Ženklai, kad metas keisti odontologą

parašė , 2017-03-22 09:19

Kartais pasitikime ta pačia odontologijos klinika vien iš inercijos. Nes čia taisėsi mūsų brolis, sesė, mama, nes ir tavo pieninius dantukus prisimena senoji gydytoja, mačiusi tave dar vystykluose. Tačiau prisirišti prie odontologijos klinikos, kuri galbūt savo darbą atlieka nelabai gerai, nevertėtų. Visuomet verta ieškoti tokių gydytojų, kurie atliktų darbus geriausiai ir galėtų jums pasiūlyti pačią aukščiausią kokybę. Iš kokių požymių suprasti, kad metas keisti odontologijos kliniką?

Pjausto lūpas

OdontologijaNebūtina sirgti Parkinsono liga, kad gerai supjaustytumėte pacientui lūpas. Kai kuriems gydytojams tai pavyksta visiškai natūraliai ir neplanuotai, todėl jūs kartais nieko negalite padaryti, tik jausti, kaip į visas puses kone fontanais lekia jūsų kraujo lašiukai… Nelabai malonu, tačiau tokių dalykų pasitaiko. Jeigu jūsų gydytoja ar gydytojas jau kuris laikas vis prapjauna lūpą, kažkaip kitaip įrankiais traumuoja burnos vidų – tai akivaizdus ženklas, kad jums reikėtų pasidairyti, kokia dar yra gera odontologijos klinika, gal paskaityti ir internete atsiliepimus, ir kuo greičiau keliauti ten odontologams parodyti savo dantų.

Plombos iškrenta po mėnesio

Jeigu įprastai sutaisius dantis plombos ima byrėti, gali būti, kad jūsų klinika labai taupo ir naudoja nekokybiškas medžiagas. Na, arba odontologas visai nemoka dirbti savo darbo ir tinkamai įdėti plombos. Abiem atvejais, metas keliauti iš ten ir vėl ieškoti geresnių dantų gydytojų.

Neturi technikos, viską daro „iš akies“

Kai jums nuskyla danties dalis, o gydytojas sako „užlipinsiu iš akies“ ir padaro visai gražiai atrodančią danties dalį, jūs galite tą dieną laikyti savo paskutine vizito ten diena. Kadangi taip iš akies padaryti protezai ilgai neatlaikys. Net ir maži mikro tarpeliai tampa didelių tarpų ir gedimų priežastimi, galiausiai ir tas naujasis „protezas“ jums nuskils, prieš tai dar per sujungimą visam dančiui sugedus.

Visiems skiria tuos pačius antibiotikus

Antibiotikų skyrimas visoje medicinoje ir žmogaus sveikatoje turėtų būti labai rūpestingai atliekama užduotis. Jeigu odontologas nuolat skiria antibiotikus tiesiog bet kokia proga, tai jums metas ieškoti kito atsakingesnio gydytojo.

Rašyti komentarą