Mokslo inovaciju ir technologiju

Juodo ekrano pritvirtinimas išeina ant acer travelmate.

parašė , 2012-03-29 19:12

ikas. Jūsų Acer Kelionės pagalbininkas yra paskutinės technologijos ir patrauklių projektų mišinys, kad įvykdytų jūsų įstaigą ir naminius reikalavimus. Nepaisant atvykimo iš labai manomo prekės ženklo su aukščiausia kokybiška programine įranga ir aparatinės įrangos komponentais, galimybės svarstomų problemų kaip juodos ekrano klaidos negali būti atmestos visiškai. Bet kokia problema su jūsų nešiojamuoju kompiuteriu tampa sudėtingesnė ir nerami, kai jūs nežinote priežasčių už to. Kai tik jūs atvykstate, kad žinotumėte apie jų priežastis, rasdamas, kad sprendimas tampa lengvas ir mažiau daug darbo reikalaujantis.
Skaityti toliau “Juodo ekrano pritvirtinimas išeina ant acer travelmate.” »

Pagrindinė judėjimo kontrolė – absolute optinis encoders

parašė , 2012-01-07 22:07

Klausimas: Mums reikia tikslaus nustatymo rankenos padėties PLC / motorinė paraiška, kuri dažnai sustoja ir prasideda. Kokie nors pasiūlymai?

Atsakymas: tipiškas sprendimas įdiegtų absolute optinį encoder.

Gerai… Kodėl naudojimas Absolute vietoj Augančio Optinio Encoder?

Optiniai encoders yra prietaisai, pridėti prie variklių, gebančių mums pasakojimą, atstumas važiavo ir sukimosi greitis. Absolute rotacinė spausdinimo mašina encoders duoda rankenos tikrą padėtį ir greitį. Mažiau brangus augantis encoder tiktai informuoja atstumą apie judėjimą palyginti su variklio paskutine padėtimi.
Skaityti toliau “Pagrindinė judėjimo kontrolė – absolute optinis encoders” »

Lengvas išsiskyrimo diodas

parašė , 2011-12-03 14:11

LEDs tikrai yra visur; kur bebūtų jūs ieškote jūsų, jūs randate VESTAS vienoje formoje ar kitame – dirbantis jūsų namuose, dirbančiuose ties jūsų kalkuliatoriumi, jūsų skaitmeniniuose laikrodžiuose, jūsų sode, jūsų televizijos ekrane, jūsų nešiojamajame kompiuteryje, jūsų automobiliuose – tik visur. Anksčiau, tai buvo pigus automobilio draudimas panaudota, kad parodytų, nešalinti. Bet dabar vartojimo tikslas buvo pakeistas. Su pažanga technologijos, VESTOS, apėmė beveik visas skirtingas gyvenamąsias paraiškas šviesos mūsų gyvenime.

Raudona šviesa buvo galbūt pirma VESTA šviesa, kurią mes pamatėme kažkur 1962. Tai tada sekama geltonos ir žalios šviesos. Tokiu būdu, visa eismo signalo šviesa atsirado. Daug vėliau, 90-ųjų pradžioje, platus VESTO mėlyno žibinto spektras buvo išvystytas
Skaityti toliau “Lengvas išsiskyrimo diodas” »

Apsaugokite savo į žmogų panašaus roboto telefoną prieš virusus

parašė , 2011-11-16 08:59

Fenomenalus Google Į žmogų panašaus roboto vystymasis turi iš dalies, būtas turėti atidaryti Taikomosios Į žmogų panašaus roboto Rinkos gamtą. Google aprūpina menką patikrinimą trečiosios šalies supirkėjus, pasirūpindamas skatina ir parduoda app’s, reikšdamas, kad pasiekiamų paraiškų skaičius užaugo labai skubiai. Tai taip pat padarė tai neapsaugota nuo programišių, pastumiančių malware ir virusų. Mes žiūrime keli žinomi malware tipai, šiuo metu skirdami į Į žmogų panašaus roboto prietaisus.

SW.SecurePhone (virusas) renka duomenis, svetainiu kurimas ir asmeniniai duomenys tada siunčia tai į tolimą serverį tam, kad ‘nuimtų derlių’ programišių. Dauguma šitų virusų tiktai yra priežastis erzinančio adware ir neprašyto spam elektroninio pašto, o ne pašalino banko sąskaitas
Skaityti toliau “Apsaugokite savo į žmogų panašaus roboto telefoną prieš virusus” »