Lengvas išsiskyrimo diodas

parašė , 2011-12-03 14:11

LEDs tikrai yra visur; kur bebūtų jūs ieškote jūsų, jūs randate VESTAS vienoje formoje ar kitame – dirbantis jūsų namuose, dirbančiuose ties jūsų kalkuliatoriumi, jūsų skaitmeniniuose laikrodžiuose, jūsų sode, jūsų televizijos ekrane, jūsų nešiojamajame kompiuteryje, jūsų automobiliuose – tik visur. Anksčiau, tai buvo pigus automobilio draudimas panaudota, kad parodytų, nešalinti. Bet dabar vartojimo tikslas buvo pakeistas. Su pažanga technologijos, VESTOS, apėmė beveik visas skirtingas gyvenamąsias paraiškas šviesos mūsų gyvenime.

Raudona šviesa buvo galbūt pirma VESTA šviesa, kurią mes pamatėme kažkur 1962. Tai tada sekama geltonos ir žalios šviesos. Tokiu būdu, visa eismo signalo šviesa atsirado. Daug vėliau, 90-ųjų pradžioje, platus VESTO mėlyno žibinto spektras buvo išvystytas
Tai buvo pradžia didžiulės pažangos lauke VESTŲ. Nuo tada, tai tampa populiariau dėl savo pranašumų skaičiaus. 1993, kompanija, pavadinta Nichia, secret klubas sukombinavo šią mėlyną šviesą su raudona ir žalia šviesa, kad padarytų baltą šviesą. Tai buvo revoliucija VESTOS technologijos lauke. Ši pirma balta VESTA šviesa (mėlynas VESTAS su sieros padengimu) aprūpino pakankamai medžiagos, kad sukurtų baltą dažytą šviesą, bet tai buvo labai atvira tuo laiku.

Nesenas dienas, tyrėjai daro tyrinėjimą besiartinančiai kietojo kūno apšvietimo revoliucijai. Jie sako, kad jie dirba ties skirtingais projektais kontroliuoti skirtingus aspektus apšvietimo kambariui. Jie bando sukurti daug bangos ilgio kambaryje ir sumaišyti juos, kad pagamintų specialiuosius efektus kaip tikslus pavaizdavimas saulės šviesos ar mėnesienos kambaryje. Jie daro šitas pastangas aprūpinti mus patogesne ir malonia sms siuntimas atmosfera.

VESTAS žibintas laiko daug pranašumų, kai lyginasi su tradiciniu apšvietimu. Svarbiausias ir gerai apgalvotas pranašumas yra savo žemos energijos sąnaudos. Pranešimai pasakė, kad naudojimas VESTAS (lengvas išsiskyrimo diodas) taupo vieną energijos trečdalį. Tai rodo, kad, jei mes naudojame tokį VESTA šviesa, tai padės mums 10 % sumažėjime elektros vartojimo greta anglinės emisijos sumažėjimo. Tai padeda sukūrime mūsų švarios aplinkos ir seifas gyventi. LEDs taip pat mažina sierą ir branduolinius elementus nuo atmosferos, kad sulaikytų mus sveikus. Šitas žibintas yra be gyvsidabrio, tokiu būdu jie yra lengvi pakartotinai panaudoti. Jie yra ilgas gyvenimas ir ilgalaikis. Jie yra kainuoti efektyvus taip pat. Jie yra surasti daugelyje formų, spalvų ir stilių. Jie yra gaminti skirtingais tikslais. Jie yra lengvai pasiekiami.

Rašyti komentarą