Ateitis policijos kūno telekamerų

parašė , 2011-11-26 19:11

Policijos telekameros yra svarbus įrankis įstatymo priežiūros bendruomenei. Policijos kūno telekameros įeina patogios situacijų įvairovėje: dokumentacija scenos nelaimingo atsitikimo ar nusikaltimo, svarbaus kintamos ir painios situacijos, policijos eismo sustojimų, suėmimų, taip pat kaip pašalinimo įrašo kūrimas "jis – pasakė, ji – pasakė" incidentus su mygtuko paspaudimu.

Nuostabūs avansai policijos telekameros technologijoje leidžia policijai ir įstatymo priežiūrai turėti naudos apranga iš aukštos apibrėžimo transporto priemonės ir policijos kūno telekamerų. Kūno telekameros ir automobilių telekameros tampa vis labiau ir labiau visur esančios su aukštais technologijos modeliais, atvykstančiais su naudingų projektų ir ypatybių įvairove.
Naudingumas kūnu dėvėtų telekamerų policininkams yra akivaizdus. Vienam, jie gali apsaugoti pareigūnus atveju netinkamo elgesio tvirtinimų backlinkai ir nuo brangios bylos. Antra, pareigūnas gali kartais skleisti situaciją, tik pranešdamas žinią karingam asmeniui, jie yra įrašomi. Trečia, jie gali aprūpinti vertingą įrodymą ir incidentų, eismo sustojimų, suėmimų ir nusikaltimo scenų įrašus.

" Priežastys panaudoti pareigūno dėvėtas telekameras padidina pareigūno saugumą, sumažinti agentūros atsakomybę, sumažinti pareigūno nusiskundimus ir pagerinti viešą policijos suvokimą," Lafayette policija Sgt. John Sellers pasakė TechBeat. Tai yra iš tikrųjų nenuostabu, kodėl yra tokio augimo reikalavimo ir policijos kūno telekameras ir policijos automobilių telekameras.

Dauguma kūno telekamerų policijos naudoja ar sąvaržą ant priekio jų vienodų marškinių ar užmaskuojama kaip marškinių mygtukas. Populiarūs kūno kumšteliai apima mažą modelį dydžio pranešimų gaviklio, kuris kerpa ant marškinių. Lawmate mygtuko tipo telekameros yra užmaskuotos kaip marškinių mygtukas ir įrašas mažam skaitmeniniam magnetofonui, kuris tinka kišenėje. Yra daug kitų modelių, sms paslaugos apimant mygtuko telekameras su pastatytu – skaitmeniniuose vaizdo magnetofonuose, kurie įrašo ar į vidaus atmintį ar į MicroSD kortelę. Dauguma šitų telekamerų įrašo tarp 640 x 480 sprendimo 720 x 480 sprendimo. Jie taip pat paprastai turi laiko/atspaudo patvirtinančio datą ypatybę. Keli yra taip pat neperšlampami, ir keli turi slaptažodžio apsaugą be to. Daugelis šitų tų pačių telekamerų yra pasiekiamos visuomenei creditas asmeniniam naudojimui.

Pažangiausia policijos kūno telekamera ant rinkos šiandien yra modelis, kuris keičia atlapo telefono ragelį mic ant pareigūno uniformos ir jungiasi prie jų radijo. Ką tai taip aukštino yra HD 1080p, įrašantys sprendimą, GPS geo pritvirtinantis žymę, LCD ekranas ir prižiūrėtojo slaptažodžio apsauga. Tai taip pat gali būti panaudojama policijos automobilių prietaisų skydo telekamera.

Policijos sarginiai šunys ir gyventojų grupės taip pat palaiko naudojimą policijos telekamerų ir prietaisų skydo telekamerų kaip įrankiai atsakingumui, bet yra sudominti dėl gyventojo privatumo svarstomų problemų, kurios galėjo iškilti su jų naudojimu. Kai kurie teisės žinovai drąsina telekameras, sakydami videoį įrodymą, geresnį. Pasaulis, kur "visi susidūrimai gali būti įrašyti visų" yra "ne būtinai bloga konjunktūra," pasakė Profesorius Howard Wasserman, Pirmas Taisymo mokslo žmogus Floridoje Tarptautinio universiteto teisės mokykla, New York Times.

Policija ir įstatymo priežiūros domenu gaudymas telekameros atvyksta į visus tipus: policijos kūno telekameros, policijos automobilių telekameros, maža ir didelė, pagrindinė ir "meno valstybė". Naują skaitmeninį amžių, panaudodamas technologijas, kurios daro gyvenimą lengvesnį ir žmonės saugesnis yra reikalingumas. Pažanga yra pastoviai jungiama jaudinančiuose, naujuose būduose sukurti svarbius įrankius mums visiems.

Rašyti komentarą