Pirmas kreditas nemokamai – paprasčiau gauti turint laiduotoją ar įkeičiama nekilnojamą turtą

parašė , 2012-04-30 21:22

Nemaža pasaulio dalis yra priklausomi nuo kreditų. Tai paprasta esant nenumatytoms išlaidoms. Nors iš 1 žvilgsnio pasiimti kreditą nėr sunku, o nevykdant pareigų kreditoriui gali nukentėti jūsiškis kreditingumo įvertinimas. Tuomet jums belieka tik greiti kreditai turintiems blogą kredingumo įvertinimą.

Taip yra dėl to, jog gauti paskolą su blogu kreditingumu yra žymiai sudėtingiau nei turint gerą kreditą. Bei netgi jei jūs kokiu nors būdu bus suteiktas privatus kreditas, turbūt jums nepasiseks gauti norimos sumos.

Tik visąlaik yra galimybių gauti norimą greitą kreditą. Kreditoriai yra labiau linkę duoti blogo kreditingumo paskolą, jeigu jūs turite laiduotoją. Laiduotojo pagalba bus sudaromas teigiamas įspūdis bei atidaromos didesnės galimybės didesnei kreditui gauti.

Bloga blogo kredito veikmė
Neretai mūsų didelis galvosūkis yra kaip realizuoti ekonominius įsipareigojimus ir sugrąžinti gautą greitą kreditą. Blogo kredito paskola gali būti įmanomu sprendimu, nes jis iškart sužemina juntamą spaudimą.
Pamatinis dalykas kreditoriui yra tai, ar paskola bus grąžinta. Problema yra tokia, ar skolintojas gali pasitikėti kredito gavėju, turinčiu blogą kreditą taip pat siekiančiu gauti privačią paskolą.

Skolintojas niekada nėr įsitikinęs, ar gavėjas grąžins suteiktą paskolą. Taigi yra natūralu, kad kreditorius turi tam tikrą sumos limitą. Negeriausia yra tai, kad blogo kreditingumo paskolų dydžio limitas neretai yra labai mažas.

Laiduotojo turėjimo teikiami pranašumai
Užtarėjo paieška dažnai nėr sudėtinga, nes šeimos nariai maloniai prisiima šią atsakomybę. Tačiau yra svarbu, kad laiduotojas žinotų jam tenkančią atsakomybę, kadangi jis turės atiduoti paskolą jeigu jūs neišgalėsite to padaryti.

Užtarėjai yra galimi tiktai tada, jei jie turi stabilias pajamas bei labai gerą kreditingumo istoriją. Tik taip pat yra svarbiausia sutarti tokias paskolos sąlygas, kurios labiausiai tenkintų abejas puses.

Atsiminkite, kad blogo kreditingumo paskolos dažniausiai turi didžiausias palūkanas bei griežtas sankcijas vėluojant susimokėti.

Paskolos rizikos lygis
Jeigu norite gauti blogo kreditingumo paskolą, pavyzdinis sprendimas yra pasitelkti užtarėją. Kreditorius įgyja mažesnę riziką ir yra linkęs suteikti paskolą. Taip yra užtat, jog esant besiskolinančio negalėjimui grąžinti paskolos, užtarėjas perims paskolos grąžinimą.

Tik nepaisant šių pranašumų, reikėtų domėtis, ar užtarėjas yra privalomas. Mažiausiai, ko sieka užtarėjai, yra tai, kad pilnas paskolos sumokėjimas taptų jų našta. Laiduotojai tikisi, kad puikia jų reputacija bus panaudota deramam siekiui.

Nors ir užtarėjai yra labai gerai vertinami skolintojų, tik jie tikisi, kad gavėjas galės atiduoti paskolą, nebent tai būtų absoliučiai negalima. Taigi supratimas tarp laiduotojo taip pat gavėjo turėtų būti geras.

Turint užstatą taip pat labiau palengvinamos paskolos gavimo sąlygos, nes esant finansinių įsipareigojimų neįvykdymui kreditorius gali perimti gavėjo įkeistą turtą. Tik asmenybė, galintis garantuoti paskolos grąžinimą visada yra neblogas variantas.

Rašyti komentarą