Juras ulbikas

Kelionės į Kretą išskirtinumas – pigaus skrydžio sunkumai ir jų sprendimas

parašė , 2012-05-06 18:46

Kelionė į Kretos salą iš pirmo žvilgsnio tikrai ne pigi. Tiesioginių skrydžių iš Lietuvos į šį istorijos ir gamtos kampelį nedaug. O ką jau kalbėti apie pigų skrydį į Kretą. Tačiau juk galima į Kretą skristi ir su persėdimu, taip skrydis taptų daug pigesnis. Tiesa ta, kad gan daug žmonių nesiryžta vieni keliauti į šią salą. Ne tik dėl to, kad norint pigaus skrydžio veikiausiai reikėtų skristi su persėdimu, o dėl to, kad didieji viešbučiai ir jų tinklai yra sudarę sutartį su kelionių agentūromis ir labai dažnai, galbūt net įprastai, atsisako priimti pavienius keliauninkus, keliaujančius ne su agentūra. Kuo viešbutis prabangesnis, tuo didesnė tikimybė, kad keliaudami ne su agentūra išgirsite nepermaldaujamą „ne“.

Skaityti toliau “Kelionės į Kretą išskirtinumas – pigaus skrydžio sunkumai ir jų sprendimas” »

Biometric piršto skaitytuvo paraiškos

parašė , 2012-01-18 22:39

Jei mums kada nors reikėjo sprendimo identifikavimo apgaulei (padarykite einamosios problemos su internetinėmis balsavimo mašinomis ir universiteto įėjimo egzaminais skamba skambutį?) tada biometrics turi čia išspręsti daug problemų. Piršto skaitytuvas yra aiškiausia forma identifikavimo, kuris yra labai patikimai brangus ar sudėtingas. Tai yra taip pat vienas iš lengviausių, kad panaudotų ir kiečiausias, kad klastotų, skirtingai nuo kitų formų, kad jūs galbūt pamatėte per televiziją šnipo renginius.

Vienas iš labiausiai praktinio naudojimo tokiam prietaisui yra naminiam saugumui. Durų piršto atspaudo spynos garantuoja, kad vieninteliai žmonės, kurie turi prieigą prie jūsų namų yra gyventojai ir to naminio gyventojo pritarti svečiai. Tai turi tolimą prieigą taip, jei jūs jaučiatės suvaržytas su asmenimis, turėti prieigą kokiame nors punkte, jūs galite pakeisti jų prieigos padėtį, kad paneigtumėte taip lengvas, kadangi jūs pridėjote juos
Skaityti toliau “Biometric piršto skaitytuvo paraiškos” »