti kompiuterių komponentų todėl, kad aušinimas dalykų, kaip 12 mm aistruolio sargybos yra daug pigesnis internetinis, kai palyginti su pagrindine gatve sukaupia.

Kai tik visi komponentai atvyko, jūs perduodate kompiuterį technikui, ir jūs turėsite savo valstybę meninio kompiuterio per kelias savaites, ir daugiau kaip puse kaina pirkti naują.

Rašyti komentarą