Kodėl pasirenka mikropluoštą, kad valytų jūsų elektroniką?.

parašė , 2012-07-16 13:24

Kaip mikropluoštas ir medvilnė yra skirtingi kai prieita prie valymo mobilaus ir liečia ekrano technologiją kaip iPad 2? Kokios ypatybės daro mikropluoštą geresniu elektroniniu prietaiso valytoju?

Galutinis rezultatas… tai toli geriau surinkime dulkių, purvo, piršto atspaudų, ir bakterijų negu įprasta medvilnė ir kitos medžiagos. Kaip tai gali būti jumis, sako? Gerai, yra greitas palyginimas tarp medvilnės ir mikropluošto:

Mikropluoštas

Mažesnis negu 1/100-asis or.1.2 vienos žmogaus plaukų pakrantės paneigėjo

Suskilkite, užbaigta technologija = neigiamas elektrostatinis kaltinimas (iš tikrųjų traukia dulkes ir purvą),
Tas paskola bedarbiui pats paviršiaus plotas kaip medvilninis audeklas 4x jo dydis

Gabus ištraukti nuolaužas, o ne pratrinti juos aplink ant paviršių.

Polyamide atsižvelgia į piršto atspaudo ir veido aliejaus absorbciją

Medvilnė

Bent jau 40 kartų didesnis negu mikropluošto pluoštas

Muilas/chemikalai turėjo pritraukti ir laikyti nuolaužas ir užsienio klausimą

Ne kaip absorbentas; šmeižtų aliejus

Mikropluoštas yra padarytas, naudodamas porą skirtingos medžiagos. Pirmas yra poliesteris; ši medžiaga yra tai, kas duoda mikropluoštui jos jėgą ir ilgaamžiškumą. Antra medžiaga yra polyamide, ir tai yra tai, kas daro šį audinį tiek sugeriantį ir gabų valyti piršto atspaudą ir veido aliejų nuo prisilietimo ekranų taip gerai. Tai yra, gerai žino, kad mikropluoštas diabetas yra padarytas, naudodamas skilimu užbaigtą technologiją, kuri ne tiktai didina paviršiaus plotą mikropluošto, bet yra taip pat, kas duoda šį tipą medžiagos tokie dideli valymo gebėjimai. Mikropluoštas gali iš tikrųjų laikyti 7 kartai savo svorį vandenyje ir laikyti jį be varvėjimo. Tai taip pat teigiamai įkrauna taip, tai iš tikrųjų traukia purvą ir dulkes, kurie laiko neigiamą kaltinimą. Testai taip pat parodė mikropluoštą, kad būtų 99 % efektyvūs pašalinime bakterijų nuo paviršių ir parodytas neskatinti bakterinį vystymąsi.

Ši medžiaga yra taip pat daugkartinio naudojimo ir lengva rūpintis. Vienintelis daiktas, kad atsimintų, plaudamas šią medžiagą yra, kad jūs neturite panaudoti baliklio, audinio minkštiklio ar džiovinimo aparato lapų. Darbas taip yra mažiau absorbability priežastis užsienio medžiagų ir aliejaus ir paveikia neigiamą audinio kaltinimą. Kitas atsargumas, kad paimtų, maudydamasis ir džiovindamas mikropluoštą neturi išleisti temperatūros viršyti 140 Farenheito termometro skalės ir išsimaudyti su panašiomis medžiagomis.

Naudojant mikropluoštą, kad valytų tokius daiktus kaip iPads, iPhones, tabletes, kuria, smartphones, nešiojamieji kompiuteriai, ir kiti prisilietimo ekrano prietaisai ir ekranai yra didelis pasirinkimas, ir rezultatai bus lengvai pamatyti. Jei jūs pavargstate nuo gavimo taip taip rezultatai, kai naudojimas jūsų sportinių marškinėlių ar artimiausios servetėlės, kad valytų jūsų elektroniką renkasi mikropluošto valymo audeklą. Jūs surasite, kad mikropluoštas, daugiausia yra lengvas surasti ir gana nebrangus. Tikrai, žinoma, atkreipkite dėmesį į kokybę ir stebėkite atidžiai mikropluošto imitaciją. Laimingas valymas!

Rašyti komentarą