Samsung galaktika pažymi 10.1

parašė , 2014-08-20 13:54

Kai aš pradėjau studijuoti verslo valdymą Šveicarijoje universitete Taikomųjų Mokslų ir Menų Šiaurvakarinė Šveicarija FHNW, aš parašiau visas savo pastabas popieriuje. Po kelių savaičių aš supratau, kad aš turėjau spausdinti apytiksliai 100-150 puslapių kiekvieną savaitę. Kaina tam, kad išspausdintų tokį didelį puslapių skaičių būtų labai brangi, jei jūs darote tai per visus metus. Taip pat, tai yra eikvojimas išteklių ir blogai aplinkai. Dėl šitų priežasčių, aš ieškojau alternatyvos.

Aš skaičiau internete apie naują tabletę, kuri buvo išvystyta specialiai studentams. Samsung pagamino tabletę Samsung Galaktikos Pastaba 10.1. Šis elektroninis prietaisas turi kelias funkcijas, kurios daro, lengviau užsirašyti pastabas per pamokas. Anksčiau, negu aš nusprendžiau nupirkti šią tabletę, aš palyginau ją su kitais konkurentais ant rinkos
Obuolys turėjo ekvivalentišką tabletę, iPad 4. Nors aš mėgau projektą iPad dar 4, aš nusprendžiau nueiti Samsung Galaktikos Pastabai 10.1. Viena šio sprendimo priežastis buvo faktas, kad abu prietaisai turi panašų atlikimą, bet kaina iPad 4 buvo beveik dukart kaip aukštai negu Samsung tabletės kaina. Kita mano pasirinkimo priežastis buvo integruotas rašiklis ir paraiška S Pastaba, kurią Samsung išvystė šiam prietaisui. Samsung padarė didelį darbą su šiuo išsivystymu todėl, kad dabar daugiau nereikia užsirašyti pastabų popieriuje. Su rašikliu, jūs galite parašyti tiesiogiai ant prisilietimo ekrano. Tai duoda jums galimybę parašyti žodžius ir visą sakinį ar net įtraukti grafiką į skaidres. Paraiška S Pastaba apima rašysenos pripažinimo funkciją. Tai reiškia, kad jūs galite užsirašyti savo pastabas su rašikliu, ir Tabletė keičia tekstą po to į kompiuterių šriftą. Jei jūs norite parašyti su klaviatūra, jūs galite panaudoti integruotą ant ekrano ar tik nupirkti mažą papildomą prietaisą.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Kadangi aš paaiškinau virš, Samsung Galaktikos Pastaba 10.1 yra puiki studijavimui, bet yra taip pat kelios kitos galimybės naudojimui. Tabletės svoris yra tik 20 uncijų, ir su 10.1 colio skersmeniu, lengva nešti su jumis visada. Didelis ekranas yra taip pat iš tikrųjų malonus tam, kad žiūrėtų filmus ar tik tam, kad perskaitytų dienraštį. Yra kelios paraiškos, kurias jūs galite įdiegti, ir jūs galite taip pat panaudoti internetą. Tabletė taip pat turi daugumą smartphone funkcijų., Pavyzdžiui, jūs galite parašyti žinutes, įdiegti jūsų elektroninio pašto pranešimą, ar padaryti pokalbį telefonu. Aš taip pat įdiegiau sąrašą ant savo tabletės, kurią aš galiu sinchronizuoti su savo kompiuteriu. Jei jūs lyginate ekraną tabletės su smartphone ekranu, jūs galite manyti, kad tai daug patogiau, kad tikrintų kalendorių, parašykite elektroninį paštą, ar tik panaudokite internetą ant tabletės. Šitie faktoriai taip pat daro tabletę efektyviu verslo prietaisu.

Mano nuomone, naudojimas tabletės kasdieninėse situacijose yra ateitis. Lengva panaudoti ir multifunkcinis. Jūs galite panaudoti tai su ketinimu žaisti žaidimus, žiūrėti filmus ir jungtis su draugais ir šeima, ar jūs naudojate elektroninį prietaisą, kad palengvintumėte jūsų darbo dieną ar jūsų studijavimą. Samsung Tabletės Galaktikos Pastaba 10.1 turi kažką kiekvienam asmeniui. Neturi reikšmės, kokio amžiaus jūs esate ar kokią pirmenybę jūs turite. Tai būtų gera investicija kiekvienam.

Rašyti komentarą