Tarptautiniu mokslo ir technologiju pletros programu agentura

3 įrankiai pradinės fazės supirkėjams

parašė , 2014-09-20 10:03

Jei jūs norėjote žinoti apie įrankius, kuriuos tinklo projektas pros naudojo, yra kai kurių iš jų.

Projekto įrankiai

Yra daug projekto įrankių, kuriuos daug pros panaudoja. Kai kurie iš bendrų vieno dolerio banknotų yra:

Fotoparduotuvės etiketas: šis įrankis yra nutaikytas į sukūrimą jūsų gyvenimo, lengvo, turėdamas reikalo su kažkuo, kas yra susietas su Fotoparduotuve. Kad gautumėte prieigą prie šio įrankio, jūs tiktai turite gauti prieigą prie svarbiausios svetainės.

Gera pusė yra, kad įrankis atvyksta su patarimais ir pokštais, kurie padeda jums padaryti jūsų redagavimą saugiai ir labai trumpo laiko tarpo viduje. Vartojant įrankį jūs taupote daug laiko todėl, kad jūs neturite praeiti ilgų mokymo programų, kurios bando paaiškinti jums ant, kaip panaudoti Fotoparduotuvę
Skaityti toliau “3 įrankiai pradinės fazės supirkėjams” »

Plastikiniai langai

parašė , 2013-04-11 16:40

Besirinkdami langus žmonės susiduria su nemažai dilemų. Dažnai, susitikę su specialistais, jie klausia, kokius langus geriausia rinktis. Specialistų atsakymas paprastai būna vienareikšmis – viskas priklauso nuo jūsų norų ir finansinių galimybių. Tačiau aišku viena – langams nereikėtų taupyti, nes tai ilgalaikė ir beveik visais atvejais atsiperkanti investicija. Trumpai aptarsime pagrindines plastikinių langų rūšis. Galima rinktis langus, kurių profiliai siekia nuo 58 mm iki 104 mm storio. Gamintojai įprastai siūlo iki 44 milimetrų storio stiklo paketus. Tai reiškia, kad langai bus sandaresni ir mažiau praleis šilumą. Išrankieji klientai galės rinktis ne tik tradicinius baltus, bet ir kitų spalvų langus.

Dažnai langų spalva derinama su namo spalva, tačiau kai kurie žmonės griebiasi ir iš pirmo žvilgsnio radikaliai skirtingų sprendimų – renkasi tamsiai rudus ar juodus. Tačiau tokie plastikiniai langai yra praktiškesni – ant langų rėmų ne taip matosi lietaus lašų palikti pėdsakai, nešvarumai ir purvas. Kai kurie žmonės mėgsta gyventi šiltuose ir sandariuose namuose, tad jiems pasiūlysime sandarius langus su minimaliomis vėdinimo sistemomis ir vos viena kita orlaide. Taip pat tokiems žmonėms yra galimybė rinktis tik vieną atsidarantį langą kambaryje – kaip žinia, neatsidarinėjantys plastikiniai langai yra gerokai pigesni.

Plastikiniai langai

Plastikiniai langai

Šiuolaikiniai gamintojai gamina nestandartinių formų ir dydžių langus. Prieš juos montuojant, atvykstama į namus ir milimetrų tikslumu išmatuojami būsimų langų profiliai. Taip būsite tikri, kad langus Jums pagamins preciziškai ir tiksliai, kad neliks tarpelių, pro kuriuos šaltą žiemą pūs vėjai. Langus meistrai sudeda taip, kad vėliau jų nereikėtų papildomai sandarinti. Parenkama ir tos pačios ar giminingos langams spalvos apdaila – apvadai, palangės ir pan.

Dvejojantiems, ar pasirinkti plastikinius, ar medinius langus reikėtų žinoti, kad plastikiniai langai yra šiek tiek pigesni nei kad mediniai. Jie yra ir ekonomiškesni, sandaresni, nes į tokius langus dedami dvigubi ar net trigubi kokybiški stiklo paketai. Dar galima rinktis ir aliuminius langus, tačiau pastarieji tarp vartotojų yra nebepopuliarūs. Beje, plastikinius langus renkasi ekologijos ir ekologiško gyvenimo būdo šalininkai. Jie savo sudėtyje neturi švino, jie nesunkiai perdirbami, be to, yra ilgaamžiai, tarnauja nuo 10-15 ir daugiau metų. Kaip žinome, medis dėl temperatūrų ir drėgmės lygio skirtumų gali plėstis, brinkti, susitraukti, netinkamai apdirbtas – ir pelyti, todėl medinius langus reikėtų rinktis labai atsargiai. O štai plastikiniai langai nereikalauja priežiūros, jie atsparūs klimato pokyčiams, aplinkos poveikiui, o metams bėgant nepraranda savo savybių ir išlieka tokie kaip pirmąją dieną po jų sudėjimo.

 

Saulės kolektoriai

parašė , 2013-04-10 20:26

Svarstant, kaip būtų galima sutaupyti ir sumažinti sąskaitų, gaunamų už elektrą ir šildymą sumas, į pagalbą atskuba saulės kolektorius. Tai specialus įrenginys, montuojamas ant namų stogų. Kolektorių veikia saulės spinduliai – tuomet įkaitinama speciali plokštė, dar vadinama „absorberiu“. Jis kaista ir energiją perduoda į specialų skystį, šilumą pernešiančiam į vandens šildytuvą (boilerį). Jei saulė nėra kaitri ir jos energijos nepakanka, naudojami papildomi energijos šaltiniai. Saulės kolektorius patrauklus ne tik dėl to, kad leidžia nemaži sutaupyti. Kartą šį įrenginį pastačius, daugiau nebereikia papildomai investuoti. Vienuose šaltiniuose teigiama, kad kolektoriai atsiperka jau po poros metų naudojamo, tuo tarpu kituose šaltiniuose teigiama, kad jie gali atsipirkti po 5-12 metų. Žinoma, šiuos skaičius lemia tai, kiek karšto vandens vienas namų ūkis sunaudoja, ar kolektorius naudoja tik vandeniui, ar ir plotui pašildyti. Kai kurie žmonės mano klaidingai – saulės kolektoriai vieni savaime neveikia, jie integruojami greta jau turimos vandens šildymo ir katilų sistemos. Jie padeda sutaupyti, bet ne nefunkcionuoja kaip visavertė šildymo sistema. Kolektoriai patrauklūs tuo, kad jie neteršia gamtos, neišskiria anglies dvideginio, kitų degimo produktų. Be to, esate mažiau priklausomi nuo kitų energijos šaltinių – saulės energija nieko nekainuoja, o nafta, dujos bei elektra nuolat brangsta, tad žmonės yra tiesiog priversti ieško alternatyvių būdų sumažinti patiriamus kaštus.

Tinkamiausias jums saulės kolektorius – vakuuminis

Saulės kolektoriai

Saulės kolektoriai

Egzistuoja dviejų rūšių saulės kolektoriai – plokštieji ir vakuuminiai. Plokštieji kolektoriai sudaryti iš saulės energiją sugeriančių metalinių plokštelių. Jos sudedamos į dėžę ir uždengiamos stiklu. Vakuuminiai elementai yra labai efektyvūs, nes viskas cirkuliuoja viduje ir nepatiriama energijos nuostolių. Kai kurie vakuuminiai kolektoriai savo struktūra primena termosą. Jie idealiausi mūsų klimate – kai lauke šalta, jie efektyvesni dėl jau minėto mažesnio šilumos nuotėkio. Kartais vakuuminiuose kolektoriuose sumontuojami metaliniai absorberiai. Jei saulės kolektorius pagamintas kokybiškai, jis tarnauja 15 ir daugiau metų. Jautrios saulės kolektorių vietos – tai vakuumo vamzdžiai ir šiluminiai vamzdeliai. Saulės kolektoriaus ilgaamžiškumas priklauso ir nuo kitų faktorių. Pavyzdžiui, kiek kokybiškos gamybos procese naudotos medžiagos, kaip medžiagos apdirbamos, kaip kontroliuojama gamybos ir ar testuojami, tikrinami jau pagaminti produktai. Dėl šios priežasties nederėtų įsigyti pačių pigiausių saulės kolektorių, nes jie ilgainiui gali tapti tikru galvos skausmu ir neatnešti taip trokštamos naudos. Daugelis saulės kolektorių gaminama Kinijoje – čia galima suskaičiuoti per kelis tūkstančius kolektorių gamyklų, tad prekes reikia rinktis atsargiai ir atsakingai.

Koks ąžuolas yra geriausias vyno sukūrimui?

parašė , 2013-01-24 12:04

Ąžuolas buvo vyno gamintojų pasirinkimas bareliams daugelį metų. Naudojimas medienos bareliuose gali būti surastas prieš daugiau kaip 3 000 metų. Santuoka tarp ąžuolo džiovinimas ir puikaus vyno buvo nustatyta prieš apytiksliai 1 000 metų. Ąžuolo naudojimas tapo labiau paplitęs Prancūzijoje, kai vyno gamintojai turėjo prieigą prie miškų, įtaisytų Napoleon. Mediena nuo šitų miškų buvo suvartota laivų statybai. Su naudojimu kitų medžiagų laivų statyboje, šitie miškai tapo pasiekiami kitam naudojimui. Yra penki svarbiausi miškai, kurie yra nuimti derlių vyno barelių gamybai. Kiekvienas miškas gamina medieną su skirtingomis savybėmis, kurios gali būti eksploatuotos vyno gamyboje. Miškai yra žinomi kaip Cosgues, Allier, Nevers, Limousin ir Trancois, ir einamasis tikslas miško vadyboje bando nuimti derlių medžius apytiksliai 200 metų. Grūdo ankštumas paveikia kiekį ąžuolo skonių, kurie įeina į vyną.

Yra, žinoma, amerikiečių Ąžuolo džiovinimas kuris yra panaudotas barelių gamyboje. Amerikiečių ąžuolai yra felled tarp šešiasdešimt ir šimto metų ir atrodo, nėra jokio atsiskyrimo tarp savybių medienos nuo skirtingų miškų. Bareliai po visą pasaulį yra apskritai daromi tradiciniame prancūzų būde, tačiau yra dažnai skirtumo būdu, kuriuo ąžuolas yra paruoštas naudojimui. Prancūzijos kubiliai tiktai oras džiovina ąžuolą iki dvejų metų, anksčiau naudojimo, kol dauguma kitos kubilių degimo krosnies džiovina medieną. Sudėtinga suprasti, kodėl vienas metodas yra geresnis negu kitas barelio gamybai, kadangi galo produktas yra džiovintas į tą patį drėgmės lygmenį, su užimančiu daugiau laiko oro džiovinimu. Yra taip pat daug diskusijos dėl to, ar Ąžuolo džiovinimas turi būti perskelta ar pjauta. Prancūzų varis tiktai skelia medieną. Vis dėlto prancūzų ąžuolo bareliai paprastai bent jau padvigubina amerikiečių ąžuolo barelių kainą. Yra daug kitų ąžuolų, panaudotų barelio sukūrime, pavyzdžiui, Kanados ąžuole ir vengrų ąžuole.

Kad pagaminti skirtingus padarinius vyno, vidaus barelių kartais “uždegtas”. Kai iš dalies užbaigtas, barelis yra padėtas per medienos ugnį į, iš dalies “apdegina” vidų. Ąžuolo bareliai yra padaryti dydžiuose nuo dviejų litrų į tūkstančius litrų. Tai yra daugiau paplitę į fermento vynus nerūdijančio plieno bakuose, prieš padėjimą į ąžuolo barelius tam, kad pasentų. Nauji ąžuolo bareliai taip pat perduos daugiau skonio į vyną negu vyresni lauko baldai bareliai, tokiu būdu vyno gamintojai turės pastoviai atnaujinti savo barelio akciją, nepriklausomai nuo tipo ąžuolo, panaudoto bareliuose.

Kaip gali būti pamatytas iš šios informacijos, ąžuolo tipas yra tiktai mažas komponentas, bet svarbus, paveikdamas galutinį produktą. Tradicijų konservatorius vyno pramonėje ir galbūt prancūzų ąžuoluose vis dar turi “medieną” ant kitų!

Kompiuterių amžius

parašė , 2012-11-15 08:16

Kompiuterių amžius buvo amžinai pakeistas įžangos Tarptautinių Verslo Mašinų, ar IBM, į skaičiavimo pramonę 1953. Ši kompanija, per kompiuterių istoriją, buvo pagrindinis žaidėjas išsivystyme naujų kompiuteriai ir serverių viešam ir privačiam naudojimui. Ši įžanga sukėlė pirmus tikrus ženklus lenktyniavimo viduje skaičiavimo istorijos, kuri padėjo paskatinti greičiau ir geresnis kompiuterių išsivystymas. Jų pirmas įnašas buvo IBM 701 EDPM kompiuteriai.

Po metų, pirma sėkminga aukšto lygio programavimo kalba buvo sukurta. Tai buvo programavimo kalba, neparašyta ‘asamblėjoje’ ar susidedančiame iš dviejų dalių, kuriuos laiko labai žemo lygio kalbomis. FORTRAN buvo parašytas, kad daugiau žmonių galėtų pradėti programuoti us lengvai.

1955 metai, Bankas Amerikos, kartu su Stanfordo Mokslinio tyrimo institutu ir General Electric, pamatė sukūrimą pirmų kompiuterių naudojimui bankuose. MICR, ar Magnetinis Rašalo Charakterio Pripažinimas, kartu su tikru kompiuteriai akcija, ERMA, buvo prasiveržimas bankininkystei. Tik 1959, sistemų pora buvo padėta į naudojimą tikruose bankuose.

Per 1958, vienas iš svarbiausių prasiveržimų kompiuteriai istorijoje įvyko, integrinės grandinės sukūrimas. Šis prietaisas, taip pat žinomas kaip nuolauža, yra vienas iš pagrindinių reikalavimų šiuolaikinėms kompiuterinėms sistemoms. Ant kiekvienos pagrindinės plokštės ir kortelės kompiuterinės sistemos viduje, yra daug keptų bulvyčių, kurios turi savyje informaciją apie tai, ką valdybos ir kortelės daro. Be šitų keptų bulvyčių, sistemos, kadangi mes žinome juos šiandien negali funkcionuoti.

Kaip mokymo programos pasikeitė su technologija.

parašė , 2012-11-06 17:42

Mokymo privačiai paslaugos turi taip labai paklausos šiandien, kadangi jie kada nors buvo, bet ne būdu, kuriuo dauguma žmonių nepamiršta mokytis privačiai. Praeityje, mokymas privačiai buvo kažkas, kurio studentui reikėjo, kad iškeltų į kitą rūšį, ir vėliau vidurinėje mokykloje ar kolegijoje, jūs reikalingas, kad mokymas privačiai perduotų klasę. Tipiškas tipas paslaugos mokymo privačiai vis dar lieka repetitorius namuose. Jie yra žmonės, kurie specializuojasi tam tikroje temoje ar temose, ir šis mokymo privačiai metodas yra labai naudingas todėl, kad jis atsižvelgia akis į akį į instrukciją. Studentas gali lengvai užduoti klausimus, kadangi jie neturi laukti jo ar jos posūkio, ir repetitorius gali užimti tiek daug laiko, kaip studentas turi suprasti problemą ar klausimą
Skaityti toliau “Kaip mokymo programos pasikeitė su technologija.” »