Kaip mobili televizija gali duoti naudos jūsų verslui.

parašė , 2012-05-30 11:02

Mobili televizija yra sistema, prie kurios mobilaus ryšio telefono vartotojai gali žiūrėti televizorių ant jų mobiliojo ryšio telefonų nuo paslaugų teikėjo. Jau smūgis šalyse tokiose kaip Pietų Korėja, kur yra dvi pasiekiamos paslaugos, ir Indija, ši nauja sistema turi, su teisinga paraiška, ganėtinai lengvai duoti naudos jūsų verslui ilgame prabėgime. Pietų Korėjoje, pirma šalis, kuri iš tikrųjų pasiūlytų šią paslaugą, mobili televizija yra pateikta per S-DMB (Palydovinis DMB) ir T-DMB (Žemės DMB), tuo tarpu Indijoje, paraiška, žinoma kaip ‘isee’, šturmavo šalį, sklindančią per šalį, gerai už originalios paslaugos apimties ribų.
Dėl to, kaip tai paveikia jūsų verslą, mobili televizija gali būti lengvu, įperkamu metodu siekti jūsų tikslo rinką. Mobilios televizijos tiekėjų dauguma pradeda perjungti į galėti išvėdinti modelius, kuris didina potencialų kliento pagrindą žymiai, kadangi sms klientai nori mesti patikimą žvilgsnį į naują technologiją, kuriai padeda žinios, kad, net jei jie neturi turinio, šis bandymas nebus priežastis užsitrauktos kainos. Dėl to, kaip operatoriai sugeba gauti naudos nuo to, tai yra, kur verslas atvyksta. Panašiame būde į standartinę televiziją, reklamavimas yra pagrindinis to pasisekime, vaduoja, kad išvėdintų sąvoką. Įdėdamas skelbimą nuo jūsų, verslo, gali pasiekti jūsų auditoriją ir atidaryti jūsų verslą iki potencialių klientų milijonai. Pavyzdžiui, Apelsinas išdėstė, kad Prancūzijoje, 3 milijonai jų klientūros pradėjo naudoti mobilią televiziją reguliariai anksti kaip praėjusių metų birželis.

Kodėl serveriai hostingas jūs turite rizikuoti pinigais ant šios naujos avantiūros, priešingai egzistuojantiems metodams komunikacijos tokiems kaip televizija? Tikrovė yra tokia, kad reklamavimas per mobilią televiziją yra pigesnis negu standartinė televizija, ir gali vis dar pasiekti panašią auditoriją, ypač kai dideli sporto įvykiai įvyksta. Su Europos Čempionatais Futbolo ir Olimpinių žaidynių vasarą, ir smaigalių, vykstančių aplink ankstesnius Olimpinius įvykius, tai yra be abejonės puikus laikas tapti apimta su mobilia televizija.

Kam taip pat potencialiai sekasi yra embedded reklamavimas. Produkto sudėliojimas turinyje padės jūsų produktus į žmonių protų pagrindinę poziciją. Visa serija gali būti įgaliota su pasisekimu įdomių klientų, ir dar tyčia rodyti jūsų produktus ar įspausti žymę sunkiai, kad sudomintų šituos pačius klientus nesąmoningu būdu. Su pasirodymu teisingo virusinio video, kuris šiuo metu sklinda visur internete, tik burnos žodis gali leisti įdomiems video pasklisti nuo kliento klientui, tuo būdu plisdamas jūsų prekės ženklas ar produktas visur jūsų visame potencialaus kliento pagrinde.

Mobili televizija yra klestinti, ypač įvykių vaizde, kad įvyktų kitais metais, ir tai gali būti lengvai išperkama per reklamavimą, ypač embedded reklamavimas, leidžiant jūsų verslą pasinaudoti šiuo nauju vidurkiu, plečiant jūsų kliento pagrindą su lengvumu ir vertinti už pinigus.

Rašyti komentarą