Tarptautiniu mokslo ir technologiju pletros programu agenturos

Priimtini duomenys centruoja energijos vartojimo standartus.

parašė , 2012-09-20 21:25

Šiandien dauguma organizacijų valdo savo verslą su naudojimu technologijos ir įvairios TAI prietaisai. Dėl to daug karščio yra sukurtas jų TAI mašinos. Dideli duomenų centrai, kurie yra panaudoti, kad sukauptų ir valdytų kritiškus verslo duomenis naudoja gerą kiekį elektros serverių vadovavime. Elektra yra panaudota aušinimui ir šildymui procesų juose laikymas.

Energijos didelis kiekis yra panaudotas, ir taip pat tai didina operacijos kainas taip pat. Jie turi palaikyti puikų status kvo, kad sutiktų reikalingą valdžios panaudojimą, neperkaitindami TO infrastruktūra. Dauguma tyrinėjimo duomenų rodo, kad iki 80 procentų valdžios yra sunaikinti prie įvairaus TAI prietaisai duomenų centre. Užbaigtas serverio mašinų panaudojimas yra labai svarbus ir mašinų sumažėjimas, kuris ima nereikalingą valdžią
Skaityti toliau “Priimtini duomenys centruoja energijos vartojimo standartus.” »

Suvienijimas akto kliento santykio vadyboje (crm).

parašė , 2012-06-12 18:08

Kliento santykio vadyba (CRM) yra pagrindinis žaidėjas bet kokiame versle. Žmonės po šiuo skyriumi rūpinasi kažkuo, kas jungia klientus ir kompaniją, apimdamas jų kontakto informaciją, sveikinimus ir skundžiasi dėl produktų ir paslaugų, apklausų, ir taip toliau. Tai yra didelė užduotis, kuri reikalingas labai efektyvių paslaugų. Pirmas žingsnis CRM-rinkime ir kaupime informacijos apie potencialą, srovę, ir ankstesnis yra klientai svarbiausia dalis, kadangi komerciniai atstovai ir klientas ir techninės palaikymo komandos pasitikės vientisumu informacijos tam, kad apsirūpintų daugiau, negu pakankamos paslaugos.
Skaityti toliau “Suvienijimas akto kliento santykio vadyboje (crm).” »

Pagrindinė judėjimo kontrolė – absolute optinis encoders

parašė , 2012-01-07 22:07

Klausimas: Mums reikia tikslaus nustatymo rankenos padėties PLC / motorinė paraiška, kuri dažnai sustoja ir prasideda. Kokie nors pasiūlymai?

Atsakymas: tipiškas sprendimas įdiegtų absolute optinį encoder.

Gerai… Kodėl naudojimas Absolute vietoj Augančio Optinio Encoder?

Optiniai encoders yra prietaisai, pridėti prie variklių, gebančių mums pasakojimą, atstumas važiavo ir sukimosi greitis. Absolute rotacinė spausdinimo mašina encoders duoda rankenos tikrą padėtį ir greitį. Mažiau brangus augantis encoder tiktai informuoja atstumą apie judėjimą palyginti su variklio paskutine padėtimi.
Skaityti toliau “Pagrindinė judėjimo kontrolė – absolute optinis encoders” »