Kreditai

parašė , 2012-07-19 13:14

Greitieji kreditai – dabar labai dažnas visokių smulkių finansinių bėdų sprendimo būdas daugeliui žmonių visame pasaulyje. Nieko keista, juk iš 10 žmonių 8 kasdien jaučia pinigų trūkūmą, ir bando žutbūt jų gauti.

Gal greitieji kreditai gali būti uždarbio būdas, bet kaip jau minėjome, jie gali padėti panaikinti tik paprastas bėdas, tad išsiaiškinkime viską apie juos.

Pirmiausia, tai kas gali gauti greituosius kreditus? Kad paimtum greitąjį kreditą turi būti ne jaunesnis nei 18 metų dirbantis LR pilietis, neturintis kitų negrąžintų paskolų bei pasižymintis tvarkinga skolinimosi istorija. Štai kaip skamba didžiosios dalies greitųjų kreditų bendrovių potencialių skolininkų aprašymas. Tiesa, tokių įmonių šiandienai yra labai daug, tad jei Jūs esate bedarbis, ar anksčiau susidūrėte su problemomis atiduodami paskolą, nepraraskite vilties, turbūt atsiras bendrovė, kuri sutiks paskolinti Jums greitąjį kreditą.

Kitas dalykas kurį reikia žinoti, tai galimybė greituosius kreditus gauti internetu. Jeigu anksčiau Jums tekdavo vykti iki įmonės štabo, ar kitos vietos, kurioje galėjo būti išduodami kreditai, ir tam skirti didžiąją dalį dienos, dabar šį veiksmą galima sutrumpinti iki kelių minučių pasinaudojant išmaniuoju internetu. Tam Jums taip pat reikės banko sąskaitos. Įmonėse, kurios turi automatizuotas sistemas, greitieji kreditai Jums bus pervesti 1h bėgyje! Kitos įmonės viską derina konkrečiai su klientu, tad visas procesas gali trukti kiek ilgiau, ir užsitęsti iki kelių valandų, kol su Jumis susisieks konsultantas.

Tiesą sakant, šiandienai yra labai sunku pasiimti greitąjį kreditą ne internetu. Patalpos kainuoja labai daug, taigi kredito ėmimas iš įmonės, kuri siūlo greituosius kreditus tik internetu Jums kainuotų kur kas pigiau.

Natūralu, kad greiti kreditai turi būti atiduodami. Aišku čia Jūs turite dvi galimybęs. Arba išvengti bet kokių įmanomų problemų, skolintis atsakingai, bei galbūt netgi turėti didesnes galimybės pasiimti būsto paskolą ateityje, arba prieš imant paskolą negalvoti apie pasėkmes, nieko neplanuoti, ir nesugebėti grąžinti paskolos laiku. Tai Jūsų gyvenime atsilieps garantuotai – ne tik kur kas didesne išieškota pinigų suma, bet ir įrašu “CreditInfo” duomenų bazėje, į kurią prieš išmokėdamos kreditus atsižvelgia daugelis greitų paskolų bendrovių ir be abejonės – visi bankai. Taigi dėl savo ateities esate atsakingas tik Jūs pats, ir vienintelis dalykas kurį mes galime patarti – tai viską daryti atsakingai.

Tad dabar, kai žinote, kas yra tie greitieji kreditai, galite nuspręsti ar esate pasiryžęs juos imti, ar ne, ir visgi, dar sykį pasikartosime – visuomet viską darykite atsakingai.

Rašyti komentarą