Mokslo ir technologiju pletros politika

Parduokite savo smartphone, jei jums nereikia jo!

parašė , 2011-12-06 11:10

Daug laikų, mes perkame daiktus, kurių mums iš tikrųjų nereikia. Tai teisinga, ypač buitinės elektronikos atveju. Daug daiktų kaip nešiojamieji kompiuteriai, kompiuteriai, tabletės, karjera ir smartphones yra visada perkamas paprastam faktui, kad jie yra nauji. Kiti laikai, žmonės tik perka juos, kad būtų ir būtų vėsūs. Jie nori girti tai, jie turi paskutinius mp3 žaidėjus su didžiausiomis atmintimis, ar paskutiniais telefonais su vėsiausiais žiūrinčiais žaidimais.

Kažkokia buitinė elektronika yra iš tikrųjų ganėtinai naudinga mūsų kasdieniam gyvenimui kaip stalinis kompiuteris. Ir yra kai kurie daiktai, kurie tik priverčia jus eiti, "Kodėl aš net pirkau tai?" Tai paprastai vyksta su smartphones. Kodėl net perka paskutinį smartphone, kai jūs turite galingą kompiuterį, jūsų savą sekretorių, ir vis dar naudojate Jį pastabos?

Kai jūs galvojate apie tai, jums iš tikrųjų reikia 500 000 apps, kad primintumėte jus apie jūsų motinos gimimo dieną? Jūs galite manyti, kad smartphone yra susižavėjimas šiuo momentu, bet iš tikrųjų tai nėra
Skaityti toliau “Parduokite savo smartphone, jei jums nereikia jo!” »

Lengvas išsiskyrimo diodas

parašė , 2011-12-03 14:11

LEDs tikrai yra visur; kur bebūtų jūs ieškote jūsų, jūs randate VESTAS vienoje formoje ar kitame – dirbantis jūsų namuose, dirbančiuose ties jūsų kalkuliatoriumi, jūsų skaitmeniniuose laikrodžiuose, jūsų sode, jūsų televizijos ekrane, jūsų nešiojamajame kompiuteryje, jūsų automobiliuose – tik visur. Anksčiau, tai buvo pigus automobilio draudimas panaudota, kad parodytų, nešalinti. Bet dabar vartojimo tikslas buvo pakeistas. Su pažanga technologijos, VESTOS, apėmė beveik visas skirtingas gyvenamąsias paraiškas šviesos mūsų gyvenime.

Raudona šviesa buvo galbūt pirma VESTA šviesa, kurią mes pamatėme kažkur 1962. Tai tada sekama geltonos ir žalios šviesos. Tokiu būdu, visa eismo signalo šviesa atsirado. Daug vėliau, 90-ųjų pradžioje, platus VESTO mėlyno žibinto spektras buvo išvystytas
Skaityti toliau “Lengvas išsiskyrimo diodas” »