Vertingesnis negu auksas

parašė , 2013-10-25 08:23

Per tuos metus, avansai kompiuterijoje turėjo pagrindinį poveikį kiekvienam Amerikoje, ir jie pakeitė būdą, kuriuo mes darome beveik viską. Jie tampa efektyvesni kiekvieną dieną ir suteikė mums didelę patogumo prasmę. Tai gali neabejotinai būti pamatoma kariniuose kompiuterių avansuose, kurie padėjo priversti mūsų šalį padaryti daug didelių daiktų. Aš manau, kad šitie avansai yra labai svarbūs todėl, kad jie leido mums išvystyti profesinius, gerai mokytus kareivius, kad dirbtų mūsų šalyje. Per virtualų imitavimą pagrinduose kaip Knox fortas, kareiviai gali dabar būti mokyti realistiniame nustatyme, kad jie būtų paruošti jų ateičiai.
Knox fortas yra žinomiausias tuo, kad buvo namie mūsų nacionalinio auksinio aprūpinimo, bet tai yra taip pat Pasodinto Kariavimo namai. Tai tarnavo kaip JAV karinis rezervavimas nuo 1918, kai tai buvo pavadinta vardu garbei Generolo majoro Henry Knox, kuris buvo mūsų nacionalinis pirmas karo Sekretorius. Per tuos metus, Knox fortas užaugo, kad susidėtų iš 109 000 akrų, kur daugiau kaip 23 000 JAV kareivių yra pastatyti. Tai dabar laiko Kariuomenės Apsišarvavimo Centrą ir Mokyklą, kur mūsų kareiviai yra mokyti per kompiuterių imitavimą. Tikslas mokykloje išvysto mokomuosius produktus Kariuomenės profesionalams.

Kareiviai sugeba dirbti su virtualiu imitavimu, kad jie galėtų būti paruošti jų būsimoms užduotims. Jie turi pagrindo transporto priemonės mokymą taip pat kaip Irako Aviacijos mokymą ir laivų komunikacijos simuliatorius. Kareiviai gali taip pat dirbti su bakais ir užtaisytomis transporto priemonėmis, radiju, ir kulkosvaidžio mokymu priemonėje. Vieną iš naujausių simuliatorių pavadina Aviacija Jungtinėmis Rankomis Taktinis Treneris (AVCATT). Tai yra mobilus simuliatorius, kuris gali laikyti iki šešių vyrų laiku. Kareiviai gali sužinoti, kaip skristi pavojingose situacijose todėl, kad simuliatorius turi garsą ir dūmus enhancers.

Aš manau, kad Knox fortas taip pat aprūpina didelę patirtį kareivius, kurių jie gali užbaigti savo pagrindinį mokymą ant pagrindo, mokydamiesi daug apie realistines aplinkas per imitavimą. Kareiviai patiria kompleksą ir kartais įtemptas situacijas, kadangi jie būtų lauke. Vienetai mokosi kaip vienetai, kad jie įgytų patyrimo dirbime išvien ir išsprendime problemų, ir dėstytojai gali pakeisti intensyvumo ar sunkumo lygmenis, kurdami navigacines problemas ar spūstis. Kareiviai tada turi išmokti galvoti ir priimti sprendimus skubiai, taip pat kaip kovoje.

Kiekvienas kareivis apsišarvavimo jėgoje tarnavo čia bent jau vieną kartą per jo terminą paslaugos, kuri daro tai vieneriais iš didžiausių mokomųjų patogumų Amerikoje. Avansai karinėje kompiuterijoje vaidino svarbų vaidmenį mūsų kareivių ir jūreivių mokyme ir išsimokslinime, leisdami juos praktikuotis realistiniame, virtualiame nustatyme. Imitavimas pagrinduose kaip Knox fortas leidžia kareiviams pasimokyti saugioje aplinkoje, kadangi jie įvykdo savo tikslus. Aš manau, kad, jei jie tęsia sunkų darbą, karinė priemonė Knox forte tęs būti lyderiu ateities Kariuomenėje.

Rašyti komentarą