Policijos technologija – tai yra atsakymas į gelbėjimą kainų ir viešpatavimą policijos sąjungose?

parašė , 2012-01-23 08:45

Taip, gerai, tai ištikima, turbūt nėra taip išmintinga nueiti aplink policijos sąjungų kritikavimą. Galbūt štai kodėl žmonės, kurie valdo geraširdiškumo lengvatas Policijos Rodeo sugeba taip taisytis? Tačiau, tikrovė yra tokia, kad palikimo kainos policininkams ir tie apėmė įstatymo priežiūros, yra beveik riboje daugumai miestų ir grafysčių, kai kurie iš šitų pensijų fondų yra visiškai nepakankamai finansuojami, ir yra nesuvaldomų medicinos kainų, ir tie pinigai turi atvykti iš kažkur.

Iš tikrųjų, pinigai tikrai atvyksta iš kažkur – jie atvyksta iš mūsų mokesčių mokėtojai, žinoma. Taip, mums tikrai reikia policijos, ir svarbu, kad mes einame apie mūsų įstatymo priežiūrą tinkamai. Tačiau, yra didelė kiekybė policininkų, kurie sugeba atsistatydinti po 20 ar 25 metų, kartais išeidami anksti nuo mažo sužalojimo ant darbo
Taip, jis rūšis ėjimų su teritorija, todėl, kad policijos darbas gali būti pavojingas, ir yra visada naktiniai klubai nusikaltėlis, kuris nori sužeisti pareigūną ten.

Man atrodo, kad atėjo laikas išpirkti Policijos Technologijas, kad sutrukdytų sužalojimams, padarykite policijos departamentus efektyvesnius, ir sumažinkite ant darbo jėgos, nerizikuodamas daugiau nusikaltimo. Tai galima? Tikras tai yra, kadangi mes turime visas naujų technologijų rūšis. Tik neseniai aš skaičiau technologijos straipsnį, kur kai kurie vaikai MIT sukūrė algoritmą, kuris galėjo identifikuoti automobilius susikirtime, ir iš tikrųjų numatyti, koks labiausiai tikėtina paskola internetu valdys raudoną šviesą. Ir gaukite tai, tai buvo tikslus 85 % laiko – įsivaizduoja tai?

Dabar tada, jei ši technologija būtų padėta ant policijos automobilių ir greitosios pagalbos automobilių, ji sutrukdytų nelaimingiems atsitikimams, ir pakenkimui policijos automobilių, taip pat kaip policininkams, kurie galėtų būti sužaloti. Galvokite apie visus pinigus, kurie galėjo sutaupyti? Kita technologija, išdėstyta, yra mažos mikro orinės transporto priemonės, kurios gali suieškoti įtariamą asmenį, kuris bando triušiui, ar apeiti policiją pėsčiomis. Maža mikro orinė transporto priemonė ar MAV tiesiog sklandytų virš įtariamo asmens, kol jie nesunaudojo energijos, visą laiką siųsdami atgal video perdavimą į policijos automobilį.

Joks reikalingumas neturėti policininko ieškoti įtariamą asmenį, šokinėjantį per tvoras, galbūt susukdamas kulkšnį, ar įeidamas į konfrontaciją su nusikaltėliu, kurio adrenalinas teka ir širdies norma, nepumpuoja. Taip, aš pasakyčiau, kad Policijos Technologija gerai yra ta investicijos verta, kadangi paskolos studentams tai viešpataus būsimose kainose. Iš tikrųjų aš tikiuosi, kad jūs prašom svarstysite visa tai ir galvosite ant to.

Rašyti komentarą