Microsoft paviršinė tabletė yra verta prekyba ipad?.

parašė , 2012-08-05 16:23

Tabletės asmeninio kompiuterio karai dabar pasidaro rimti. Anksčiau, tai buvo karas tarp Obuolio iOS ir Google Į žmogų panašaus roboto programinės įrangos. Aišku, tai buvo iPad prieš visus kitus tabletės asmeninius kompiuterius ant rinkos. Buvo kelių, tai išsiskyrė Į žmogų panašiu robotu pagrįstame tablečių priekyje, tokiame kaip Samsung ir Asus. Jūs galite pasakyti, kad Microsoft truputį pavėlavo savo antpuolyje į tabletės asmeninio kompiuterio rinką.

Microsoft užėmė savo saldų laiką pristatyme jos savo produkto, kuris pataikaus tabletės asmeninio kompiuterio rinkai. Jie žada, kad jų produktas bus toks, kuris mes iPad viešpatavimui iššūkį. Jie tvirtina, kad tai yra vienas produktas, kuris privers žmones parduoti iPad ir poslinkį į jų.
Produktą pavadina Microsoft Surface Tablet. Tai buvo įvesta per žiniasklaidos trumpąją spaudos konferenciją, atidėtą Los Andžele Kalifornija. Žinoma, dabartis per šį pagrindinės minties adresą 2012 m. birželio 18-ąją buvo Microsoft vadovaujantis pareigūnas, ponas Steve Ballmer. Paviršinė Tabletė buvo atskleista stadijoje Pieno Studijose, ir dabartis buvo visi pagrindiniai žmonės nuo Microsoft, kurie turėjo kreditas internetu jų naujausio produkto išsivystyme.

Kaip išdėstytas, jų tabletės asmeninį kompiuterį pavadina Microsoft Surface Tablet. Tai turės du variantus: Pagrindinis Paviršius ir Pro-Paviršius. Jų produktas visiškai bėgs ant Microsoft išvystytos programinės įrangos, pagrįstos jų naujausia versija, langai 8. Tai yra neabejotinai kažkas, kad nekantriai lauktų, kadangi jie iš tikrųjų sukūrė triukšmingą reklamavimą langai 8. Taip pat, tai duos kitą pasirinkimą vartotojams iki kuris platforma išsirinkti jų tabletės asmeniniam kompiuteriui.

Pagrindinis Paviršius valdys ant langai RT, programinė įranga, kurią jie išvystė specialiai tabletės asmeninio kompiuterio naudojimui. Tai vis dar pagrįsta jų langai 8 programine įranga, tačiau. greitas kreditas Jie tvirtina, kad tai naudoja mažiau valdžios palyginti su pilna versija, kad padėtų tęsti tabletės baterijos gyvenimą, bėgant ant RANKOS chipset. Tai 9 mm storio ir sveria 1.5 svarus su 10.6 colių ClearType HD parodymas ir bus pasiekiama su 32 GIGABAITŲ ir 64 GIGABAITŲ pasirinkimu vidaus disko laikymui.

Kitas variantas paskambino, Pro-Paviršius valdys ant pilno langai 8 operacinę sistemą per 22nm Ivy Bridge Processors. Formos faktoriui, tai truputį storiau ir sunkiau 13.5 mm ir 1.9 svaruose atitinkamai. Tačiau, nepaisant pridėto svorio ir storio, vis dar lengva pasiimti su savimi visur. Tai vis dar matuoja 10.6 colių, tačiau, tai turės ClearType "Pilnas HD" parodymas vietoj to. Atsižvelgiant į šita specifikacija, tai galėtų sugebėti įtikinti žmones parduoti iPad už šį.

Bet net su pagrindine mintimi ir produkto pradžia, yra vis dar kai kurie dalykai apie Paviršinę Tabletę, su kuria Microsoft neišaiškino dar. Iš pradžių yra jo tinkamumas. Jie turi dar išdėstyti tiksliai, kada produktas bus pasiekiamas pirkimui. Viskas kurį jie pasakė buvo, kad Pagrindinė versija bus pasiekiama, kai langai 8 būtų pasiekiamas komerciniam paleidimui, ir Pro-versija bus už 3 mėnesių po to. Taip pat, jie turi dar atskleisti, kiek šitie kūdikiai kainuos. Tikrai, nors, kaina bus labai konkurencinga kai padėta galva, kad vadovautų su iPad. Kol Microsoft nesugeba atsakyti šituos klausimus, tada žmonės turės užlaikyti ant jų opcijos parduoti iPad tinkle.

Rašyti komentarą