Priimti klaidos pėdsekiai: naudingi įrankiai neturi būti nepakenčiama verslo investicija

parašė , 2011-11-26 11:04

Prie priimtos sistemos gauna prieigą toli, užuot buvusi įdiegta vietoje verslo viduje. Klaidos pėdsekiai yra vienas iš daugelio programų organizacijų tipų, gali įsigyti kaip internetu pagrįstas. Šitose sąrankose, serveris egzistuoja tolimoje trečiosios šalies vietoje ir yra gautas prieigą, naudodamas sukurtą registracijos vardą per internetą. Vietinės sąrankos reikalingas, kad programinė įranga būtų įdiegta ant viduje palaikytų serverių ar kiekvieno personalinio kompiuterio. Tradicinis sistemos metodas gali tapti brangus turėti duoti licenciją drobes ir aparatinės įrangos reikalavimai, kurie nėra būtini su priimtu klaidos pėdsekiu. Ši sąvoka nėra visiškai nauja, bet buvo pagerinta padidintų interneto greičių taip pat kaip kitų technologijos avansų. Tinklu pagrįstos programos siūlo reikšmingus pranašumus ir prieš išsivystymą vidaus sistemos ir prieš vietoje įdiegtos trečiosios šalies programinės įrangos pirkimą

Svarstomos problemos Sekimas, Priimtas: Kokius Papildomus Pranašumus Šis Pasirinkimas Aprūpina?

Svarstomą problemą, sekančią priimtą sprendimą, taip pat pavadina Programine įranga kaip Paslauga (SaaS) ir tapo augančia pirmenybe tarp matuojamųjų kompanijų pakitimo. Tiekti pranašumai prieš pripažinto pasirinkimo pirkimą daro šį pasirinkimą aukščiau pageidaujamą visų vartotojų. Visa kaina svetainiu kurimas nuosavybės šitiems sprendimams yra daug žemesnė negu bet koks kitas ištesėjimo tipas. Mokesčiai yra apskaičiuoti kaip mėnesinė norma, kuri leidžia pirkėjui lengvai valdyti jų biudžetą. Tradicinis sprendimas reikalingas, kad kapitalo didelis kiekis būtų užmokėtas anksčiau įdiegimo, tuo tarpu SaaS paraiškos perskelia kainą per laiką, darydamos tai labai įperkamas. Aparatinės įrangos kainos yra sumažintos be to kadangi būtini komponentai yra pateikti ir palaikyti paslaugų įmonės.

Viduje išvystytos sistemos reikalingas, kad darbuotojai aprūpintų nuolatinį palaikymą formoje kodavimo, troubleshooting, ir naujovinimą. Tai sukelia papildomą paskyrimą, kurį kompanija galbūt nesugeba gauti iš technologijos darbuotojų. Šitie sprendimai kartais perauga į kažką nepaprastai sunkiai suvaldomo ir tokiu būdu kainuoja kompanijai serveriai daugiau ilgame prabėgime. Nupirktos sistemos ne tiktai tampa pasenusios lengvai bet taip pat ir reikalingas, kad tolimesnis užmokestis būtų patobulintas į paskutines ypatybes. SaaS programos gali būti atnaujintos beveik akimirksniu tiekėjo, turinčio galvoje, kad joks laikas nėra išeikvotas naujausio funkcionalumo gavimui. Įvairios platformos, nesuderinama aparatinė įranga, ir kitos svarstomos problemos gali padaryti įgyvendinimą naujos sistemos ar atlikimą naujovinimo šalia neįmanomus tam tikromis aplinkybėmis. Ši komplikacija nedalyvauja, kai svarstomos problemos sekimas yra priimtas todėl, kad kiekvieni šitų veiksmų yra įvykdomi tiekėjo gale.

Lengva į klausimą, kaip seifas tai turi padėti duomenis į išorinio paslaugų teikėjo rankas; tačiau, šio pasirinkimo patikimumas yra labai pagerintas su gera kompanija. Kompanija, tik pradedanti, turės mažiau patirties ir yra procese tapti pritvirtinta versle. Šitų naujesnių tiekėjų verslo dovanos patikimumo klausinėjimas yra protingas dėl jų padėties pramonėje. Tiekėjai su stabiliu paslaugos įrašu gali iš tikrųjų tiekti geresnę programinę įrangą, negu jei ji buvo pastatyta name. Ilgos nuolatinės kompanijos turi stiprius duomenų centrus su etatų mažinimu vietoje patikimoms operacijoms. Gausi pašalpa, tiekta priimto klaidos pėdsekio, daro tai matoma dėl to, kodėl šio sprendimo reikalauja firmos po visą pasaulį.

Rašyti komentarą