Technologija valdo mūsų pasaulį.

parašė , 2012-06-06 17:29

Elektronika, kompiuteriai, ir kiti prietaisai padarė mūsų kasdienius gyvenimus lengvesnius, nekalbant jau apie daug daugiau malonumo. Tuo metu, kai daug žmonių supranta, kad technologija padidino patogumą ir padarė mūsų jau greitai žingsniuotą visuomenę net greičiau, jie nepajėgia suprasti, kiek priklausomybės jie iš tikrųjų deda ant tokių daiktų. Mūsų namai yra pilni elektronikos, kompiuterių, ir prietaisų, kuriuos mes naudojame nuo laiko, kurį mes žadiname ligi pat laiko, mes uždarome mūsų akis (ir keli net vadovautas tuo metu, kai mes miegame!) Dauguma mūsų darbo vietų atvyksta užbaigtos rašomuoju stalu, kompiuteriu, ir telefonu, kad padarytų mūsų darbą efektyvų ir efektyvų. Be technologijos ir elektronikos ir prietaisų, kurie šiuo metu valdo mūsų gyvenimus, mes būtume prarasti

Kaip metų progresas, elektronika, kompiuteriai, ir prietaisai tęsia pasidaryti vis labiau ir labiau pritrenkiantys ir atidarė duris ir galimybes, kurios niekada nesugebėjo būti paliestos anksčiau. Kompiuteriai, ar jie yra pastatyti ant jūsų naminio rašomojo stalo ar portatyvūs kaip nešiojamasis sms siuntimas kompiuteris ar netbook, laiko mus prisilietime su visomis mūsų kolegomis, draugais, ir šeima realu laiku. Nešiojamieji telefonai ir protingi telefonai vystėsi į mini kompiuterius ir gali įvykdyti perteklių užduočių nuo skaitymo ir siuntimo elektroninio pašto, į sekimą jūsų paskyrimo kalendoriaus, į mažos DVDs ar jūsų mėgstamų žaidimų kolekcijos kaupimą.

Net automobiliai tampa pilni smagių ir naudingų prietaisų tokių kaip GPS, kuris lengvai gaus jus tiksliai, kur jūs autoratlankiai norite įeiti į nepažįstamas vietas ar maršrutus. Balso atpažinimas leidžia jums lengvai pakeisti stotį per jūsų radiją ar net padaryti pokalbį telefonu, kad išleistų jūsų datą žinoti, kad jūs bėgate vėlai. Automobilio pirkimas dabar tapo daugiau, negu tik pasirinkimas jūsų mėgstamos spalvos, dabar apie rinkimąsi visų "skambučių ir švilpimo" daro vairavimą automobilio kad labiau daug jaudinantį ir patogų.

Elektronika ir prietaisai jūsų namui gali paimti įprastą dieną ir padaryti jį nepaprastą. Nuo prietaisų, kurie žaidžia muziką ir daro lengvus parodymus jūsų duše, į vienerius iš daugelio namo teatras ir stereo sistemos, kurios gali padaryti įdomus nuostabus, į prietaisus, kurie gali automatizuoti kažką ir viską jūsų namuose, kad padarytų jūsų gyvenimą lengvesnį, šitie dalykai yra reikalingumas, turi bet kam sudomintam kitu karščiausiu daiktu. Kai kiekvienas užima laiką, kad galvotų, kiek elektronikos, kompiuterių, ar prietaisų jie iš tikrųjų iš tikrųjų naudoja kasdieniniu pagrindu, juos gali palikti nebylius. Technologija vadovauja mūsų pasauliui, kiekvienas tik turi tęsti.

Rašyti komentarą