Dėl ko skolinasi įsiskolinusieji

parašė , 2017-06-26 15:26

Nors paprastai oficialiai teigiama, kad paskolos įsiskolinusiems asmenims nėra suteikiamos, visgi kartais ir bedarbiams įsiskolinusiems pavyksta gauti paskolų. Arba jie bent jau stengiasi tą padaryti. Kodėl?

Žino, kad tuojau atleis iš darbo

KreditaiTurbūt dažniausiai nutinkantis dalykas, kada kreditai įsiskolinusiems bedarbiams suteikiami, būna tuomet, kai žmogui pavyksta nuslėpti savo situaciją. Pavyzdžiui, jis yra skolingas neoficialiai, gal kaimynui iš penkto aukšto. O apie atleidimą iš darbo ar išėjimą iš darbo jis galvoja jau kurį laiką ir žino, kad kitą savaitę bus priimtas sprendimas ne jo naudai. Taigi, tokiais atvejais bedarbiams, įsiskolinusiems asmenims gali pavykti gauti paskolų. Visa kita, kas yra oficialu, darbovietė, darbas, pajamos, kredito mokėjimo ir mokumo istorija – tai matoma oficialioje sistemoje apie kiekvieną asmenį, besikreipiantį dėl paskolos. Taigi, nieko keisto, jeigu žmogus žino, kad jį tuojau atleis iš darbo, ir jis bando pasirūpinti paskola jau dabar, nes suvokia, kad vėliau jam ji jau nebus teikiama.

Trūksta pragyvenimui

Tais atvejais, kai įsiskolinusiems bedarbiams paskolos nėra teikiamos, gana dažna priežastis, dėl ko jie trokšta paskolų, yra tiesiog pragyvenimo išlaidos. Ne visiems pavyksta gyvenimą susidėlioti ir susiplanuoti taip, kaip nori, kad turėtum viską, ko reikia. Tad kartais pritrūksta paprastiems pragyvenimo dalykams. Kad pragyvenimui netruktų, reikėtų eiti dirbti, tačiau pasitaiko žmonių, kurie bando gauti paskolą. Tiesa, paskolos nėra teikiamos iš tiesų žmonėms, kurie neturi tam reikalingų oficialių duomenų.

Planuoja verslus ir „naują pradžią“

Dar vienas dažnas atvejis, kada žmonės nori pasiskolinti, nors neturi tam gero pagrindo – tai naujų pradžių ir naujų verslų planavimas. Pavyzdžiui, kažkas planuoja važiuoti į užsienį ir ten pradėti naują gyvenimo etapą su užsienietišku emigranto atlyginimu. Jeigu planuojamos tokios permainos, joms taip pat prireikia pinigų, ir tik jų turint galima tikėtis, kad viskas bus gerai. Deja, jeigu esate oficialus bedarbis, oficialiai prasiskolinęs žmogus, gauti pinigų pirmai pradžiai iš kreditų bendrovių nepavyks

Refinansavimas

Žmonėms, kurie yra įsiskolinę, paprastai siūloma viena efektyvi paslauga – paskolų refinansavimas. Ją dažniausiai teikia bendrovės, kurios taip pat teikia ir kreditus. Kaip tai veikia? Jūs pasirašote refinansavimosutartį ir laimite laiko. Bendrovė grąžina jūsų turimas paskolas, ir nuo šiol jūs esate skolingi tai bendrovei grąžintąją sumą bei dar papildomas palūkanas. Kažkam tai gero verslo modelis, o kažkam – tikras išsigelbėjimas.

Rašyti komentarą