Sistemos atvaizdo su clonezilla paėmimas.

parašė , 2012-05-05 17:25

ikas. Šiandien, mes ketiname pažiūrėti į tai, kaip jūs klonuotumėte sistemą ir išdėstytumėte tai ant kito kompiuterio. Kad padarytume tai, mes panaudosime atidarytą šaltinio programinę įrangą Clonezilla. Aš naudojau Clonezilla porą metų ir maniau, kad tai buvo labai versitile programinės įrangos ir idealo dalis, klonuodamas sistemas (ir jo laisvas!!). Dėl šios mokymo programos aš naudosiu langai 7 ir Clonezilla, bėgantį nuo gyvo cd.

Anksčiau, negu jūs panaudosite Clonezilla

Jūs turite paruošti savo langai sistemą anksčiau, negu jūs galėsite klonuoti ją. Pirmas daiktas, kuris padarytų, turi pridėti visas paraiškas, kurių jūs norite ant naujos sistemos. Kai tik jūs padarėte tai, mes turime nunešti visus unikalius identifikuotojus (pavyzdžiui slaptažodžiai, aktyvacijos kodai ir taip toliau)
Tam mums reikia sysprep.

Nueikite į:

Pradėkite – Kompiuteris – Vietinis Diskas (C:) – langai – System32 – sysprep – sysprep

Kai tik jūs pradedate sysprep, jūs turite gauti ekraną su kitu pasirinkimu.

1. Sistemos Išvalymo Veiksmas

2. Uždarymo Pasirinkimas

Įsitikinkite, kad jūs nustatote Sistemos Išvalymo Veiksmą prie OOBE ir kad apibendrinti dėžė yra pažymėta. Jūs turite taip pat nustatyti Uždarymo Pasirinkimą prie Uždarymo. Vieną kartą formuotas spragtelėjimas ok. Tai hostingas pradės sysprep įrankį ir kai tik užbaigtas uždarys sistemą.

Pradžia Clonezilla

Atėjo laikas paleisti sistemą nuo Clonezilla, gyvo cd. Ant paleidimo ekranas palieka finansinių įsipareigojimų nevykdymą ir paspaudimo sugrįžimą.

Ant kito ekrano jūsų naktiniai klubai paprašys parinkti jūsų kalbą. Spauskite sugrįžimą, kai jūs išsirinkote.

Ant kito ekrano jūsų paprašys jūsų kontūrinio žemėlapio konfigūracijos. Jei jūs nežinote tai, ką jūs darote, aš rekomenduočiau, kad jūs nepaliestumėte to ir panaudotumėte, neliečia kontūrinio žemėlapio pasirinkimą.

Jūsų dabar paklaus, jei jūs norėtumėte pradėti Clonezilla programinę įrangą ar įstoti, kriauklė (tiems taip buvo linkęs). Dėl šios mokymo programos pasirinko Pradžią Clonezilla.

Mūsų dabar paklaus, kur mes norėtume sutaupyti klonuotą sistemos atvaizdo rinkmeną. Clonezilla duoda jums kelis pasirinkimą, kur sukaupti rinkmeną. Dėl šios mokymo programos aš sukaupsiu tai ant vietinio prietaiso (t.y. mano 16 gigabaitų usb penstick). Kai jūs nusprendėte, kur sukaupti atvaizdo paspaudimo sugrįžimą, ir Clonezilla pasodins prietaisą.

Burtininkas dabar paprašys, kad jūs formuotumėte prietaisą kaip/home/partimag. Pasirinko tą patį prietaisą, kurį jūs pasodinote, kad sukauptumėte jūsų atvaizdą ant taip mano atveju, tai bus sdb1, kadangi tai yra mano 16 gigabaitų usb penstick.

Kitas pasirinkimas kurį jūs turėsite formuoti yra toks, kur ant jūsų prietaiso daro jūs norite sukaupti savo atvaizdą. Jei jūs nenorite atvaizdo, aprūpinto specifiniame aplanke, tada renka / ar jei jūs norite specifinio aplanko, tada pasirenka tai. Vieną kartą pasirinktas paspaudimas įstoja.

Po sprendimo, kur sukaupti atvaizdo rinkmeną Clonezilla leidžia jus formuoti aukštintas ypatybes ir pasirinkimą su burtininko pagalba. Jūs turėsite apsispręsti, jei jūs norite Naujoko ar Patyrusio burtininko. Pasirinko Naujoką, jei jūs neturite kažkokio specifinio pasirinkimo, kurį jūs norite formuoti, kadangi tai pakankama daugumos tautų poreikio.

Ant kito burtininko puslapio jūs norite pasirinkti savedisk, kadangi tai taupo vietinį diską kaip atvaizdą jums, kad išsidėstytų vėliau.

Paskui jūs turite įvesti vardą savo sutaupytam atvaizdui.

Clonezilla dabar paprašys, kad jūs parinktumėte šaltinio diską, kuris turi būti imaged. Jei jūsų kompiuteris tiktai turės vieną diską tada, Clonezilla pabrėš tai jums. Jei jūs turėsite daugialypius diskus tada, jūs turėsite išsirinkti, kokio jūs norite į atvaizdą.

Kad įsitikintų jūsų atvaizdas yra atkuriamas, pasirenka Taip, tikrina sutaupytą atvaizdą.

Dabar mes atvykstame į paskutinį ekraną. Tikrinkite, kad jūs esate laimingas dėl parodytų pasirinkimų ir kai paruoštas paspaudimas Įstoja. Jūsų standusis diskas dabar bus imaged ir sutaupytas vietoje, kurią jūs apibrėžėte anksčiau. Jūs turėsite būti kantrus, kadangi tai gali užimti daug laiko priklausomai nuo jūsų standžiojo disko dydžio.

Rašyti komentarą