Profilaktinis palaikymas padidina kompiuterių atlikimą ir gyvenimo trukmę

parašė , 2011-12-24 07:50

Nelauktos kompiuterių problemos ir esantis ne svetainėje kompiuterių remontas kelia grėsmę verslo produktyvumui, kurdami nereikalingą ir dažnai brangus žemyn laikas. Nors neįmanoma visiškai sutrukdyti kompiuterių veikimo sutrikimams, yra žingsnių, kuriuose kiekvienas gali žengti, kad sulaikytų kompiuterių remontą į minimumą. Įvykdydami reguliarų profilaktinį palaikymą, tokį kaip pasiūlymai, kurie seka, kompiuteriai ne tiktai patirs ilgesnį gyvenimą, jie taip pat parodys dalys internetu greitesnį atlikimą, bus saugesni, ir aprūpins maksimizuotą standžiojo disko erdvę.

Vienas iš svarbiausių ir dažnai pražiūrėtų kompiuterių palaikymo užduočių tvarkosi. Kompiuterių perkaitinimas priveda prie pirmalaikio rūbų dėvėjimo, bet taip lengva išvengti. Laikydamos kompiuterius, laisvus nuo purvo, dulkės ir purvas garantuos, kad ventiliatoriai optimaliai funkcionuoja ir sutrukdys metalinei sudedamajai korozijai
Pradžia, tvarkydamasis už kompiuterio ribų. Geriau naudoti audeklą be medvilninių pluoštų, kad iššluostytų kompiuterių atvejo eksterjerą ir ventiliatoriaus ašmenis. Be to, į kompiuterių atvejo valymą, valykite ir išvalykite supančią erdvę. Įsitikinkite, kad nėra nieko blokuojančio oro srovę į ventiliatorius ar ventilius. Jei kompiuteris yra sukauptas pastatytame – rašomojo stalo kambariuke, įsitikinkite, kad kabineto duris palieka atidarytas tuo metu, kai mašina yra naudojime. Kai galimas, sulaikykite mašinas toli nuo maisto piramide vaikams tiesioginės saulės šviesos ir toli iš kitų karščio šaltinių. Neužmirškite taip pat valyti kitus kompiuterių komponentus! Vaizduokliai, ypač vyresni vieno dolerio banknotai, turi ventilius, kuriuos turi sulaikyti laisvi nuo dulkių. Daug žmonių maitinasi ar gėrimas jų workspace, tokiu bū valydami klaviatūrą, ir pelė sumažins atsarginių dalių pirkimas.

Kompiuterių interjerų valymas yra trapesnė procedūra. Jei jūs nebūsite patogus valymas to savarankiškai, daugelis TAI, kompanijos, kurios specializuojasi profilaktiniame domenai palaikyme aprūpins šią paslaugą. Prieš mėginimą valyti interjerą, įsitikinkite, kad kompiuteris yra išungtas ir išjungtas. Svarbu įkurti save prieš prieigą prie interjero, kadangi statiškas gali sunaikinti elektroniką. Rūpestingai pusės specialistų grupės srityje kompiuterių atvejo pašalinimas duos prieigą prie interjero, kur jūs galite iššluostyti bet kokias dulkes ir purvą, kuris pavertė į jo kelią į mašiną. Aš taip pat rekomenduoju naudoti suspausto oro galėjimą, kad švelniai nuneščiau dulkes, kurios rinkosi ant komponentų. Jei jūs turite kompiuterį, kuris yra nepaprastai purvinas, jūs galėtumėte svarstyti turėjimą, jis profesionaliai tvarkėsi.

Yra keli paprastesni išoriniai žingsniai, kuriuose jūs galite žengti, kad apsaugotumėte įstaigos kompiuterius ir svarbias rinkmenas. Pirmas turi padaryti įprotį išjungti kompiuterių vaizduoklius jei ne naudojime. Ekranas truks daug ilgiau, ir jūs išsaugosite valdžią, jei jūs padarysite taip. Kitas, kuris rubai internetu gali atrodyti kaip ne, turi panaudoti apsauginius įrenginius nuo įtampos svyravimų. Elektrinis svyravimas, ypač sukeltas su defektais elektros instaliacijos vyresniuose pastatuose, gali reikšti greitą mirtį bet kokiam kompiuteriui. Niekada neužkimškite kompiuterių tiesiogiai į sienos parduotuvę. Kadangi aš paminėjau, nėra galima sutrukdyti veikimo sutrikimams; komponentų lūžis, standžiųjų diskų susidūrimas, ir rinkmenos yra tvirkinti. Šiuo atveju, geriausia gynyba yra iš tikrųjų geras nusikaltimas. Investuokite kapitalą į atsarginius variklius ar net debesies laikymą ir ar kas savaitę ar kas dvi savaitės, padarykite atsarginę kopiją svarbių duomenų. Kai galimas, sulaikykite atsargines rinkmenas esančias ne svetainėje, Tai apsaugos jūsų verslo dokumentus, jei neįsivaizduojamas įvyks – apiplėšimas, ugnis ar stichinė nelaimė pavyzdžiui.

Dabar, kai mes apėmėme fizinį palaikymą, atėjo laikas susitelkti ties profilaktiniu palaikymu kompiuterio aparatinei įrangai ir programinei įrangai – vidiniai darbai. Jei jūs dirbate su vyresnėmis mašinomis, tai galėtų būti naudinga, kad atnaujintų ar patobulintų aparatinę įrangą. Tai gali svyruoti nuo pridėjimo ar standžiųjų diskų keitimo, kad sutrukdytų standžiojo disko nesėkmei ar pridėtų daugiau talpos prie daugiau tiesioginės kreipties atminties konfiskuotu automobiliu pardavimas pridėjimo, kad sukurtų daugiau atminties ir mažėjimo atsilikimas. Aparatinės įrangos naujovinimas gali būti padarytas savarankiškai, bet kompiuterių palaikymo techniko samdymas, kad įvertintų ir atnaujintų jūsų sistemas yra turbūt efektyvesnis pasirinkimas, valdydamas įstaigą su daugialypėmis mašinomis.

Kad sulaikytumėte kompiuterius, bėgančius optimaliai, įsitikinkite, kad operacinė sistema yra naujausia. Šitas periodinis atnaujinimas gali atrodyti smulkus, bet jie dažnai turi savyje klaidos sunkias padėtis, kurios daro jūsų kompiuterį stabilesnį, reikšdamos, kad jie mažiau tikėtina patirs krachą nelauktai. Montavimas anti viruso ir malware programinės įrangos yra kitas būdas sulaikyti kompiuterius sveikus. Malware ir virusai gali ne tiktai sulėtinti jūsų kompiuterį, jie taip pat stato į pavojų saugumą. Yra daug laisvo pasirinkimo, pasiekiamo, kuris gali apsaugoti jūsų sistemą, nestatydamas į pavojų greičio apdirbimo.

Mano paskutinis patarimas yra susijęs specialiai su standžiuoju disku. Standusis diskas yra kompiuterio smegenys, jei tai nebėgs optimaliai, kompiuterių atlikimas sulėtės dramatiškai. Jei tai miršta, jūs galėtumėte pralaimėti, visi jūsų aprūpinti duomenys (tikėkitės, kad jūs sutaupėte atsarginę kopiją!) . langai mašinos siūlo trys svarbus (ir LAISVAS) įrankiai, kad padėtų sulaikyti jūsų standųjį diską maksimaliame atlikime: diskas defragmenter, disko išvalymas ir tikrinimo diskas. Diskas defragmenter pertvarko rinkmenas, sukauptas ant jūsų standžiojo disko, kad jie būtų lengviau ir efektyviai prieinami. Tai ne tiktai padeda greitinti kompiuterį, tai taip pat vaduoja disko talpą ant variklio. Disko išvalymas pašalina laikinas rinkmenas, kurios gali sulėtinti jūsų sistemą ir sunaudoti standžiojo disko erdvę. Šitos laikinos rinkmenos didžia dalimi atvyksta iš tinklo naršymo ir turi būti pašalintos reguliariu pagrindu. Tikrinkite, kad diskas tikrina fizinę struktūrą variklio ir padeda atkurti tai, remontuodamas klaidas. Šitos klaidos gali būti sukeltos daug daiktų, apimdamos programos susidūrimą ar valdžios svyravimą ir išjungimą. Naudojant Tikrinimą Diskas gali taip pat aptikti, jei standusis diskas yra šalia nesėkmės; jei tai randa gausius blogus sektorius, tai gali būti laiku pakeisti variklį.

Po šitų žingsnių gali labai padidinti ilgaamžiškumą ir jūsų kompiuterių atlikimą, laikydamas jūsų įstaigą, veikiančią visu pajėgumu. Jei jūsų verslas yra profesionalo reikalingume įgyvendinti profilaktinį palaikymo sąrašą, palaikykite ryšį, TAI palaiko kompaniją.

Rašyti komentarą